نشست صمیمانه انصاری‌فرد با سرمربی و کاپیتان‌های پرسپولیس

نشست صمیمانه انصاری‌فرد با سرمربی و کاپیتان‌های پرسپولیس

5513
15:52
21 شهریور 1398
نشست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با گابریل کالدرون و همچنین سیدجلال حسینی و حسین ماهینی در باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

به گزارش وب سایت نود و  به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سید جلال حسینی و حسین ماهینی کاپیتان‌های تیم پرسپولیس امروز به دعوت  مدیر عامل در باشگاه پرسپولیس حضور یافتند.

در این نشست درباره مسایل مختلف تیم گفت و گو شد و انصاری فرد از زحمات بازیکنان و آرامشی که در تیم وجود دارد تشکر کرد و گفت: بازیکنان تیم بدون توجه به هر چیزی فقط روی تمرین و بازی‌ها تمرکز کرده‌اند. این تلاش آنها جای تقدیر دارد و ما هم که تازه مسوولیت باشگاه را پذیرفته‌ایم سخت در تلاش هستیم تا با نهایی شدن قرارداد اسپانسری که جزییات و نحوه همکاری آن مشخص نبوده و برخی برنامه‌های اقتصادی دیگر باشگاه را به شرایط مالی بهتر برسانیم. بنده حسب وظیفه برای آگاهی اعضای تیم ضمن تقدیر و تشکر از  انگیزه‌های بالای اعضای تیم این شرایط را به نمایندگی از تیم با کاپیتان‌های پرسپولیس در میان گذاشتیم و خوشحالیم که دغدغه اصلی بازیکنان سربلندی تیم در بازی‌های پیش رو است و برای رسیدن به این هدف بدور از هر حاشیه‌ای سخت در حال تلاش هستند و تیم در آرامش به کار خود ادامه می‌دهد.

ساعتی بعد از دیدار صمیمانه کاپیتان‌ها و مدیرعامل  پرسپولیس، گابریل کالدرون سرمربی تیم پرسپولیس  با حضور در باشگاه جلسه‌ای با محمدحسن انصاری فرد داشت.

در این جلسه درباره مسائل مربوط به زمین تمرین، برنامه‌های آماده‌سازی و وضعیت کنونی تیم گفت‌وگو شد. کالدرون برگزاری چنین نشست‌هایی را ضروری دانست و خروجی‌های این جلسات را مفید ارزیابی کرد.

انصاری فرد در این نشست ضمن تقدیر از سخت‌کوشی‌ها و زحمات کادرفنی و بازیکنان تاکید کرد؛ پرسپولیس در بازی‌های پیش رو با حمایت همه جانبه هواداران خود به میدان خواهد رفت و ان‌شاءالله موفقیت‌های لازم هم با تلاش و حمایت  همه جانبه بدست خواهد آمد.

 در این جلسه کالدرون درباره لزوم تغییر زمین تمرین با مدیرعامل صحبت کرد و مراتب نارضایتی خود از زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی را اعلام داشت.

در دقایقی از این جلسه، محسن خلیلی مدیر تیم و خواگین و اینیگو دستیاران کالدرون هم حضور داشتند و درباره آخرین شرایط تیم نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

2051

نظرات کاربران
دو ستاره ای که فقط لگو لباستان است
کمترین مصاحبه بیشترین عمل = انصاری فرد بیشترین مصاحبه بدترین مدیریت بدترین هیئت مدیره بیشترین وعده و وعید =عرب خداحافظ اقای دوشنبه سلام مردی برای تمام فصول
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۹:۰۰
پاسخ
27
35
من آنم که رستم بوَد پهلوان!
چقدر خوبه مدیر عامل باشگاه پیشکسوت و کاربلد باشه و بدونه درد چیه و مشکل کجاست و بتونه مشکلات رو حل کنه. امیدوارم استقلال هم مدیری مثل آقای انصاری فر داشته باشه تا حداقل قراداهای ترکمنچای و یا دخالتهای دلالها و .... کمتر بشه و به آرامش برسه.
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۸:۳۰
پاسخ
19
42
ایداسادات25بهمن1380
ای ول انصاری فرد
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۵:۲۶
پاسخ
24
31
عباس
یه سوال چرا انصاری فرد اینقد علاقه به لباس صورتی داره
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۱:۰۷
پاسخ
17
33
علے از رفسنجان
افرین ب مدیرعامل جدید. قطعا این نشست ها ب نفع همس.و از مشکلات و مسائل باخبر میشن
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۱:۳۹
پاسخ
27
23
عشقممم نیمار
بعد این همه پول تزریقی ب باشگاه و‌صاف کردن طلبای باشگاه و‌طلب کالدون ..این نشست صمیمانه ..تعجب برانگیز نبود :-)
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۳:۵۵
پاسخ
28
33
دوست جون
بنظرت فتحی جون شما رفته امارات عجیب تر نیست؟!!
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۵:۰۰
22
3
محسن
به نظرمن باشگاه باید با یه اسپانسر خارجی صحبت کنه برای این بازی تا هم مشکل ارزی باشگاه حل بشه وتو یه قرارداد سفت وسخت با اسپانسر خارجی مثل هواپیمایی قطر از اونا بخواه در ازای اسپانسر شدن برا این بازی اونا هم پول بازیکن های خارجی ومربیان خارجی را مستقیم به حساب اونا بزنن تا هم مشکل واریز پول به حساب خارجی ها که مشکل تحریم داریم حل میشه وهم باشگاه با اسپانسر های داخلی به راحتی بتونه پول بازیکن های داخلی را بده خواهشن به گوش مدیریت برسونیدحل مشکلات مالی به وسیله جذب اسپانسر خارجی از خداشون هم هست اسپانسر تیم بزرگ پرسپولیس بشن
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۸:۳۵
پاسخ
8
35
ستارگان سرخ ایران
ان شا الله همه مدیریت موفق باشه هم تیممون در لیگ
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۵:۰۵
پاسخ
8
30