نبی: بازیکنان خواسته‌های تاکتیکی کی‌روش را برآورده کردند

نبی: بازیکنان خواسته‌های تاکتیکی کی‌روش را برآورده کردند

1623
16:17
21 دی 1393
سرپرست تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ملی‌پوشان در بازی مقابل بحرین آنچه را که کی‌روش خواسته بود در زمین اجرا کردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ملی‌پوشان در بازی مقابل بحرین آنچه را که کی‌روش خواسته بود در زمین اجرا کردند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم،  مهدی محمد‌نبی در خصوص پیروزی ایران مقابل بحرین اظهار داشت: بازی در سطح خیلی خوبی برگزار شد و بازیکنان تیم ملی به خوبی خواسته‌های تاکتیکی کی‌روش را در زمین پیاده کردند و توانستند حریف قدرتمند خود را با اختلاف شکست دهند.

وی ادامه داد: قبل از این بازی تمام فکر‌و‌ذهن کادرفنی این بود که پیروزی قدرتمندانه‌ای مقابل حریف خود کسب کنیم تا رقابت‌ها را با اقتدار شروع کرده باشیم که خوشبختانه این اتفاق رخ داد.

سرپرست تیم ملی، بحرین را تیمی قدر دانست و تصریح کرد: حریف ما تیم ضعیفی نبود و مطمئن باشید در دیدار‌های آینده خود در این مرحله برای تیم‌های گروه خطرساز خواهد شد. بحرین می‌دانست با تیم قدرتمندی روبه‌رو خواهد شد و به خوبی خود را برای رویارویی مقابل ایران آماده کرده بود اما در نهایت تسلیم قدرت ایران و بازی با برنامه و تهاجمی ملی‌پوشان کشورمان شد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص پاداشی که برای ملی‌پوشان فوتبال کشورمان در نظر گرفته شده است، گفت: ما پس از انجام سه بازی مرحله گروهی و صعود به مرحله بعد به بازیکنان پاداش خواهیم داد.

نبی در خاتمه تصریح کرد: با کسب سه امتیاز بازی اول از حالا باید به دیدار آینده خود مقابل قطر باشیم تا انشاءالله این بازی را هم با پیروزی پشت‌سر گذاشته و تا حد زیادی صعودمان را به مرحله حذفی جام ملت‌ها قطعی کنیم.

 

2051

نظرات کاربران