نامه استراماچونی به فتحی؛ مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال نباید کنار تیم باشد

نامه استراماچونی به فتحی؛ مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال نباید کنار تیم باشد

8754
10:08
22 مهر 1398
آندره‌آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال استقلال از مدیریت باشگاه درخواست کرد که مدیرروابط عمومی باشگاه در کنار تیم حضور نداشته باشد.

به گزارش وب سایت نود،  آندره‌آ استراماچونی با ارسال نامه‌ای به امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال خواهان عدم حضور حامد حاجیلو در تمرینات و اطراف این تیم شده است.

گفته شده سرمربی ایتالیایی استقلال از عملکرد مدیر روابط عمومی این باشگاه ناراضی است و به همین دلیل از فتحی خواسته که حاجیلو در تمرینات و محل‌هایی که تیم حضور دارد، آفتابی نشود. همین موضوع باعث شده از چندی پیش مدیر روابط عمومی استقلال در تمرینات حضور نداشته باشد.

حاجیلو با حفط مسئولیت، مدیر تشریفات باشگاه استقلال نیز است و شنیده می‌شود ماجرای عدم حضور بازیکن سنگالی طبق قانون سازمان لیگ، اتفاقات فرودگاه برای هروویه میلیچ بازیکن کروات فعلی استقلال، بحث تمدید ویزای کار برای سفر به کیش، اتفاقات داخل تیم و ... از جمله موارد ناراحتی استراماچونی بوده است، هر چند حاجیلو این موارد را نمی‌پذیرد.

 برای پیگیری این موضوع با حاجیلو تماس گرفتیم و وی در این باره گفت: من این مسئله را به تازگی شنیده‌ام و پیگیری خواهم کرد تا ببینم ماجرا چیست. تا جایی که می‌دانم مسئولیت تیم برعهده استراماچونی و کارهایی اجرایی در اختیار مدیریت است. شاید سوء تفاهمی پیش آمده که باید با هم جلسه بگذاریم و صحبت کنیم.

وی در واکنش به اینکه شاید ماجرای بوکارمه و میلیچ باعث این اتفاق شده، گفت: اصلا چنین چیزی حقیقت ندارد و ذره‌ای به من ارتباط نداشت. شاید موضوع چیز دیگری باشد.

2051

نظرات کاربران
محسن
استرا حرفه ایه به جزییات توجه میکنه مشکلات تیم با ایشان کاملا برطرف میشه
۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۷:۲۸
پاسخ
10
23
امین
آخه حامد جون تورو چه به کارهای تشریفاتی و اجرایی باشگاه بزرگی مثل استقلال عزیزم؟؟؟ برو همون مجری باش بهتره‌
۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۵:۲۰
پاسخ
3
28
آرمین
این حامد حاجیلو چیکاره است که میاد وسط زمین تمرین و اونجا مانور میده. نه بازیکنه نه مربی و اصلا معلوم نیست دنبال چه هدفیه.
۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۰:۲۰
پاسخ
9
53
ادریان تاجی
میزان رای وزیر و وزارت ورزشه هوادارا و مربی هیچ کاره اند تا ۱۴۰۰ همینه
۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۳:۰۶
پاسخ
26
63
سید
کار درسترا می‌کنه.کیروش هم ابتدا افراد بداخلاق را بیرون کرد
۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰:۰۸
پاسخ
12
38
عشقممم نیمار
هرچی استراشاه جون بگ :-) حیف استراشاه زمانی اومد ب عشق_تقلال ک تیم ی ستاره هم‌نداره :-P
۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵:۱۶
پاسخ
53
40
مریم
حتما تو ورزشگا ها باید داد زد که فتحی برو حاجیلو برو بسه دیگه حامد حاجیلو برو همون سراغ برنامه ها و مسابقات تلوزیونی هرکسی را بر کاری ساختن ما تو رو نمیخوایم
۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲:۳۷
پاسخ
12
77
۶تاخورا
حامد کیه؟با کی کارداری؟
۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵:۱۷
33
6
حسام
کلا تو باشگاه ما هیچ کس هیچ چیز را گردن نمی گیره.خدا رحمت کنه منصور خان روزای اخر می گفت همه چیز تقصیر منه.حالا هم همه چیز تقصیر ما هواداراست.ما گردن می گیریم.عیب نداره.فقط شما دور و بر تیم آفتابی نشو!
۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۷:۴۹
پاسخ
19
105
محسن
حتما حقیقت داره که گفته...وگرنه بیخودی که نمیگه...دخالت نکن اقا...استرا حرفه ایی هست و زود داره ماجرا رو جمع و جور میکنه...بنده خدا فرهاد مجیدی هم همین مشکلو داشت...
۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۶:۳۵
پاسخ
20
96