نشست تاج و کی‌روش درباره ادامه مسابقات لیگ، لیگ قهرمانان آسیا و وضعیت تیم المپیک ایران

نشست تاج و کی‌روش درباره ادامه مسابقات لیگ، لیگ قهرمانان آسیا و وضعیت تیم المپیک ایران

1624
18:33
17 فروردین 1397
رئیس فدراسیون فوتبال امروز (جمعه) در نشستی طولانی با سرمربی تیم ملی در مورد برنامه‌های آماده‌سازی این تیم به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال امروز (جمعه) در نشستی طولانی با سرمربی تیم ملی در مورد برنامه‌های آماده‌سازی این تیم به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج و کارلوس کی‌روش امروز جلسه‌ای طولانی مدت را در مرکز PEC برگزار کردند. در این نشست که بیش از پنج ساعت به طول انجامید، برنامه‌ها و اردوهای آتی تیم ملی تا زمان برگزاری جام جهانی 2018 مورد بررسی دقیق قرار گرفت.

همچنین در این جلسه، درباره روند برگزاری هفته‌های باقیمانده تا پایان لیگ برتر و مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا تبادل نظر شد.

پیش از آغاز این جلسه، سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در نشستی با رئیس فدراسیون فوتبال،گزارش مفصلی درباره برنامه مسابقات لیگ برتر تا زمان برگزاری جام ملت‌های آسیا و پس از آن را ارائه کرده بود که این موضوع هم در جلسه میان رئیس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی مورد تحلیل قرار گرفت.

در نشست رئیس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی ایران، همچنین درباره وضعیت تیم ملی المپیک ایران هم بحث‌ تبادل‌نظر شد.

 

1004

نظرات کاربران
کیومرث
انشاء اله نتیجه این جلسه به نفع تیم ملی باشه ، کی روش می تونست خودشو در معرض این همه انتقاد و بعضا توهین قرار نده و بعد جام جهانی بگه وقتی اسپانیا ۶ تا به آرژانتین می زنه چه توقعی از ما می ره . بهتره اگه نمی تونیم باری از رو دوش تیم ملی بر نمی داریم بارم رو دوششون نذاریم . ادمین جان لطفا چاپ کنید .
۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۹:۳۸
پاسخ
3
25
مستاجر خدا
فقط تاسف تاسف تاسف کاری کنه که سالها اسمش اومد کیروش بی جام تن و بدنمون بلرزه
۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۶:۵۰
پاسخ
22
5
Abedi
ایشالا که هم لیگ ایران و هم تیم ملی موفق باشه کیروش دوستت داریم به امید صعود از مرحله گروهی کیروش نشون داده راه مقابله با تیم های بزرگو بلده فقط چند دقیقه جلوی آرژانتین دوام میاورد میتونست بهترین نتیجه تاریخ تیم ملی باشه که مساوی جلوی آرژانتین میشد
۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۶:۴۲
پاسخ
3
22