نامه تبریک شیخ سلمان به تاج بابت قهرمانی تیم فوتسال ایران

نامه تبریک شیخ سلمان به تاج بابت قهرمانی تیم فوتسال ایران

835
16:34
24 بهمن 1396
رئیس کنفدارسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به مهدی تاج، قهرمانی فوتسال ایران در آسیا را تبریک گفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کنفدارسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به مهدی تاج، قهرمانی فوتسال ایران در آسیا را تبریک گفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شیخ سلمان با ارسال نامه‌ای به مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال قهرمانی‌ فوتسال ایران در آسیا را تبریک گفت و برای این تیم آرزوی موفقیت کرد.

در این نامه آمده است:

من از طرف خانواده فوتبال در آسیا، مراتب تبریکات صمیمانه خودم را به جنابعالی و خانواده فوتبال جمهوری اسلامی ایران به جهت قهرمانی در مسابقات فوتسال 2018 – چین تایپه که برای دوازدهمین بار بدست آمد، اعلام می‌کنم.

عملکرد تیم ملی فوتسال ایران در طول مسابقات نشان دهنده تعهد و فداکاری فدراسیون شما در پرورش استعدادهای فوتسال و مجموع کار سخت در سال‌های متمادی است.

لطفاً بهترین آرزوهای من را به کادر و بازیکنان تیم که توسط محمد ناظم الشریعه هدایت می‌شد در این موفقیت و دستاورد عظیم اعلام کنید. من منتظر همکاری نزدیک با شما جهت اعتلای فوتسال به مقامات بالاتر هستم.

 

2051

نظرات کاربران
Cr7-17
حرف نزن برو باجِتو به عربها بده لازم نکرده هرروزبابت یک چیز تبریک بگی تبریکت بخوره توسرت
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۵:۰۹
پاسخ
0
20
سلاطین آبی 2ستاره
به امید تبریک بابت قهرمانی یکی از تیمای ایرانی تو لیگ قهرمانان تبریک بابت صعود به دور دوم جام جهانی و تبریک بابت قهرمانی در جام ملتهای آسیا
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۰:۵۶
پاسخ
1
19
محمد ارسنالی
فدراسیون 5 ستاره ست دیگه ..... قابل تمجیده واقعا هه
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۵:۵۲
پاسخ
1
20