ناچو: باید رونالدو را از جریان بازی خارج کنیم؛ امیدوارم او در مادرید بماند

ناچو: باید رونالدو را از جریان بازی خارج کنیم؛ امیدوارم او در مادرید بماند

2113
10:13
20 خرداد 1397
ناچو فرناندز، ستاره جوان رئال مادرید معتقد است که برای قرار گیری در ترکیب ثابت تیم ملی اسپانیا مقابل پرتغال، هر چه در توان داشته انجام داده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - ناچو فرناندز، ستاره جوان رئال مادرید معتقد است که برای قرار گیری در ترکیب ثابت تیم ملی اسپانیا مقابل پرتغال، هر چه در توان داشته انجام داده است.

به گزارش وبسایت نود، ناچو فرناندز، مدافع جوان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا فصل موفقی را در رده باشگاهی به همراه کهکشانی ها سپری کرد و امیدوارم است با قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم ملی کشورش، این روند ادامه داشته باشد.

ناچو که در پیروزی شب گذشته تیم ملی کشورش برابر تونس از روی نمیکت به بازی آمد در پایان بازی گفت:

امیدوارم شانس بازی مقابل کریس رونالدو را پیدا کنم. باید با تمرکز بازی کنیم و او را از جریان بازی خارج کنیم. مربی می داند که من توانایی بازی به طور ثابت در این پست را دارم و کاملا آماده ام. همه از اینکه من در دفاع وسط راحت تر از دفاع کنار هستم آگاه هستند، ولی در پست دفاع کنار هم بازی های بزرگ زیادی بازی کرده ام.

ناچو در ادامه باز هم به صحبت درباره کریس رونالدو، وضعیت قرارداد او و جام جهانی گفت:

امیدوارم او را در فینال هم ملاقات کنم، همینطور در رئال مادرید. نگران نیستم چون او با رئال مادرید قرارداد دارد. امیدوارم او عضوی از باشگاه ما باقی بماند.

پس از فینال لیگ قهرمانان اروپا شایعات زیادی مبنی بر جدایی احتمالی کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید منتشر شده است.

1721

نظرات کاربران
ایمون زاید
بله آقا جهانشیر جام جهانی قبل هم مسی روبرومون بود و دقیقا زهرشو ریخت رونالدو کامل تره سر میزنه - شوتاش محکمتره - تمام کننده تره
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۶:۱۵
پاسخ
4
10
ایمون زاید
اسپانیا هم از رونالدو میترسه اونوقت یه عده میان اینجا میگن رونالدو نمیتونه واسه ما خطرناک باشه
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۶:۵۲
پاسخ
19
29
جهانشیر
به نظر شما تو ایران باید چه بگویند؟ غمبرک بزنن و رونالدو رونالدو کنند ؟ و خودمان را از پیش باخته بدانیم یا برویم و بجنگیم و ا نام بازیکنان حریف نترسیم ، طبیعیه که باید حریف را زیادی بزرگ نکرد ، جام جهانی قبلی هم مسی مقابلمان بود
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۱:۳۷
7
11
پنالتیانو ششقدمانلو
اسپانیا نمیترسه ناچو هم تیمی آقای مافیارسانست و باید ازش تعریف الکی کنه وگرنه از زغال خارج میشه. در ضمن پنالدو بطور طبیعی از جریان بازی خارجه نیازی نیست کسی کاری انجام بده خخخخخخخخخخخ
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۱:۳۵
16
6