نجف‌نژاد: دیدار با تراکتورسازی بازی قهرمانی است

نجف‌نژاد: دیدار با تراکتورسازی بازی قهرمانی است

2569
13:17
10 اردیبهشت 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیأت مدیره استقلال گفت: ما می‌دانیم که بازی با تراکتورسازی چقدر روی قهرمانی تاثیر دارد و مطمئن هستیم اگر استقلال در آن بازی برنده شود 90درصد قهرمانی را تضمین کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیأت مدیره استقلال گفت: ما می‌دانیم که بازی با تراکتورسازی چقدر روی قهرمانی تاثیر دارد و مطمئن هستیم اگر استقلال در آن بازی برنده شود 90درصد قهرمانی را تضمین کرده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، مقداد نجف‌نژاد رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال در خصوص پیروزی استقلال مقابل سایپا و بازگشت این تیم به صدر جدول اظهار داشت: در هر صورت نتیجه برای ما راضی‌کننده بود و خوشحالیم که تیم به شرایط خوبی رسید  و موفق شد حریفش را شکست دهد.

وی افزود: اگر یادتان باشد سال گذشته هم قهرمانی در آخرین بازی مشخص شد و فکر می‌کنم امسال هم شرایط به همین شکل است البته امسال شرایط برای تیم مهیا است که بتوانیم در دو جام قهرمان شویم. من از هواداران استقلال می‌خواهم در این 2 هفته به مجموعه باشگاه کمک کنند و در کنار هم تیم را به سرمنزل مقصود برسانیم.

نجف‌نژاد با اشاره به پاداش‌هایی که برای بازیکنان در نظر گرفته است، گفت: در آخرین نشستی که با اعضای هیأت مدیره داشتیم مصوب کردیم که به بازیکنان پاداش بدهیم و مطمئنا عدد و ارقامی که قول داده شده به بازیکنان پرداخت خواهد شد چون این یک تصمیم جمعی بود و ما هم از آن تبعیت خواهیم کرد.

رئیس هیأت مدیره استقلال در ادامه گفت‌وگو با فارس با اشاره به حضور اعضای هیأت مدیره در این یکی دو هفته در کنار بازیکنان گفت: اعتقاد من به این است که ابزار و امکانات باید فراهم باشد تا یک مجموعه موفق شود. راز موفقیت یک مجموعه همدلی است که فعلا این مسئله در استقلال وجود دارد. اگر باور داشته باشیم می‌توانیم به 2 جام برسیم شک نکنید این اتفاق می‌افتد چون هدف انگیزه ایجاد می‌کند. ما هم سعی می‌کنیم برای استقلال کم نگذاریم و تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم که تیم موفق شود.

نجف‌نژاد تاکید کرد: استقلال شرایط خوبی پیدا کرده و ما هم در 2 هفته گذشته در جلسات هیأت مدیره از کادر فنی حمایت کردیم و گفتیم که تا پایان فصل از مجموعه تیم و کادر فنی حمایت خواهیم کرد.

وی در خصوص اینکه قبل از این بازی شایعاتی پیرامون تغییرات در کادر فنی استقلال شنیده می‌شد، گفت: ما اصلا در مورد چنین موضوعی صحبت نکردیم و همانطور که گفتم همه دست به دست هم دادیم تا تیم موفق شود.

وی افزود: اتفاقا قرار شد فضا را به سمت و سویی ببریم که بازیکنان و کادر فنی احساس کند ما همه جوره از آنها حمایت می‌کنیم. از آن طرف بازیکنان و کادر فنی هم قول دادند که نتایج مسابقات را به نفع استقلال رقم بزنند.

رئیس هیأت مدیره استقلال ضمن تشکر از علیرضا منصوریان گفت: او در مسابقه روز گذشته تیمش را شرافتمندانه به زمین فرستاد و به اعتقاد ما او یک استقلالی وفادار است که کارش را به خوبی انجام می‌دهد.

نجف‌نژاد در خصوص دیدار حساس هفته آینده استقلال و تراکتورسازی گفت: بدون شک آن بازی حساس است و ما می‌دانیم که این مسابقه چقدر روی قهرمانی تاثیر دارد. ما هم مطمئن هستیم اگر استقلال در آن بازی برنده شود 90درصد قهرمانی را تضمین کرده است.

نظرات کاربران
سید
اره تعیین کننده قهرمانی پرسپولیس
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۴۱:۲۰
پاسخ
1
0
حقيقت
جام رو به شما ميدند ولى قهرمان نيستيد. از هفته هاى ابتدايي مشخص بود امسال چه خبره. من شك داشتم ولى ديروز صد در صد مطمئن شدم. هر دو گل استقلال مردود بود و برعكس گل اول نفت هم آفسايد. مطمئناً با دستهاى پشت پرده ميشه جام رو گرفت.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۰:۲۰
پاسخ
11
12
4 پولیسی های عزیز
گل نفت تهران به هیچ وجه آفساید نبود. جای تعجبه. گل شما تو دربی آفساید بود 4 تایی ها
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۳:۰۶
1
1
علی سلطان
من نمیدونم 90 درصدو چجوری حساب کرده!!!!!!!!!!!!!!!! بابا با تفاضل گل بالایین.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۶:۰۳
پاسخ
6
11
تراختور
اگه داوری شامل حال 4تقلال نباشه تراختور میبره
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۸:۱۶
پاسخ
7
20
ایدا سادات16قیطریه
پرسپولیس قهرمانه 6666666666 رتبه 4
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۴:۰۳
4
1