نجف‌نژاد: انتظار ما از خسرو حیدری بیش از این حرف‌هاست

نجف‌نژاد: انتظار ما از خسرو حیدری بیش از این حرف‌هاست

10679
10:26
28 فروردین 1395
رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت:جا دارد از هواداران عذرخواهی کنیم که نتوانستیم انتظاراتشان را برآورده کنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت:جا دارد از هواداران عذرخواهی کنیم که نتوانستیم انتظاراتشان را برآورده کنیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مقداد نجف‌نژاد در خصوص شکست 4 بر 2 استقلال در هشتاد و دومین دربی پایتخت گفت: ابتدا جا دارد از هواداران عذرخواهی کنیم که نتوانستیم انتظاراتشان را برآورده کنیم. حق ما در دربی باخت نبود هرچند پرسپولیس قشنگ‌تر از ما بازی و بهتر از موقعیت‌هایش استفاده کرد. متاسفانه در دربی روز، روز استقلال نبود و استقلال مورد انتظار هواداران را شاهد نبودیم. به هر حال در مقاطعی نیز ما 4 بار پشت سر هم توانسته‌ بودیم پرسپولیس را شکست دهیم.

وی افزود: هنوز 4 هفته تا پایان لیگ باقی مانده و ما برای قهرمانی در لیگ ناامید نیستیم و هنوز هم شانس داریم ضمن اینکه در جام حذفی نیز با حضور در فینال مدعی قهرمانی هستیم. نباید حسرت دربی را خورده و باید به فکر 4 برد در بازی آینده باشیم تا از لغزش احتمالی پرسپولیس در این 4 هفته نهایت استفاده را ببریم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که چقدر کادرفنی و به چه میزان بازیکنان را در شکست دربی مقصر می‌دانید، تصریح کرد: استقلال چند هفته است که انتظارات هواداران را برآورده نمی‌کند و به همین دلیل کادرفنی و بازیکنان باید انگیزه قوی‌تری داشته باشند. ما می‌دانیم خلاءهایی در تیم وجود دارد که در هفته‌های اخیر نتوانسته‌ایم نتایج خوبی بگیریم. باید بازنگری در روش‌هایی که در تیم اتخاذ می‌شود داشته باشیم و تجدید نظرهایی در این مورد صورت بگیرد.

نجف‌نژاد در مورد ناراحتی خسرو حیدری از تعویضش در دربی و اینکه از قول وی اعلام شده که دیگر دوست ندارد در تیمی که سرمربی آن مظلومی است، بازی کند، اظهار داشت: اگر حیدری چنین اظهار نظری کرده باشد مطمئن باشید به دلیل هیجانات دربی بوده و در فضایی احساسی چنین حرفی زده است. انتظار ما از خسرو حیدری بیش از این حرف‌هاست چون او یکی از بزرگترهای تیم است و در این شرایط به او و سایر بزرگترها برای جمع کردن تیم نیاز داریم.

 

2051

نظرات کاربران
محمد مهدی
دقت کردید چقدر از 4 استفاده کرده بود. فکر کنم دیشب همش خواب 4 میدیده
۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۸:۰۸
پاسخ
5
47
سیروس
بازیکن به چه جراتی اعتراض میکنه؟ ضعف از کجاست؟ با مظلومی سهمیه هم نمیگیریم مربی خارجی میخایم نرین باز قلعه نوعی رو بیارین
۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۶:۴۸
پاسخ
4
43
حسام
بدبختی همینه دیگه ظاهرا علی دایی میره تراکتور قلعه نویی باز میاد استقلال از این کارا از این مدیرامون زیاد دیدیم و انتظار دیگه ای هم ازشون نمیشه داشت
۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۵:۰۱
1
14
حبیب
اخه نازی ..... دلم براتون میسوزه ..
۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۴:۰۲
پاسخ
9
43
4 واقعی
زندگی ادامه دارد... یه روزم نوبت استقلال میشه ببره همونطور که 4 دربی رو پشت هم برد و بازم خواهد برد.
۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۲:۲۶
پاسخ
61
26
اقلیت آبی
همونطور که 4 ساله نتونسته ببره همونطور که 6تا خورده همونطور که 4 تا خورده همونطور که 3 تا تو 10 دقیقه از تیم 10 نفره خورده همونطور که چندساله نتونسته بره آسیا و .... :)
۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۰:۰۰
1
11
م.حسین
به به طرفدار واقعی فتوشاپ اصل حالتون چطوره
۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۴:۵۰
12
53
پارسیک
خداییش خسرو خیلی خوبه. چرا ناراحت نباشه؟؟؟؟
۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۱:۲۸
پاسخ
7
51
حبیب
آقا حق داره .. دو ساعت سانت میکرد کسی نبود بزنه .. بعد هد زن اوردن تو دیگه کسی نبود سانت کنه ... بنظرم استقلال به دانش کم مربیش باخت
۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۹:۰۳
پاسخ
4
74