ناگلسمان به شایعات جانشینی آنچلوتی دامن زد؛ بایرن مونیخ همیشه رؤیای من بوده است

ناگلسمان به شایعات جانشینی آنچلوتی دامن زد؛ بایرن مونیخ همیشه رؤیای من بوده است

7169
18:08
21 شهریور 1396
یولیان ناگلسمان، سرمربی تیم هوفنهایم با اعلام اینکه همسر و فرزندانش به شهر مونیخ منتقل خواهند شد و بایرن مونیخ باشگاه رؤیا های اوست، به شایعات در مورد احتمال جانشینی کارلو آنچلوتی دامن زد.

وبسایت رسمی برنامه نود - یولیان ناگلسمان، سرمربی تیم هوفنهایم با اعلام اینکه همسر و فرزندانش به شهر مونیخ منتقل خواهند شد و بایرن مونیخ باشگاه رؤیا های اوست، به شایعات در مورد احتمال جانشینی کارلو آنچلوتی دامن زد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، ناگلسمان 30 ساله وقتی در فوریه 2016 توسط هوفنهایم به کار گرفته شد، در سن 28 سالگی به جوان ترین مربی تاریخ بوندس لیگا بدل شد. او بعد از هدایت هوفنهایم به سمت لیگ قهرمانان، به عنوان جانشین آینده کارلو آنچلوتی در بایرن مونیخ مطرح شده است و در آخرین مصاحبه ای که با Eurosport گفت:

همسر و فرزندم به زودی راهی مونیخ خواهند شد، جایی که خانواده ما آنجا هستند و خانه ساخته اند. آنجا خانه ماست. بایرن همیشه نقش مهمی در رؤیا های من بازی کرده است. سال ها در مونیخ زندگی کرده ام و اهل باواریا هستم. در زندگی ام خیلی خیلی خوشحالم. بایرن مونیخ می تواند من را کمی خوشحال تر هم بکند، اما اینطور نیست که تمام شادی زندگی ام به بایرن مونیخ وابسته باشد.

لذت بخش است که مردی مثل اولی هوینس که بایرن بزرگ را ساخته است، از شما تمجید کند. من قرارداد داشتم اما از آن دسته افرادی هستم که خیلی راحت در مورد برنامه هایم صحبت می کنم. من انتقال به بایرن را بررسی کردم و گفتم که دوست دارم به بایرن منتقل شوم. در نهایت کاملاً از شرایط خود مطلع هستم. با هوفنهایم قرارداد امضا کرده ام و تا پایان به آن پایبند خواهم بود.

1771

نظرات کاربران
Mia San Mia
ناگلزمن برای جانشینی آنچلوتی خوبه چون بلندپروازه ولی باید بزارن که آنچلوتی این فصل رو کامل با بایرن به پایان برسونه چون به نظرم می تونه مفید باشه در لیگ قهرمانان اروپا . ادمین جان بچاپ .
۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۷:۴۵
پاسخ
9
52
sha.sa
کارلتو واقعا تو بایرن ضعیف بوده. فقط یه بوندسلیگا اورد که با این ستاره علی دایی هم میتونست قهرمان شه. به نظر من باید بعد از انچلوتی کلوپ رو بیارن. فقط بارسا
۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۴:۱۶
پاسخ
50
20