نشست خبری مزایده چهارم واگذاری استقلال و پرسپولیس لغو شد

نشست خبری مزایده چهارم واگذاری استقلال و پرسپولیس لغو شد

4469
13:37
06 خرداد 1394
مسئولان سازمان خصوصی‌سازی نشست خبری بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) این سازمان را که اختصاص به اعلام برندگان مزایده چهارم واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس داشت را لغو کردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مسئولان سازمان خصوصی‌سازی نشست خبری بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) این سازمان را که اختصاص به اعلام برندگان مزایده چهارم واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس داشت را لغو کردند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، پس از آنکه سازمان خصوصی سازی اعلام کرد اهلیت هر چهار شرکت کننده در مزایده چهارم واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس رد شده، متعاقب این موضوع نیز مسئولان این سازمان اعلام کردند نشست خبری که قرار بود در این راستا ساعت 15 امروز(چهارشنبه) برگزار شود، لغو شد.

 

2051

نظرات کاربران
ولی
آدم حال هوادارهای تراکتور میتونه یه کم درک کنه چقدر بده با آدم بازی بشه بازی با اعصاب مردم انگار تفریح این آقایونه تراکتوری و پرسپولیسی و استقلالی هم نداره
۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۹:۵۴
پاسخ
0
4
666666
اعضاب برای هوادارها نذاشتید اصلا تو کشور ما هوادار کیلویی چنده باید اینقدر این وضع ادامه پیدا کنه تا بریم همش از عرب ها 3 تا 3 تا گل بخوریم و تمام نهادها هم سعی در ماستمالی کردن داشته باشند پول بیت المال که باید برای ایجاد نشاط و سلامت در اختیار کشور باشه پای دو تا تیم به خاظر بدهی های میلیاردی از بین بره و ما هم بشینم حرص بخوریم دیگه فوتبال این کشور رو دنبال نمی کنم. خدا رحمت کنه هوادارهایی استقلال و پرسپولیس رو که جونشون رو سر این دو تیم از دست دادن.
۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۴:۴۷
پاسخ
0
23