نرسیدن استقلال به هفت/ سپاهان رکوردش را نجات داد

نرسیدن استقلال به هفت/ سپاهان رکوردش را نجات داد

3010
09:53
11 آذر 1398
تعداد بردهای پیاپی استقلال از عدد 6 فراتر نرفت.

به گزارش وب سایت نود، استقلال در روزهای اخیر با ارائه فوتبالی جذاب توانست به بردهای متوالی دست پیدا کند. این تیم در بازی با نساجی به ششمین پیروزی پیاپی خود دست یافت و با این نتیجه با رکورد خود در تاریخ لیگ برتر برابر شد. استقلال در لیگ اول هم موفق به کسب 6 برد متوالی شده بود. 
استقلال در هفته ششم توانست برابر تیم تازه لیگ برتری شده گل‌گهر سیرجان به نخستین پیروزی فصل دست پیدا کند با این برد گمان می‌رفت که استقلال حداکثر از روزهای بحرانی ابتدای فصل فاصله گیرد ولی برخلاف انتظار آبی‌پوشان در مسیر رکوردشکنی قرار گرفتند و پس از آن تیم‌های سایپا، پارس جنوبی، تراکتور و نساجی را از پیش رو برداشتند. استقلال در بازی با سپاهان تا دقیقه 95 برنده بود اما پیروزی را در این دقیقه از دست داد و در صورت برد در این مسابقه هم رکورد تاریخ لیگ برتر این باشگاه بهبود می‌یافت و هم به رکورد استقلال در تمام ادوار لیگ می‌رسید. استقلال در سال 76 به 7 برد متوالی دست یافته بود. رکورد بیشترین پیروزی متوالی در تاریخ لیگ برتر در یک دوره متعلق به سپاهان است که در لیگ‌های دوم و نهم به 8 برد متوالی دست یافت و استقلال فاصله زیادی تا رسیدن به این رکورد نداشت.البته رکورد بیشترین پیروزی پیاپی به صورت کلی در لیگ برتر در اختیار سپاهان و پرسپولیس با 9 پیروزی متوالی است. پرسپولیس در  5 هفته پایانی لیگ ‌ششم و 4 هفته نخست لیگ هفتم و سپاهان در 6 هفته انتهایی لیگ چهاردهم و 3 بازی نخست لیگ پانزدهم 9 برد پیاپی کسب کرد.
رکورد بیشترین برد در تمامی ادوار لیگ در اختیار پرسپولیس است که در سال 77، رکورد دست نیافتنی 14 پیروزی متوالی را از خود به جای گذاشت.
 

نظرات کاربران
شهرام51
البته اگر پرسپولیس در سال 77 زود قهرمان نمی شد می تونست به رکورد برد بیشتر از 14 هم برسه
۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۳:۴۶
پاسخ
30
14
Majid تاجی
داور رکورد سپاهانو نجات داد. اون ضربه اسپک استنلی کیروش رو ندید.
۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۶:۴۷
پاسخ
15
41
حامد
داور نجات داد نه سپاهان. ضمنا سرعت سایتتون هم خیلی کم شده بعد از در دسترس نبودن.
۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰:۲۱
پاسخ
13
44
AZADI
چه رکوردی دقیقا...چند ساله نتونسته استقلالو ببره...اره رکوردشونو با گل افساید حفظ کردن
۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹:۰۹
پاسخ
13
32