نتیجه ملاقات مندز با مدیران رئال مادرید؛ نارضایتی و تردید کریستیانو رونالدو!

نتیجه ملاقات مندز با مدیران رئال مادرید؛ نارضایتی و تردید کریستیانو رونالدو!

7258
14:17
16 خرداد 1397
بنا به گزارش برنامه تلویزیونی El Chiringuito، خورخه مندز، مدیر برنامه های کریستیانو رونالدو روز گذشته ملاقاتی با مدیران باشگاه رئال مادرید داشت که طبق گفته ادو آگیره، ستاره پرتغالی از موضع باشگاه نسبت به آینده اش، دلگرم نشد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بنا به گزارش برنامه تلویزیونی El Chiringuito، خورخه مندز، مدیر برنامه های کریستیانو رونالدو روز گذشته ملاقاتی با مدیران باشگاه رئال مادرید داشت که طبق گفته ادو آگیره، ستاره پرتغالی از موضع باشگاه نسبت به آینده اش، دلگرم نشد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، آگیره، خبرنگار اسپانیایی اظهار داشت که نمی تواند جزئیات دقیقی از این جلسه فاش کند اما رونالدو از نتیجه این جلسه آزرده خاطر شده است. کریستیانو رونالدو بعد از قهرمانی در لیگ قهرمانان بسیار خوشحال بود اما تماس های اخیر باعث ناراحتی و تردید او در مورد آینده اش شده است.

ستاره پرتغالی هنوز به طور رسمی چیزی در مورد وضعیتش نگفته است اما تصور می شود که وی خواهان افزایش قابل توجه دستمزدش در مادرید می باشد.

1771

نظرات کاربران
mahdi
رونالدو سنش بالا رفته و باید کاهش حقوق بده نه افزایش
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۳:۵۸
پاسخ
12
12
جواد
رونالدو بازیکن بزرگیه و قابل احترام , ولی برام سواله آدمیزاد چطور با این همه پول راضی نمیشه و بازم بیشتر میخاد , مگه الان چی رو نمیتونی بخری, بین مثلا 20 میلیون دلار و 40 میلیون دلار چه فرقی وجود داره . به نظرم دیگه در رئال اشباع شده و میخاد برگرده به منچستر تیم سابقش.
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۵:۱۳
پاسخ
6
15
حق گو
کار درست اینه رونالدو در کمال آرامش و وقار در رئال بازنشست بشه تا بیش از پیش در ذهن هواداران مادرید ماندگار بشه.
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۰:۴۱
پاسخ
12
30
مصطفام
هرچقد خواست باید بهش بدن. نوش جونش.
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۱:۱۸
پاسخ
20
28
مستاجر خدا
ما لیاقت تو رو نداریم داشتن تو لیاقت و شانس میخواد رئال یادش رفته با رونالدو ۱۰۵ کیلویی چه طور دربه در چمپیونز بود که همه تیکه مینداختن ۵ قهرمانی ۱۰۰ سال پیش قبول نیست ... لیاقت نداشتیم
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۱:۲۲
پاسخ
37
22
کینگ مسی
30 سال دیگه ، ما لیاقت تو رو نداریم تو فقط 62 سالته ، رئال یادش رفته 40 سال پیش عجب پنالتی هایی میزدی
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۷:۰۶
11
13
Porya
تو طرفدار رئالی یا رونالدو هیچ بازیکنی بزرگتر از رئال نیست هر جا میخاد بره بره ولی بدونه اگه تمام این مدتو تو باشگاه دیگه ای به هیچ‌کدوم از این افتخارات نمیرسید اسم رئال مادرید تمام بازکنای دنیا رو به سمت خودش جذب میکنه حتی مسی هم در زمانی با رئال مذاکره کرد اما در اخر بارسلونا رو‌انتخاب کرد
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۲:۱۵
6
17
حسینی
روز گذشته ؟ ایشون نمی خواد حواسش رو بده به جام جهانی؟! لابد مطمئنه که توی بازی با ایران می تونه آقای گل بشه.
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸:۳۶
پاسخ
30
12