نزدیک تر شدن لیورپول به سنگربان رم

نزدیک تر شدن لیورپول به سنگربان رم

3012
19:24
22 اسفند 1396
به نظر حضور آلیسون در انگلیس را باید جدی گرفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - به نظر حضور آلیسون در انگلیس را باید جدی گرفت.

به گزارش وب سایت نود، لیورپول به هدف خود یعنی به خدمت گرفتن آلیسون بکر، دروازه بان رم نزدیک شده است. چرا که به گزارش اکیپ، رم جستجوی خود را برای دروازه بانی جدید آغاز کرده و آلبان لافونت، دروازه بان تولوز را به عنوان گزینه ای جدی برای جانشینی بکر زیر نظر دارد.

انتقال آلیسون به لیورپول در ژانویه نیز سوژه داغ رسانه ها بود اما این انتقال عملی نشد تا وی در پایتخت ایتالیا ماندنی شود.
اکیپ در ادامه یادآور می‌شود توفیق رم در جذب جایگزین برای آلیسون، شاید موجب شود جالوروسی از رقم ۵۰ میلیون یورویی که در ابتدا روی او گذاشته بود، کوتاه بیاید.

آلیسون در سال ۲۰۱۶ از اینترناسیونال به رم ملحق شد و یک فصل ذخیره ووژیک شزنی بود. اما در فصل دوم و با رفتن شزنی به یوونتوس، آلیسون به دروازه بان ثابت رم تبدیل شد و با ارائه نمایش هایی فوق العاده، تیم های زیادی را به خود علاقه مند کرد.
در میان این تیم ها، نام لیورپول نیز به چشم می‌خورد؛ تیمی که در این سال ها با یورگن کلوپ احیا شده و چشم به حضور در جمع تیم های برتر اروپایی دارد. احتمال ترک آنفیلد توسط سیمون مینیوله در تابستان برای فرصت بازی بیشتر، کلوپ را به فکر خرید دروازه بانی دیگر انداخته است.

اخیرا در گزارش ها دیده شده بود که لیورپول قصد دارد با پیشنهادی ۴۰ میلیون پوندی جک باتلند دروازه بان ملی پوش استوک را به خدمت گیرد. هرچند بعید به نظر می‌رسد لیورپول در تابستان برای جذب هر دو اقدام کند.

 

نظرات کاربران
CR 6+4 FCP
عشق است مینیوله.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۹:۴۳
پاسخ
18
5