نتایج شب اول گروه اول لیگ قهرمانان اروپا

نتایج شب اول گروه اول لیگ قهرمانان اروپا

3119
01:09
26 شهریور 1393
در دیدارهای سه شنبه شب از گروه اول لیگ قهرمانان، یوونتوس به برد خانگی دست یافت و نائب قهرمان فصل گذشته اروپا، در یونان شکست تلخی را پذیرفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - در دیدارهای سه شنبه شب از گروه اول لیگ قهرمانان، یوونتوس به برد خانگی دست یافت و نائب قهرمان فصل گذشته اروپا، در یونان شکست تلخی را پذیرفت.

به گزارش وبسایت نود، سه شنبه شب در اولین بازی های گروه اول لیگ قهرمانان، یوونتوس در تورین به مصاف مالمو رفت و اتلتیکو در یونان در مقابل المپیاکوس قرار گرفت، نتایج شب اول به این ترتیب رقم خورد که یووه با تفاضل گل +2 فعلا در صدر جدول قرار گرفت.

یوونتوس 2 - 0 مالمو سوئد

کارلوس توز 59 و 90

یوونتوس با هدایت آلگری به اولین بردش در اروپا دست یافت، یووه که فصل گذشته در اروپا حذفی تلخ از لیگ قهرمانان در مرحله گروهی داشت، این فصل را با یک برد خوب خانگی آغاز کرد، در این دیدار که یوونتوس مالکیت کاملی بر توپ و میدان داشت، در مجموع 71% از مالکیت توپ را در اختیار داشت و 21 موقعیت گل ایجاد که شامل هفت شوت در چارچوب بود. اولسن دروازه بان تیم سوئدی 5 واکنش در این دیدار داشت ولی در نهایت دروازه اش دو بار باز شد.

توز در دقیقه 59 روی پاس آساموآ از درون محوطه جریمه یووه را جلو انداخت و در دقیقه 90 خود این مهاجم آرژانتینی از یک ضربه آزاد پشت محوطه جریمه کار حریف را یکسره کرد. به این ترتیب یووه با این برد به سومین برد پیاپی با آلگری رسید و در پایان شب اول لیگ قهرمانان، به صدر گروه اول رقابت ها رفت.

در این مسابقه کوناته، اریکسن، هلاندر از مالمو با کارت زرد داور مواجه شدند.

المپیاکوس یونان 3 - 2 اتلتیکو مادرید

ماسوآکو 13 ، آفلای 31 ، میتروغلو 74  برای المپیاکوس

مانژوکیچ 38 و گریزمان 86 برای اتلتیکو

اما شگفتی شب اول در گروه اول رقم خورد، المپیاکوس در آتن موفق شد با حضور 31946 نفر، اتلتیکو سیمئونه که فصل پیش در اروپا به نائب قهرمانی رسیدند و در هفته های اخیر به نتایج خوبی رسیده بودند و اول هفته نیز رئال را در برنابئو مغلوب کرده بودند را شکست دهد.

علیرغم مالکیت بیشتر روی توپ و میدان توسط اتلتیکو و زدن 19 شوت به سمت دروازه حریف یونانی، اما این المپیاکوس بود که موفق شد از فرصت هایش به بهترین نحو استفاده کند. یونانی ها در این دیدار، تنها 4 شوت به سمت دروازه حریف داشتند که سه تا از آنها تبدیل به گل شد.

در این بازی مانیاتیس و دومینگوئز از المپیاکوس و گابی، گریزمان، کوکه و نیگوئز از اتلتیکو کارت زرد دریافت کردند.

 

2021

نظرات کاربران