نجف‌نژاد: فردا در مورد استقلال تصمیم‌ می‌گیریم

نجف‌نژاد: فردا در مورد استقلال تصمیم‌ می‌گیریم

5260
15:23
10 خرداد 1395
رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: من هیچ صحبتی تا برگزاری جلسه فردا ندارم.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: من هیچ صحبتی تا برگزاری جلسه فردا ندارم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مقداد نجف نژاد در مورد ناکامی استقلال در فینال جام حذفی گفت: من فعلا هیچ صحبتی ندارم چون فردا جلسه داریم و قرار گذاشته ایم که کل هیات مدیره فردا نظرات خود را عنوان کند.

وی در مورد اینکه آیا او جزو مدیرانی است که می گوید در کادرفنی استقلال باید تغییرات صورت گیرد گفت: من که یک ماه قبل این صحبت را مطرح کردم اما باز هم می گویم اکنون حرفی برای گفتن ندارم و فردا در مورد استقلال صحبت می کنیم. ما باید برای استقلال تصمیماتی بگیریم که اتفاق های خوب بیفتد.

 

2051

نظرات کاربران
Arash
متاسفانه استقلال و پرسپولیس ملعبه دست کسانی شده که نه مدیریت بلدن نه فوتبال همین آقا چند سال پیش اون سوتی بزرگ رو داد که بلد نبود لیست لاتین استقلال رو به ای اف سی بفرسته و منتظر برگشت نبی از خارج شده بود که ای اف سی استقلال رو حذف کرد این افراد دو تیم بزرگ پایتخت رو به کاروانسرایی تبدیل کردند که از دروازه های اون یه سری میان داخل که هیچ آشنایی با تیم ندارند و فکر میکنند اسم طرز تفکرشون که هم سطح بچه های ده دوازده سالست مدیریته.و متاسفانه عدم موفقیت این دو تیم نداشتن صاحبه.یعنی کسانی که صاحبان اصلی این تیمها هستن باید بایستند و ببینند این آقایونی که تفاوت فوتبال رو با هندبال تشخیص نمیدن چطوری تیم رو به قهرمانی باشگاههای آسیا سوق میدن!!!
۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۰۰:۲۶
پاسخ
0
5
محسن
اين رو دست به دست كنين برسه به آقاي نجف نژاد: آقاي محترم لطفا خودت اولين نفر برو!
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۰:۴۵
پاسخ
10
42
هوشنگ
مظلومی رو نگه دارید #save_mazloomi
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۴:۴۴
پاسخ
32
14
real
استقلالیاچنان سقوط کردن که حتی فدراسیون هم نمیتونه نجاتشون بده!!!!
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۹:۵۱
پاسخ
35
12
شاد
اولین اتفاق این که شما و دوستان گرامی از مدیریت استقلال استعفا بدین و هییت مدیره جدید با کادری قوی شروع به گرفتن بازیکنان خوب بکنه و تیم خوبی رو روانه بازی ها بکنه امیدوارم برای موفقیت استقلال همگی استعفا بدین دوست دار تاج استقلالی
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۹:۰۴
پاسخ
4
37
محمد
کاش اول از همه یکی تو و اون کسایی که به خودتون میگین هیئت مدیره را برکنار می کرد.خدایا تاج آسیا را از دست اینها نجات بده
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۴:۴۵
پاسخ
8
46