نامه بازیکنان نفت به سازمان لیگ:مشکلات حل نشود نمی‌توانیم ادامه بدهیم

نامه بازیکنان نفت به سازمان لیگ:مشکلات حل نشود نمی‌توانیم ادامه بدهیم

2697
13:29
09 دی 1396
بازیکنان نفت تهران با تهیه یک نامه که به امضای مشترک رسیده اعلام کردند در صورت حل نشدن مشکلات امکان ادامه همکاری با این باشگاه وجود ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکنان نفت تهران با تهیه یک نامه که به امضای مشترک رسیده اعلام کردند در صورت حل نشدن مشکلات امکان ادامه همکاری با این باشگاه وجود ندارد.

به گزارش وب سایت نود، بازیکنان نفت تهران با حضور در محل سازمان لیگ و تهیه یک نامه مشترک اعلام کردند در صورت حل نشدن مشکلات امکان ادامه همکاری و حضور در ادامه مسابقات برای آنها فراهم نیست.

در نامه فوق بازیکنان از حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ خواستند تا تعهدات باشگاه نفت در قبال بازیکنان این تیم را پیگیری کند.

2051

نظرات کاربران
Mohammad.b
مشگل اصلین خوده فدراسیون فوتبال و سازمان لیگه،آقایون فدراسیون باید جوابگو باشن که رو چه حسابی،اهلیت آقای جهانیان رو برای واگذاری باشگاه نفت به ایشون تایید کردند؟!؟!!
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۲:۰۶
پاسخ
0
7
مجتبی۰۰
بزرگواران نفتی توانایی اداره چند تیم رو دارن نفت آبادان نفت تهران نفت مسجدسلیمان ... نمیشه که یه ارگانی هرشهری دلش بخواد تیم درست کنه همشون هم کلی مشکل دارن بجای این همه تیم مشکل دار بجز یکی بقیه رو منحل کنن فقط به اون یک تیم رسیدگی کنن شاید یه فرجی بشه
۰۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۴:۵۵
پاسخ
0
25
مهران اراکی
واقعا باید به حال این فوتبال گریه کرد تا کی قراره شاهد این اتفاقات باشیم چرا نمایندگان مجلس کاری نمیکنند تا فوتبال ایران خصوصی بشه واقعا در حق خیلی تیم ها داره ظلم میشه وزارت ورزش و فدراسیون فقط به فکره تیم سوگلی(پرسپولیس) هستند
۰۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۶:۵۲
پاسخ
23
15
Perspolis
دسته ٣ اي ٦ تاخور ( داخلي و بين المللي ) سوگلي ب تيمي ميگن ك همه قرباني ميشن تا بلكه در جام حذفي با ٥ بازي سهميه بگيره!! اما ... بازهم هيـچي نيستيد جز ي همسايه پُر سر صدا و پُر ادعا كه با ٤٠ ميليارد بازيكن تيم آخر شهر هم نيستيد چ برسه ب ليگ، در ٢ بازي آينده اختلاف رو ببين.
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۱:۴۶
3
6