نریمان‌جهان: خوشحال می‌شوم دوباره به تراکتورسازی برگردم

نریمان‌جهان: خوشحال می‌شوم دوباره به تراکتورسازی برگردم

1303
19:46
22 فروردین 1397
هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد معتقد است که نتیجه تساوی دیدار این تیم مقابل استقلال عادلانه بوده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد معتقد است که نتیجه تساوی دیدار این تیم مقابل استقلال عادلانه بوده است.

به گزارش وبسایت نود، سامان نریمان جهان بعد از تساوی یک بر یک تیم‌های فوتبال گسترش فولاد و استقلال اظهار داشت: بازی خوبی بود و فکر می‌کنم تیم ما موقعیت‌های بیشتری داشت، آنها می‌خواستند که جایگاه‌شان را در بالای جدول حفظ کنند اما ما در شرایطی بودیم که نه در خطر سقوط هستیم و نه می‌توانیم قهرمان شویم. فقط خواستیم در این بازی نشان دهیم که حق‌مان جایگاه‌های بالای جدول بود. در 5، 6 بازی نتوانستیم نتیجه بگیریم که در این بازی‌ها بدشانس بودیم.

وی ادامه داد: این بازی بیشتر از این که برای ما مهم باشد برای استقلالی‌ها مهم بود در ابتدای بازی روی ناهماهنگی گل دریافت کردیم، اما بازی را خوب ادامه دادیم و در حالی که استقلال هم موقعیت‌هایی ایجاد کرد بازی را به تساوی کشاندیم. بازی، بازی جانداری بود و فکر می کنم نتیجه‌ای که در پایان رقم خورد عادلانه بود.

هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد دربار این که به نظر می‌رسید در این بازی انگیزه زیادی برای گلزنی داشته است اشاره کرد: خدا را شکر در این بازی موفق شدم پاس گل بدهم، البته یک گل هم نزدیک بود بزنم که با بدشانسی تبدیل به گل نشد، اما کلاً به استقلال خوب گل می‌زنم.

نریمان‌جهان درباره وضعیت تیم فوتبال تراکتورسازی و این که آیا تمایل دارد دوباره به این تیم بازگردد؟ تصریح کرد: در این رابطه هنوز صحبتی نشده، اما دوست دارم که تراکتورسازی به روزهای اوجش برگردد. تراکتورسازی تیمی است که باید برای کسب سهمیه آسیا بجنگد و در رتبه‌های بالای جدول باشد. خوشحال می‌شوم که دوباره به تراکتورسازی برگردم و با این تیم روزهای خوبی را تجربه کنم.

 

1004

نظرات کاربران
۷تراختور
اگه بذارن ....
۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۶:۴۶
پاسخ
4
27
Asad
دو تا پرسپولیسی و دیگر هیچ
۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۴:۳۲
پاسخ
21
7
Tractuuur
سامان خان میگه خوشحال میشم دوباره به تیم تراکتور بپیوندم اونوقت پرسپولیسی ها میگن سامان پرسپولیسی،خوشحال شدیم
۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۶:۲۹
4
26