نجف‌نژاد: انتظار داشتیم ۳ امتیاز بازی با استقلال خوزستان را بگیریم

نجف‌نژاد: انتظار داشتیم ۳ امتیاز بازی با استقلال خوزستان را بگیریم

844
10:42
16 فروردین 1395
رئیس هیئت مدیره استقلال گفت: اگر قرار است دنبال جام قهرمانی باشیم، باید دیدارهای آینده را ببریم.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیئت مدیره استقلال گفت: اگر قرار است دنبال جام قهرمانی باشیم، باید دیدارهای آینده را ببریم. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مقداد نجف‌نژاد درباره تساوی یک بر یک استقلال مقابل استقلال خوزستان در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر اظهار داشت: انتظارمان این بود که سه امتیاز یا به قول معروف شش امتیاز این بازی را کسب کنیم. شرایط پیروزی را داشتیم اما روی غافلگیری گل خوردیم. اگر قرار است دنبال جام گرفتن باشیم، باید دیدارهای آینده را ببریم.

وی افزود: استقلال مقابل تیم‌هایی که قوی‌تر هستند، بهتر و راحت‌تر بازی می‌کند. روز گذشته شاهد بودید که استقلال می‌توانست برنده بازی باشد. از نظر من، استقلال شرایط گرفتن جام قهرمانی را دارد.

رئیس هیئت مدیره استقلال در مورد اینکه از دست دادن امتیازات بازی‌های اخیر برای آبی‌پوشان نگران کننده شده است، تصریح کرد: با این مسئله موافقم و کمی نگران کننده شده اما در برخی از مسابقات چند بازیکن کلیدی‌مان را در اختیار نداشتیم. خوشبختانه بازیکنان جوان جایگاه خوبی در تیم پیدا کرده‌‌اند و به اعتقاد من، استقلال در دیدار مقابل سپاهان و پرسپولیس بهتر بازی خواهد کرد.

نجف‌نژاد با اشاره به جلسه امروز (دوشنبه) هیئت مدیره استقلال تصریح کرد: امروز جلسه‌ای با حضور سرپرست باشگاه برگزار خواهیم کرد تا با توجه به دیدارهای حساس پیش‌رو استقلال در لیگ برتر، تمهیدات لازم برای پشتیبانی و حمایت از تیم اتخاذ شود. در صورت لزوم، از کادر فنی هم دعوت خواهد شد تا صحبت‌های آنها را نیز بشنویم.

 

2051

نظرات کاربران
اقلیت آبی
برو خداروشکر کن همنامتون شیشتاییتون نکرد خیلییییییی شانس آوردین با اون بازی بزن زیرش که ارائه دادین!
۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۶:۳۲
پاسخ
1
8