نبی: به خاطر آلودگی صوتی درخواست تعویض محل تمرین را دادیم

نبی: به خاطر آلودگی صوتی درخواست تعویض محل تمرین را دادیم

1120
10:06
23 دی 1393
دبیرکل فدراسیون و سرپرست تیم ملی فوتبال ایران گفت: به خاطر نزدیکی زمین تمرین روز گذشته با فرودگاه و آلودگی صوتی‌ای که از پرواز هواپیماها به وجود می‌آمد درخواست تغییر محل تمرین را دادیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - دبیرکل فدراسیون و سرپرست تیم ملی فوتبال ایران گفت: به خاطر نزدیکی زمین تمرین روز گذشته با فرودگاه و آلودگی صوتی‌ای که از پرواز هواپیماها به وجود می‌آمد درخواست تغییر محل تمرین را دادیم.

به گزارش وب سایت نود، مهدی محمد نبی قبل از شروع تمرین امروز در صحبت با خبرنگاران گفت: شرایط روحی تیم بسیار خوب است و دو روز مانده به دیدار مقابل قطر تمامی بازیکنان در تمرینات حضور دارند. امیرحسین صادقی مصدومیت کوچکی داشت که امیدواریم این مسئله حل شود.

وی افزود: هاشم بیک‌زاده امروز به کمپ تیم ملی اضافه شد و دکتر خانلری هم از عمل دست او رضایت دارد. به هر حال امور تیم با توجه به نظر کادر فنی دنبال می‌شود. امروز جلسه فنی‌ای هم برگزار شد و کی‌روش نقطه‌نظرات خود را اعلام کرد. امیدواریم تمامی تمرینات و شرایط به موفقیت تیم ملی منتج شود.

نبی در رابطه با تغییر محل تمرین تیم ملی در شهر سیدنی اظهار داشت: با توجه به اینکه محل تمرین ما روز گذشته در نزدیکی فرودگاه بود هر سه دقیقه یکبار هواپیمایی عبور می‌کرد و آلودگی صوتی به همراه داشت. ما تقاضا کردیم که محل تمرین را به خاطر این مشکل تغییر دهند که آنها هم بلافاصله قبول کردند. البته محل تمرین 10 دقیقه به هتل دور‌تر شد و برخلاف دیروز که مسیر 20 دقیقه بود ما امروز 25 الی 30 دقیقه در راه بودیم. به هر حال این زمین هم کیفیت بسیار خوبی دارد و می‌توانیم تمرینات خود را به خوبی برگزار کنیم.

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که آیا در ایران هم در صورت میزبانی جام ملت‌ها می‌توانیم چنین زمین‌های باکیفیتی داشته باشیم گفت: به لحاظ سخت‌افزاری مشکل جدی نداریم. بحث اقامت در میانبورگ که ما برای کسب میزبانی 4 شهر را معرفی کردیم که بدین  ترتیب از لحاظ هتل هم دچار مشکل نیستیم و امکانات ما جوابگو خواهد بود. زمین تمرین و امکانات لازم در این راستا را هم باید به اندازه کافی ایجاد کنیم. در جام جهانی نوجوانان زمین تمرین یکی از مشکلات میزبانی امارات بود و تقریبا در این موارد در یک سطح هستیم و شرایط ما با اماراتی‌ها تفاوت زیادی نداشت. در کل امیدوار هستیم که بتوانیم میزبانی را به دست آوریم.

 

2051

نظرات کاربران