ناچو فرناندز: بردن توپ طلا توسط رونالدو، روحیه بازیکنان رئال مادرید را بالا خواهد برد

ناچو فرناندز: بردن توپ طلا توسط رونالدو، روحیه بازیکنان رئال مادرید را بالا خواهد برد

1932
17:58
16 آذر 1396
ناچو معتقد است توپ طلای رونالدو روحیه تیمی را افزایش می دهد.

وبسایت رسمی برنامه نود - ناچو فرناندز مدافع رئال مادرید معتقد است که بردن توپ طلا توسط رونالدو، تاثیر مثبتی روی باشگاه خواهد گذاشت. 

به گزارش وبسایت نود، رونالدو در ماه اکتبر موفق شد جایزه بهترین بازیکن سال فیفا را تصاحب کند و برای توپ طلا هم شانس بالایی دارد. 

به نقل از وبسایت fourfourtwo، رونالدو در صورت کسب کردن توپ طلا، به پنجمین توپ طلای خود خواهد رسید و با لیونل مسی برابر خواهد شد. رونالدو سال گذشته موفق شد همراه با رئال قهرمان لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا شود. او آقای گل لیگ قهرمانان نیز شد. حال ناچو در این خصوص گفت:

او اولین بازیکن تاریخ یوفا محسوب می شود که در تمام بازی های گروهی لیگ قهرمانان گل زده است و ما برای او خیلی خوشحالیم. خوشبختانه او توپ طلای بعدی را نیز خواهد گرفت و امیدوارم این اتفاق بیافتد. بردن توپ طلا به این معنی است که تیم بهترین عملکرد خودش را ارائه داده است. پس امیدوار باشیم که او جایزه های بیشتری برنده شود و تمام آن ها تاثیر خوبی روی باشگاه دارد.

4416

نظرات کاربران
Hala Madrid
Hala Madrid
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۳:۵۶
پاسخ
0
8
حمید مسی
باز هم تعریف هم باشگاهیش.رجوع شود به صحبتهای لینه کر که عالی بود "عشق و سلطان قلبم،مسی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ رونالدو=پنالفسایدانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه=آماده خور به تمام معنا
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۰:۱۴
پاسخ
12
0
مستاجر خدا
رونالدو آمارش با هر تیم و هر بازیکنی اطرافش ثابت بوده ولی مسی فقط تو بارسا( که همه توش میدرخشن) درخشید و اوجش هم با ژاوی و اینیستا و گاردیولا بود 10 بازی گذشته 2 گل زده 30 سالشه بدنش کم آورده همه هم میدونن کسایی هم که خودشون رو زدن اون راه با حرف خود مسی باورشون شد رونالدو تو 30 سالگی همه بازی ها رو بازی کرد
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۱:۰۴
پاسخ
1
12