نجف‌نژاد: بازیکنان فقط به فکر برد باشند

نجف‌نژاد: بازیکنان فقط به فکر برد باشند

1025
18:40
31 فروردین 1394
رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: امروز به این دلیل به تمرین آمدیم که بگوییم هر چه در توان داریم به کار می‌گیریم تا شما دغدغه دیگری نداشته باشید و فقط به فکر برد باشید.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: امروز به این دلیل به تمرین آمدیم که بگوییم هر چه در توان داریم به کار می‌گیریم تا شما دغدغه دیگری نداشته باشید و فقط به فکر برد باشید.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مقداد نجف‌نژاد  در حاشیه تمرین امروز در جمع بازیکنان استقلال گفت: وظیفه داشتیم امروز در کنار شما باشیم و امیدواریم بتوانیم به شما خدمت کنیم. مطمئنم اعضای هیأت مدیره از هر نوعی که بشود از کمک دریغ نخواهند کرد.

وی تأکید کرد: رکن اصلی و سرمایه ما هواداران استقلال هستند. این را باید بگویم پیش‌نیاز هر مسئله‌ای هم زبانی و همدلی است و اگر این اتفاق نیفتد از هدفمان دور می‌شویم.

نجف‌نژاد در ادامه تصریح کرد: اینجا آمدیم از شما تقدیر کنیم اگر روزی باشگاه استقلال موفق شد یعنی همه ارکان موفق هستند و اگر خدایی نکرده موفق نشویم همه در آن سهیم هستند. حضور امروزمان در تمرین به نوعی تشکر از شما بود تا بگوییم می‌دانیم که شاید نتوانسته باشیم نیازهایتان را برطرف کنیم اما همه چیز در مستطیل سبز مشخص می‌شود هنوز هم فرصت مناسبی پیش‌رو داریم و سرمربی بسیار خوبی که در مقاطع حساس و سخت تیم را مدبرانه حمایت کرده حضور دارد. هیأت مدیره هم پای کار است. همیشه تیمی که می‌خواهد موفق شود می‌گویند باید شخصیت قهرمانی داشته باشد استقلال‌ها هم یکی از پایگاه‌ها است امیدوارم در چند بازی پیش رو به موفقیت برسیم. مطمئنم شما سهمیه را کسب خواهید کرد و به موفقیت تیم امید داریم.

رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: سومین مزایده باشگاه استقلال و پرسپولیس قرار است انجام شود. هر کشوری باید از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کند می‌خواهیم ایجاد تحول کنیم و اگر می‌خواهیم به موفقیت برسیم باید به بخش خصوصی نگاه ویژه داشته باشیم هر فردی که می‌خواهد استقلال و پرسپولیس را بخرد حتما باید اهلیت داشته باشد.قیمت این 2 باشگاه 290 میلیارد تومان است اما می‌گویم گران نیست. اهلیت خریدار مهم است و باید این اطمینان حاصل شود که بعد از واگذاری پله‌های ترقی را طی کنیم و این نظر مجلس شورای اسلامی است.

وی تأکید کرد: ورزش‌ یکی از رکن‌های حرفه‌ای است و برایمان خیلی مهم است که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که پیشانی ورزش هستند به بهترین شکل اداره شوند خوشحالم امروز در خدمت شما هستم امروز به این دلیل آمدیم که بگوییم هر چه در توان داریم به کار می‌گیریم تا شما دغدغه دیگری نداشته باشید و فقط به فکر برد باشید.

 

2051

نظرات کاربران