نتایج یک نظرسنجی؛ اتلتیکومادرید، بازنده اصلی انتقال گریزمن

نتایج یک نظرسنجی؛ اتلتیکومادرید، بازنده اصلی انتقال گریزمن

5098
21:18
22 تیر 1398
خوانندگان مارکا معتقدند که تیم سابق گریزمن، بیشترین لطمه را از انتقال او خواهد دید.

به گزارش وبسایت نود، نشریه معتبر مارکا با برپایی یک نظرسنجی و پرسیدن سوالات مختلفی سعی کرده نظر طرفداران فوتبال را نسبت به آینده انتقال آنتوان گریزمن، ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید به بارسلونا جویا شود.

گریزمن 28 ساله بالاخره روز جمعه با قراردادی 5 ساله به ارزش 120 میلیون یورو به بارسلونا پیوست و به ششمین بازیکن گران قیمت تاریخ فوتبال بدل شد. 

در اولین بخش از این نظرسنجی، مارکا پرسیده که کدام طرف از این انتقال بیشترین ضرر را خواهد دید. 169897 نفر به این سوال پاسخ داده اند و 43 درصد از شرکت کنندگان عقیده داشته اند که اتلتیکومادرید، بازنده اصلی این این انتقال خواهد بود. 22 درصد به بارسلونا و 21 درصد به خود آنتوان گریزمن رای داده اند و 14 درصد هم معتقدند هر سه طرف، به شکل یکسان ضرر خواهند کرد. 

همان طور که پیش از این هم اشاره شد، انتقال گریزمن بالاخره با پرداخت 120 میلیون یورو از طرف بارسلونا و فعال سازی بند فسخ قرارداد او عملی گردید. در سوال دیگر، مارکا از خوانندگانش پرسیده که آیا گریزمن ارزش پرداخت این میزان پول را داشته یا خیر. 168715 نفر به این سوال پاسخ داده اند و 43 درصد عقیده داشته اند که پول پرداخت شده از طرف بارسلونا، منطقی بوده است، 30 درصد آن را فراتر از ارزش گریزمن دانسته اند و 27 درصد هم این مبلغ را پایین تر از ارزش واقعی مهاجم فرانسوی تلقی کرده اند.

اما جنجالی ترین و پرطرفدارترین بخش این نظرسنجی به سوال بعدی مربوط می‌شود. در خبرها آمده که اتلتیکومادرید نسبت به مبلغ پرداخت شده برای گریزمن (120 میلیون یورو) معترض بوده و عقیده دارد از آن جایی که بازیکن و بارسلونا مدت ها قبل به توافق رسیده اند، پس بارسلونا هم باید 200 میلیون یوروی ذکر شده در بند فسخ قرارداد پیش از فرارسیدن یک جولای را پرداخت می‌کرده است.

در این بخش از نظرسنجی 349 هزار و 587 نفر شرکت کرده اند و در نتیجه ای کاملا نزدیک، 51 درصد از طرفداران حق را به اتلتیکومادرید (200 میلیون یورو) و 49 درصد از طرفداران حق را به بارسلونا (120 میلیون یورو) داده اند. 

بیش از 60 درصد از طرفداران  معتقدند که دیگو سیمئونه نخواهد توانست جای خالی گریزمن را پر کند و 46 درصد از این تعداد، این موضوع را به دلیل کیفیت خود گریزمن (و نه ضعف جانشینان او) می‌دانند. 

در ادامه و با طرح دو سوال برای طرفداران دو باشگاه، مارکا سعی کرده واکنش آن ها به این انتقال را پیش بینی کند. در این نظرسنجی مشخص شده که 71 درصد از طرفداران اتلتی در اولین مسابقه گریزمن در واندا متروپولیتانو برای او سوت خواهند کشید و تنها 4 درصد، حاضرند او را در بازگشت به ورزشگاه خانگی اتلتیکومادرید تشویق کنند.

از دیدگاه بارسلونایی ها، 58 درصد از رای دهندگان معتقدند که این انتقال موجب جلب رضایت طرفداران بارسلونا شده و 11 درصد هم برای او سوت خواهند کشید. 

در برخی سوالات دیگر، 58 درصد از طرفداران معتقدند او در نیوکمپ زمان بازی کمتری نسبت به فصل گذشته خواهد داشت، 64 درصد معتقدند که در این فصل لوئیس سوارز گل های بیشتری نسبت به گریزمن برای بارسلونا به ثمر می‌رساند و 70 درصد هم جایگاهی برای گریزمن در بین مدعیان توپ طلا قائل نشده اند.

7712

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
ولی ب نظرم ک محترمه ..بازنده اصلی بارسلوناست و اینه در اینده..ب دلایلی ک میدونم خواهید فهمید:-P
۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۴:۴۳
پاسخ
65
20