نتیجه مصدومیت ترابی/ بازگشت شجاعی به تیم ملی

نتیجه مصدومیت ترابی/ بازگشت شجاعی به تیم ملی

2008
10:01
26 آبان 1394
سایت رسمی برنامه نود- مسعود شجاعی بعد از مدت‌ها دوباره برای تیم ملی به میدان رفت.

سایت رسمی برنامه نود- مسعود شجاعی بعد از مدت‌ها دوباره برای تیم ملی به میدان رفت.

به گزارش سایت نود و به نقل از آی‌اسپورت،  آخرین بازی شجاعی برای تیم ملی به حضور 45 دقیقه ای او در دیدار رفت مقابل ترکمنستان برمی گردد که مسعود در آن بازی نمایش خوبی نداشت و کی روش او را تعویض کرد.
از آن بازی به بعد شجاعی یا به تیم ملی دعوت نشده یا اگر شده، شانسی برای بازی کردن نداشته اما مصدومیت مهدی ترابی در آخرین دقایق نیمه اول باعث شد تا کی روش، شجاعی را به جای بازیکن مورد علاقه اش، به میدان بفرستد.

31980

نظرات کاربران
mohammad
شجاعی یک بازیکن تکنیکی و بسیار موثر در ترکیب تیم ایرانه.این بازیکن با تجربه با عملکرد بسیار خوبش تو مسابقات مهم و حساسی چون جام جهانی و بازیهای برابر کره و ژاپن همیشه مهره ای ویژه در ترکیب تیم ایران به حساب میاد.
۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۱:۳۸
پاسخ
4
7
مهدی
وجود شجاعی بازیساز در قحطی این روزهای بازیکن فانتزی نعمتی است باید بیشتر از تجربیاتش تو تیم استفاده کرد نمونه بارزش بازی زیباش جلو آرژانتین بود
۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۴:۴۲
پاسخ
3
6
امین
فقط یک یه پا دوپا دلیل میشه که تا ابد بازی کنه ؟ خداییش پند تا بازی خوب ازین سراغ دارین جز اون یه پا دوپای شانسی مقابل آرژانتین ؟ یه زمان بازیکنانی فیکس در بوندسلیگا به تیم ملی دعوت میشدن حالا این شجاعی که تو لیگ ضعیف قطر هم نیمکت نشینه . دوره اش دیگه تموم شده
۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۸:۴۱
4
1