نخستین شکست لمپارد با چلسی در مقابل قهرمان ژاپن

نخستین شکست لمپارد با چلسی در مقابل قهرمان ژاپن

2447
16:48
28 تیر 1398
چلسی با گل دقایق پایانی دامیائو مغلوب کاوازاکی فرونتاله شد.

به گزارش وبسایت نود، چلسی در سومین مسابقه دوستانه خود در پیش فصل بعد از ظهر امروز در یوکوهامای ژاپن و در حضور 60 هزار تماشاگر به مصاف کاوازاکی فرونتاله رفت و با نتیجه 1-0 مغلوب این تیم شد.

گل کاوازکی (قهرمان جی لیگ 2018) را در این مسابقه لئاندرو دامیائو در دقیقه 86 وارد دروازه ویلی کابایرو کرد.

چلسی که پیش از این و در کشور ایرلند دو دیدار دوستانه را در مقابل بوهمین (تساوی 1-1) و سن پاتریک (پیروزی 4-0) پشت سر گذاشته بود، در نخستین دیدار تدارکاتی خود در کشور ژاپن شکست خورد تا فرانک لمپارد متحمل نخستین باخت خود روی نیمکت چلسی شود. 

چلسی 4 روز بعد در سایتاما به مصاف بارسلونا خواهد رفت و در ادامه با بازگشت به اروپا در دیدارهای دوستانه ای مقابل ردینگ، سالزبورگ و بوروسیا مونشن‌گلادباخ قرار خواهد گرفت.

کابایرو، آزپیلیکوئتا، داوید لوئیز، زوما، آلونسو، کواچیچ، جورجینیو، مانت، کندی، پدرو و باتشوایی 11 بازیکن ثابت لمپارد در دیدار مقابل کاوازاکی بودند. زاپاکاستا، کریستنسن و امرسون، بارکلی و ژیرو در بین دو نیمه به زمین مسابقه آمدند و درینک‌واتر و باکایوکو از دقیقه 57 وارد میدان شدند. ضمن این که کریستین پولیسیچ در دقیقه 65 به جای میسن مانت به زمین آمد تا نخستین دیدار خود را با پیراهن چلسی انجام دهد. آخرین تعویض چلسی هم ورود پالمر به جای کندی در دقیقه 71 بود.

7712

نظرات کاربران
حسنعلی اکبری
تور های پیش فصل یه محک واسه بازیکنان مخصوصا که لمپارد تازه اومده و میخواد به ترکیب دلخواهش برسه بعدشم چلسی تو این بازی خییییلی سرتر بود از حریف ژاپنی ، ولی خدااااییش دارم لذت میبرم از اینکه فرانک لمپارد فقط به جوونا و بازیکن های خودی متکی هستش و قصد بازیکن خریدن نداره
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۵:۱۵
پاسخ
0
14