نتایج لیگ اروپا؛ صعود نفس گیر دورتموند در شب صعود آسان میلان

نتایج لیگ اروپا؛ صعود نفس گیر دورتموند در شب صعود آسان میلان

3680
01:27
04 اسفند 1396
مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا با صعود تیم های آرسنال و میلان به پایان رسید.

وبسایت رسمی برنامه نود - مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا با صعود تیم های آرسنال و میلان به پایان رسید. 

به گزارش وبسایت نود، دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا با برگزاری ۶ بازی در ساعت ۲۳:۳۵ به پایان رسید. در مهمترین بازی تیم آرسنال در خانه با نتیجه ۱-۲ مغلوب استرشوندس شد اما به دلیل پیروزی ۰-۳ در بازی رفت توانست به دور بعد راه یابد. کولاسیناچ در دقیقه ۴۷ تک گل آرسنال را بثمر رساند. هر دو گل نماینده سوئد روی پاس سامان قدوس زده شد. 

در دیگر بازی مهم تیم میلان با تک گل بورینی در سن سیرو مقابل لودوگورتس پیروز شد تا در مجموع با نتیجه ۴-۰ راهی مرحله بعد شود. دیدار تیم های آتالانتا و دورتموند هم با نتیجه ۱-۱ تمام شد تا نماینده آلمان در مجموع با نتیجه ۴-۳ صعود کند. اشملزر در دقیقه ۸۳ تک گل دورتموند را در این بازی بثمر رساند. 

تیم سالزبورگ با نتیجه ۲-۱ از سد رئال سوسیداد گذشت تا به مرحله بعد صعود کند. براگا با یک گل مقابل مارسی پیروز شد اما در مجموع با نتیجه ۳-۱ مغلوب این تیم فرانسوی شد و از صعود باز ماند. تیم اتلتیک بیلبائو هم باوجود شکست ۱-۲ توانست در مجموع با نتیجه ۴-۳ تیم اسپارتاک مسکو را حذف کند. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
محمدپارسا
سامان عالی بود کاش ارزانی رو هم ازچنگ استرالیا دربیارن حیفه واقعا اینهمه استعداد
۰۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۹:۴۶
پاسخ
2
20
ایرانی
قدوس بابازی امشبش نشون دادکه یه بازیساز عالیه خیالمون رو بابت این پست راحت کرد اشکان اسوده بخواب که قدوس بیداره.شوخی کردم زودتر خوب شو که تیم بهت نیازداره
۰۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۸:۱۴
پاسخ
1
26