نشست انصاری‌فرد و کالدرون با سفیران آرژانتین و برزیل/ قول همکاری به باشگاه پرسپولیس

نشست انصاری‌فرد و کالدرون با سفیران آرژانتین و برزیل/ قول همکاری به باشگاه پرسپولیس

5417
19:23
28 شهریور 1398
سفیران دو کشور آرژانتین و برزیل در نشستی با حضور مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس شرکت کردند.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، سفیران کشورهای برزیل و آرژانتین به دعوت محمد حسن انصاری فرد در باشگاه پرسپولیس حضور یافتند.

در این نشست که گابریل  کالدرون سرمربی تیم پرسپولیس هم حضور داشت درباره مسایل مختلف بحث و گفت و گو شد. کارلوس سالورد سفیر آرژانتین ابراز امیدواری کرد تیم پرسپولیس با کالدرون که از چهره های مطرح فوتبال آرژانتین و مربیان مطرح است روزهای درخشانی را در تیم پرطرفدار پرسپولیس در پیش داشته باشد. وی آمادگی سفارت آرژانتین  برای همکاری های ورزشی  با پرسپولیس را اعلام داشت.

رودریگو  سانتوس سفیر برزیل هم که علاقه مندی زیادی به فوتبال دارد اعلام آمادگی کرد که از طریق ارتباطات خود بتواند اقداماتی را برای توسعه امور ورزشی باشگاه پرسپولیس را انجام دهد. وی اعلام داشت می توانیم زمینه حضور یک تیم لیگ برتری برزیل در تهران را در صورت حل و فصل مسائل مالی و توافقات دو جانبه فراهم کنیم و این کار را در شرایطی انجام دهیم که باشگاه پرسپولیس از نظر مالی متحمل هزینه سنگین نشود. انصاری فرد به مدت نود دقیقه با سفیران برزیل و آرژانتین جلسه داشت و بعد از آن هم جلسه اختصاصی مدیر عامل باشگاه  و سرمربی تیم پرسپولیس برگزار شد. در این جلسه کالدورن  درباره شرایط کنونی تیم و برخی مسایل با انصاری فرد صحبت کرد.

4416

نظرات کاربران
سرخدل
ممنون جناب مدیرعامل باهوش و عملگرا،انشالا شاهد موفقیت شما و پرسپولیس در این اوضاع که همه بر علیه تیمن باشیم،انصافا تیمهای حریف اگه با خودشون ایتطوری رفتار میشد چکار میکردن،خوشحالیم پرسپولیس باعث شده، تراختور و سیمان سپاهان و اسدقلال با هم اینقدر صمیمی شدن، امیدوارم در دیدارهای روبرو هم که با هم دارن همینقدر دوست باشن بهمراه کشور محبوبشون ژاپن
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۱:۲۵
پاسخ
5
82
noname
این مرد کارش درسته♥
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۱:۳۸
پاسخ
4
87
ali
خداحافظی با شکوه عابدزاده مقابل بایرن مونیخ با تمام ستاره هاش تو تهران هم کار انصاری فر بود...مدیر تواناییِ اگه بذارن!!!
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۲:۴۷
پاسخ
5
98
مهریار
فکرکنم اونه هم مثل وزیر پرسپولیسی اند
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۸:۱۸
پاسخ
4
73
TT فراتر از باشگاه ✔
عاقا دیگه حمایت از بیروزی داره جهانی میشه ، آقای صادقیان هرچه زودتر با سفیر ژاپن یک دیدار ترتیب بدین تا نشون بدین قدرت دست کیه
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۲:۱۹
پاسخ
91
12
عشقممم نیمار
فک‌کنم سفیران ارژانتین‌ و برزیل از انصاری فرد پرسیدن ک‌چطوو جام بدون بازی تونستید بگیرید و از جام‌های جعلی پرسیده :-) در ضمن ..شیش_پولیس ب خاطر این‌اتفاق ..ی ستاره دیگ‌بزنه بد نیس :-)
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۹:۳۶
پاسخ
95
7
پرسپولیس7
نیمار فک کنم پماد سوختگیت تموم شده یکی دیگه بگیر...
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۴:۵۱
1
28
گلادیاتور سرخ
اونا هم یکًصدا گفتن 'علاوه بر المان، تو ارژانتین و برزیل همه از اسدقلال حرف میزنن'
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۹:۲۴
1
28
محمد
به به دمت گرم اقا انصاری فرد
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۰:۴۷
پاسخ
3
133