نصف پرسپولیس رفت؛ آخرین فریم از تیم رویایی

نصف پرسپولیس رفت؛ آخرین فریم از تیم رویایی

58818
18:49
30 تیر 1397
یکی از عجیب‌ترین جداشده‌های پرسپولیس فرشاد احمدزاده بود. بازیکنی که بعد از یک پیشنهاد عجیب از لهستان راهی این کشور شد

وبسایت رسمی برنامه نود - بازی با سپاهان، آخرین مسابقه‌ای بود که تیم رویایی پرسپولیس کنار هم قرار گرفتند. 

به گزارش وب‌سایت نود، عکس تیمی پرسپولیس مقابل سپاهان، آخرین عکس تیمی پرسپولیس پیش از واقعه است. واقعه‌ای که پرسپولیس را از دو پنجره نقل وانتقالاتی محروم کرد و شروعی برای مشکلات این تیم در فصل جدید بود. بعد از این بازی که مقابل سپاهان انجام شد و حکم محرومیت پرسپولیس اعلام شد بازیکنان از اتحاد و حفظ تیم برای فصل آینده گفتند. گفته می‌شد که همه اعضای تیم پرسپولیس تلاش خواهند کرد تا بهترین ترکیب پرسپولیس با کمترین تغییر به فصل آینده برسد. حالا چند ماه از این عکس گذشته و از بهترین تیمی که پرسپولیس در فصل گذشته داشت 6 بازیکن حذف شده‌اند.

 ربیع‌خواه که مصدوم است و نیم‌فصل اول را قطعا از دست خواهد داد و تنها بازیکنی است که ناخواسته حضور در پرسپولیس فصل بعد را از دست داده است. طارمی به عنوان کسی که مسبب تمام این اتفاقات و حاشیه‌ها بوده پیش‌بینی می‌شد اولین بازیکنی باشد که تمرینات فصل جدید را استارت بزند اما او مثل همیشه همه را غافلگیر کرد و اولین بازیکن جداشده پرسپولیس بود. او الغرافه قطر را به عنوان مقصد بعدی انتخاب کرد.

صادق محرمی مدت‌ها از پیشنهادی که او از لیگ کرواسی داشت صحبت می‌شد و هر بار زمزمه‌های جدایی‌اش شنیده می‌شد. زمزمه‌هایی که بعد از محرومیت پرسپولیس نه تنها قطع نشد که به جدایی قطعی او رسید. محرمی بعد از آخرین بازی سرخپوشان در آسیا با بازیکنان خداحافظی کرد و سومین جداشده پرسپولیس رویایی بود.

محسن مسلمان و برانکو مدت‌ها بود که کارشان به جدایی کشیده بود اما این بار برانکو در نقش غافلگیر کننده هواداران ظاهر شد. با وجود تمام مشکلاتی که وجود داشت تصور بر صلح صوری و موقت بود اما این بار هم تصورات برعکس رقم خورد و برانکو صراحتا اعلام کرد که نیازی به مسلمان ندارد تا او راهی ذوب‌آهن شود.

یکی از عجیب‌ترین جداشده‌های پرسپولیس فرشاد احمدزاده بود. بازیکنی که بعد از یک پیشنهاد از لهستان راهی این کشور شد تا در تیمی ناشناخته فوتبالش را بگذراند.

وحید امیری آخرین بازیکن جداشده از این جمع بود. بازیکن بی‌حاشیه‌ای که با سروصدای زیاد به پرسپولیس آمد و در نهایت هم با سروصدای زیاد از این تیم جدا شد. تنها بازیکنی که برانکو بعد از جدایی او در مورد رفتنش و ناراحتی‌هایش از این جدایی صحبت کرد تا مشخص شود آخرین جداشده قرمزها، مهم‌ترین آن‌ها بوده است. بازیکنانی که همه آنها مقصدی را انتخاب کردند که نمی‌توان خیلی در مورد انگیزه پیشرفت آنها صحبت کرد و با این حال مسائل مالی و انگیزه‌های دیگر باعث شد تا آنها جدایی را به ماندن ترجیح داده و پرسپولیس را با بازیکنان باقی‌مانده و یک نیم فصل محرومیت تنها بگذارند.

 

