نامه شکایت برانکو به پرسپولیس رسید

نامه شکایت برانکو به پرسپولیس رسید

3218
10:00
10 آذر 1398
فدراسیون جهانی فوتبال با ارسال نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد سرمربی سابق این تیم طی لایحه‌ای ادعا کرده مطالباتش پرداخت نشده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس مسوولان این باشگاه نتوانستند مطالبات او را پرداخت کنند تا این مربی در نهایت برای دریافت حدود یک میلیون یورو (دستمزد خودش و دستیارانش) به فیفا شکایت کند.

بر همین اساس فیفا دیروز (شنبه) با ارسال نامه‌ای رسمی به باشگاه پرسپولیس، لایحه ارائه شده از سوی برانکو را ضمیمه نامه خود کرد و اعلام کرد برانکو ایوانکوویچ ادعا کرده حدود ۷۰۰ هزار یورو بابت قرارداد خودش و ۳۰۰ هزار یورو نیز بابت قرارداد دستیارانش از پرسپولیس طلبکار است.

در نامه فیفا همچنین آمده باشگاه پرسپولیس باید ظرف هفته آینده پاسخ رسمی خود را به نامه فیفا و همین طور لایحه مطرح شده از سوی برانکو ایوانکوویچ به فدراسیون جهانی فوتبال ارائه کند.

1870

نظرات کاربران
ایلیا
ماهی ۵۰۰میلیون فقط یه واینر اینستا در میاه، یعنی باشگاههای پر هوادار ما نمیتونن با اینهمه هوادار وامکانات تبلیغاتی ماهی ۵میلیارد در بیارن که اقلا اموراتشون بگذره؟
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱:۵۲
پاسخ
9
25
استقلال
انسان را به یاد جمله ی معروف تا پول داری رفیقتم قربون بند کیفتم میندازه . برانکو این روزها رو می دید که رفت بعد از چهارم شدن در مرحله ی گروهی . و پایان یافتن اعتبار عابر بانک باید رفت
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۳:۳۰
پاسخ
48
69
TT فراتر از باشگاه ✔
خخخ رسما داره تهدید میکنه بیروزیا ازش حمایت کنن بشه سرمربی تیم ملی تا از شکایتش دس بکشه آما زهی خیال باطل بیروزیا هرچقدرم هوچی گر و کم ادب باشن ولی تیم ملی وطنشونو به خاطر یه پول پرست نمی فروشن مگه نع ؟
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۵:۱۱
پاسخ
59
55
امیرمسعود هایزنبرگ
ما که اول و آخر باید پول رو بدیم پس چرا الکی هزینه شکایت و آبرو ریزی رو به ارمغان میاریم؟؟؟؟ دقیقا عین وام بانکی ( کاری به اون چند درصد پس نده ندارم) باید همیشه اقساط رو پس بدی و زمین بری هوا بری باید هر جور شده وامتو پس بدی اگه خودت ندی ضامنت میده و... پس مدیران باشگاهها فکر نکنید زرنگید همون اول سعی کنید دوستانه حل کنید.
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۳:۳۶
پاسخ
10
59
جانم پرسپولیس
این مرد بزرگ باید چیکار میکرد حقش رو میدادین خداییش فراریش که دادین که تیم های سوگلی بتون حتی شده فکر قهرمانی رو بکنن حالا پولش رو نمیدین که جلوی هوادارها قرارش بدید بیخیال بابا این سلطان تو قلب ماست با این کارها خودتون رو منفورتر نکنید
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۲:۱۷
پاسخ
46
68
جعلی های بی منطق
متاسفانه چون مربی پرسپولیس بوده نمیشه راحت در مورد اوندنش به تیم ملی نظر داد.اما امیدوارم نیارنش و دوباره ی سکته به فوتبالمون نزنن.بخدا کلی مربی خوب هست.فقط زحمت و تلاش میخواد که اقایون بازنشسته به نظرتون حوصله کار کردن دارن؟؟؟؟
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۸:۴۳
پاسخ
52
30
TGP
باید تمام حق و حقوق برانکو رو پرداخت کنند، چون برانکو برای پرسپولیس خیلی زحمت کشید ، شش جام و سه قهرمانی پیاپی و یک دبل قهرمانی و درضمن تو دوران مربی گریش هیچ شکایت و حرفی از مطالباتش برای حفظ آرامش تیم نزد.
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۹:۵۳
پاسخ
26
65
مهدی
برانکو حقش را میخواد یکسری آدمهای که میان مزه می ریزن به خاطر شکایت برانکو بابت گرفتن پولش این اشخاص بیان من کار بهشون میدم اما مفتی ببینم حاضر هستن یک روز بدون پول کار کنن
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴:۵۸
پاسخ
15
51
یاس کبود پرسپولیسی
قابل توجه اون طرفداران مون ک تحت تأثیر جو دادن های مثلث حسادت یاکازاکی هستند، برانکو اگ بخاد برگرده 1_طلب برانکو (حدود یه میلیون دلار) 2_طلب کالدرون +جریمه فسخ(حدود یه میلیون دلار). 3_طلب بودیمیر (حدود 500 هزار دلار). جمعا میشه حدود 30 میلیارد. این تقریبا نصف هزینه یه فصل پرسپولیس است، اضافه کنید ک بازیکنان هم چند وقته طلب کارند. به نظر من با توجه به بودجه و شرایط پرسپولیس، کالدرون بهترین گزینه برای پرسپولیس هست و خواهد بود (و تا الان هم خوب کار کرده و اسیر بدشانسی شده). فقط باید همه جانبه ازش حمایت بشه و یه مهاجم آماده به تیم تزریق بشه
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۳:۵۹
پاسخ
32
49
یاسر
پولش امادس بیاد ببره خدا خودش حق آدم خیانتکار را بده اون یارو چطور شب ها خوابش میبره با این خیانتی که هوادار پرسپولیس کرد مدیری که می گفتی پول برانکو امادس بیاد بگیره این پولی بود که هوادار پرسپولیس با عضویتشون تو سامانه هواداری به دست تو مدیر نالایق رسیده بود هم برانکو را فراری دادی و یک ریال این پول را خرج پرسپولیس نکردی
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۹:۲۸
پاسخ
13
38
هاتف
احتمال قوی سرمربی تیم ملی میشه و این دعوا هم ختم به مصالحه میشه. دوسر برد.
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۵:۴۶
پاسخ
33
14
Masood
حقشه، نوش جونش ولی این پولو باید مدیر نالایق قبلی و وزارت نشینایی که باعث فرار برانکو شدن بدن
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۴:۳۰
پاسخ
16
42