ناپولی از مذاکره با یوونتوس بر سر هیگواین سر باز زد

ناپولی از مذاکره با یوونتوس بر سر هیگواین سر باز زد

2444
18:39
28 تیر 1395
باشگاه ناپولی از مذاکره با یوونتوس بر سر فروش ستاره آرژانتینی خودش سر باز زد.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه ناپولی از مذاکره با یوونتوس بر سر فروش ستاره آرژانتینی خودش سر باز زد.

به گزارش وبسایت نود، اسکای ایتالیا و جیانلوکا دی مارزیو در گزارش هایی اختصاصی مدعی شدند که سران ناپولی در جلسه کوتاهی که امروز با نمایندگان یوونتوس در مقر سازمان لیگ ایتالیا برگزار شده از مذاکره در مورد فروش گونزالو هیگواین سر باز زدند و تاکید کردند که یوونتوس برای جذب ابن ستاره آرژانتینی تنها باید بند فسخ قرارداد 94 میلیون یورویی او را پرداخت کند.

براساس این گزارشات باشگاه یوونتوس هنوز در مورد پرداخت بند فسخ قرارداد هیگواین تصمیم نگرفته اما رادیو رسمی شهر ناپولی اعلام کرده این باشگاه تمایلی به فعال سازی بند فسخ قرارداد ندارد و بدین ترتیب پیوستن هیگواین به یووه منتفی شده است.

2031

نظرات کاربران
Hossien
بهتر..... این ارزش هزار تومن هم ندتره
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۳:۰۸
پاسخ
3
4
hamed delpiero
دلم واسه یوونتوسی که راوانلی،دل پیرو،ندود،کامورانزی،تورام،داویدز،زامبروتا،ویرا و... تنگ شده. کاش هنوزم مربی تیم لیپی بود و با تک مهاجمش (ترزگه) همه تیم هارو با 4.5.1 می برد. هیچ تیمی یووه نمیشه. الان از اون محبوبا فقط بوفون مونده که هم محبوبه هم حرفه ای و هم با اخلاق. کاش بازیکنای ما هم یکم از اینا یاد بگیرن که بابا فوتبال همش پول نیست. اخلاق و مرام و معرفت هستش که به عنوان یه میراث از یه فوتبالیست باقی می مونه
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۵۸:۲۹
1
6
محمد سجاد
اگه هیگواین بره آرسنال خیلی لیگ برتر جذاب میشه.بازیکنایی مث زلاتان،آگوئرو،کین،واردی و سانچز و احتمال هیگواین.ادمین لطفا بچاپ.
۲۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۷:۴۶
پاسخ
2
4