30388

نظرات کاربران
Ss
اگه این پرسپولیس نصفش رفته استقلال کلش رفته ...استقلال کجا این کجا ...استقلال رو با خاک یکسان کردن ‌..خواستن در زمان محرومیت پرسپولیس استقلال اوج نگیرد..و به هدفشون هم رسیدن..
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۹:۲۰
پاسخ
15
3
علی سرخدل
پرسپولیس همیشه پرسپولیسه تا وقتی برانکو رو نیمکت پرسپولیسه من که از جدایی هیچ بازیکنی نگران نمیشم چون ستاره ما برانکوی عزیز هستش برانکویی که اون تیم داغونو تحویل گرفت و تمامی رکوردای لیگو زد و دوبار هم با اقتدار قهرمان شدیم پس تا برانکو هست جای هیچ نگرانی نیست دوستان یادتون نرفته که قبل از برانکو پرسپولیس چجوری بود ؟؟ ادمین لطفا
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۹:۰۳
پاسخ
1
11
sirjan
همه ملی پوشا رفتند انهایی نرفتند نتونستند همین. آقایون تیم ملی هستن توقع. حمایت نداشته باشند!! یعنی نمی تونند محترمانه تر. بروند??
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۱:۲۶
پاسخ
0
7
mori fcb
با همین بازیکنایی که هستن بازم قهرمانیم پیییییییییش بسوی هتریک
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۵:۵۲
پاسخ
7
39
آرش
همین انگیزه ی مارو بیشتر میکنه پیش ب سوی هتریک قهرمانی
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۲:۳۴
پاسخ
5
44
فولاد خوزستان
امسال پرسپولیس جزو گزینه های سقوط به لیگ یک هست
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۷:۴۵
پاسخ
50
8
دور افتخار اینبار برای سهمیه...
پماد خوب بزن از سوزش این سه فصل،این فصلم قهرمانیم
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۰:۴۴
1
13
MAD
تصورش رو بکنید این تعداد بازیکن با وجود محرومیت از استقلال می رفتند عالم و آدم از وزیر تا ندیدهاش پرسپولیسی می شدن ولی فرهنگ بالای پرسپولیس رو ببینید و درس بگیرید
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۴:۵۱
پاسخ
7
49
ابوالفضل
الان اگه الغرافه محروم شه اولین نفر طارمی تمدید می کنه
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۳:۰۷
پاسخ
1
35
Crown
دلایل موفقیت پرسپولیس دفاع منسجم و خط حمله سریع و خلاق این تیم بود.دفاع این تیم دست نخورده باقی موند پس احتمالا اونا امسال هم بین 3 تیم لیگ از نظر کمترین گل خورده خواهند بود. اما خط حمله این تیم نابود شده.حتی تیم پارسال هم بعد از رفتن طارمی تو خیلی از بازی ها تو گلزنی به مشکل خورده بود و خلاقیت و تکنیک احمدزاده و امیری و تا حدودی محرمی و چهارچوب شناسی علیپور گره کارو باز میکرد.علیپور هم برخلاف بازیکنی مثل طارمی یا تیام نمیتونه به تنهایی نتیجه یه بازی رو تعیین بکنه و حتما باید بقیه توپ بهش برسونن.احمدزاده و امیری و مسلمان و طارمی رو تقریبا تمام گل های فصل قبل پرسپولیس نقش مستقیم داشتن.رفتن طارمی رو تونستن کم اثر بکنن ولی وقتی یه دفعه سه بازیکن اصلی خط حمله یه تیم بره و نشه جاشون رو پر کرد قضیه خیلی متفاوت میشه. شاید اینجا برانکو رو باید کمی مقصر دونست.اون با وجود اینکه میدونست تیمش محرومه و احتمال رفتن بازیکنای کلیدیش هم هست تا انتهای لیگ با یه ترکیب ثابت بازی کرد تا الان مجبور باشه تا نیم فصل آزمون خطا بکنه برای رسیدن به ترکیب خط حمله
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۳:۰۰
پاسخ
28
6
تیراختور
مهم ترین نکته اینه که این تیم دیگه نیمکت قوی فصل قبل رو نداره
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۲:۳۴
پاسخ
13
24
Reza
وقتی پول مملکت بی ارزش باشه همینه یه بازیکن در سطح فرشاد احمد زاده و صادق محرمی توی ایران نهایتا بتونه یک میلیارد تومن قرار داد ببنده در صورتی به هر تیم خارجی دیگه ای بره با این قیمت دلار چند برابر بیشتر گیرش میاد. وگرنه هممون میدونیم هیچ تیمی نه توی کرواسی نه توی لهستان به بزرگی پرسپولیس و استقلال نمیرسن
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۷:۵۶
پاسخ
2
39
امین
تا وقتی که کیروش به این کارها ادامه بده مطمئن باشید تیم ملی به هیچ جا نمیرسه اکثر ستاره های پرسپولیس برای اینکه دعوت بشن به پرسپلیس دارن از تیم میرن امیدوارم بیرانوند که مونده تو پرسپولیس خط نخوره از تیم ملی ولی همون بهتر خط بخوره این تیم ملی نیست تیم مافیای ملی هست
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۷:۱۸
پاسخ
11
44
masoud
سال خیلی سختی داریم ولی نمیگیم وزیر استقلالی نمیخوایم چون ما برانکو رو داریم
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶:۲۶
پاسخ
5
42
Perspolis
وزیر پرسپولیسی نمیخوایم نمیخوایم:)))))))))) ادمین جان
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۲:۴۳
پاسخ
7
45
mahdi
به عنوان یک استقلالی امیدوارم پرسپولیس افت نکنه چون هم سطح رقابتهای لیگ میاد پایین هم تو جام باشگاه های آسیا دچار مشکل میشن و به راحتی حذف میشن .تازه داریم به قوی بودن استقلال و پرسپولیس عادت میکنیم.
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۱:۴۱
پاسخ
4
40