نساجی مازندران 2- 0 استقلال خوزستان/ دومین برد شاگردان نکونام در لیگ برتر

نساجی مازندران 2- 0 استقلال خوزستان/ دومین برد شاگردان نکونام در لیگ برتر

1440
16:58
18 آبان 1397
نساجی دومین برد خود در لیگ برتر را بدست آورد.

وبسایت رسمی برنامه نود - نساجی دومین برد خود در لیگ برتر را بدست آورد.

به گزارش وب‌سایت نود،در یکی از بازی‌های هفته‌ی دوازدهم لیگ برتر امروز از ساعت 15 نساجی مازندران در ورزشگاه شهید وطنی در بازی‌ای که مهدی مرجان‌زاده آن را سوت می‌زد به مصاف استقلال خوزستان رفت. شاگردان جواد نکونام در تیم نساجی که اولین فصل حضور خود در لیگ برتر را تجربه می‌کنند، موفق شدند در این بازی با 2 گل از سد شاگردان داریوش یزدی در تیم استقلال خوزستان بگذرند.

مهدی مرجان‌زاده داور بازی در نیمه اول در کمتر از پانزده دقیقه دو بار به ابوالفضل علایی کارت زرد نشان داد و این بازیکن نساجی را از زمین بازی اخراج کرد.

 

کارت زرد

 ایمان مبعلی (29)، محمد شریفی (4+45)، وحید خشتان (76) و میثم شاه مکوندزاده (77) از استقلال خوزستان

 ابوالفضل علایی (31) و (45)، مجتبی ممشلی (45) و حامد لک(86) از نساجی

 

کارت قرمز

 ابوالفضل علایی (45) از نساجی

 

 

 ترکیب نساجی: حامد لک، مجتبی ممشلی، مهرداد عبدی، امید سینک (46- فرشاد فرجی)، علی اصغر عاشوری، احمد عبدالله‌زاده، حمیدرضا دیوسالار، ابوالفضل علایی، محمد عباس‌زاده (64- رحمان جعفری)،جورجی ولیسیانی و محمد میری (83- شاهین مجیدی)

 

ترکیب استقلال خوزستان: فرزین گروسیان، احمد آل‌نعمه، یونس دلفی، محمد شریفی (72- فرید امیری)، ایوب کلانتری، وحید نامداری، میثم کریمی (59- مجتبی رمضانی)، وحید خشتان، ایمان مبعلی، مهرداد پورابوالقاسم (81- رضا درویشی) و میثم شاه‌مکوندزاده

 

اتفاقات ویژه

در دقیقه 3 بازی عاشوری در محوطه جریمه استقلال خوزستان روی زمین افتاد، نکونام اعتقاد به خطای پنالتی داشت اما مرجان‌زاده داور بازی این صحنه را خطا تشخیص نداد.

در دقیقه 28 بازی امید سینک با فرار سریع از سمت راست ارسال کوتاه و دقیقی انجام داد که علی‌اصغر عاشوری نتوانست با ضربه نمایشی دروازه استقلال خوزستان را باز کند تا توپ به میری برسد و این بازیکن هم موفق شد گل اول بازی را برای شاگردان جواد نکونام به ثمر برساند.

در دقیقه 56 عاشوری پشت محوطه جریمه به مهرداد عبدی پاس داد که شوت سر ضرب و پای چپ او پس از برخورد به تیرک افقی دروازه و ریباند شدن، توسط علی‌اصغر عاشوری تبدیل به گل دوم شاگردان نکونام شد.

 

با این پیروزی شاگردان جواد نکونام که هفته‌ی گذشته متحمل شکست سنگینی مقابل صدرنشین جدول رده بندی پدیده شده بودند توانستند از بحران خارج شوند و به رده‌ی دوازدهم جدول رده بندی صعود کردند. شاگردان داریوش یزدی در تیم استقلال خوزستان هم که نتایج قابل قبولی در رقابت‌های این فصل نگرفته‌اند با این شکست خارج از خانه به رده‌ی چهاردهم جدول رده‌بندی سقوط کردند.

خلاصه بازی

1870

نظرات کاربران
آنتی شومن بزرگ
این کامنت را ثبت کنید . استقلال خوزستان کاندید اول رفتن به لیگ یک .
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۸:۳۱
پاسخ
1
8
فرشینگ یا شفرینگ؟مسئله این است
خوزستان هیچوقت نتونسته چندتا تا تیم رو بی دردسر نگه داره تو لیگ فولاد و استقلال اهواز و استقلال خوزستان و نفت مسجد سلیمان و صنعت نفت همیشه خدا دردسر داشتن بهتر نیست مدیرا کمیت رو کنار بذارن و بجاش یک یا دوتا تیم قوی رو بفرستن برای لیگ؟
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۸:۰۶
0
7