نصیرزاده: شفر داور بود گل قائدی را مردود می‌کرد!

نصیرزاده: شفر داور بود گل قائدی را مردود می‌کرد!

5841
22:34
28 فروردین 1398
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی، گفت: اگر شفر هم کمک داور بود گل مهدی قائدی را آفساید اعلام می‌کرد.

به گزارش وبسایت نود، هوشنگ نصیرزاده بعد از شکست یک بر صفر ماشین‌سازی مقابل استقلال، گفت: بازی خوبی بود اما در صحنه گل اگر وینفرید شفر هم کمک داور بود پرچم آفساید را بالا می‌برد چرا که خیلی آن صحنه واضح بود.

وی در مورد اینکه در یک صحنه  توپ به دست بازیکن ماشین‌سازی برخورد کرد، عنوان کرد: آن صحنه نمی‌توانست پنالتی باشد چرا که وقتی توپ به سمت دست می‌آید بازیکن ما دستش را جدا می‌کند تا به توپ نخورد اما موفق به این کار نمی‌شود. در کل از داور راضی نبودم. او بیشتر بازی را تماشا می‌کرد تا اینکه قضاوت کند اما وضعیت در نیمه دوم بهتر شد.

مدیرعامل ماشین‌سازی در رابطه با خطایی که در ابتدای بازی روی بازیکن این تیم رخ داد، عنوان کرد: می‌توانست آن صحنه خطا باشد اما اینکه داخل محوطه بود یا بیرون از محوطه من نمی‌دانم. در کل این مسأله هم به ضرر ما شد.

نصیرزاده در رابطه با اینکه آیا محمدرضا زنوزی پاداشی برای شکست استقلال جهت بهبود وضعیت ماشین‌سازی در نظر گرفته بود و گفته می‌‌شود این مبلغ حدود 500 میلیارد بوده است، عنوان کرد: این موضوع بی‌مورد است. 

وی در مورد اینکه آیا ماشین‌سازی امروز برای تراکتورسازی بازی می‌کرد، خاطرنشان کرد: برای این سؤال شما متأسف هستم بهتر است افکارتان را عوض کنید، ما در جریان مسابقات هستیم اگر امروز استقلال را می‌بردیم برای سپاهان، پرسپولیس و پدیده خوب نمی‌‌شد؟ از همه آنها سؤال کنید آنها دوست داشتند ما استقلال را ببریم.

نصیرزاده در رابطه با اینکه برخی از هواداران ماشین‌سازی با پرچم تراکتورسازی آمده بودند، عنوان کرد: این‌طور نیست ما برای یک منطقه فوتبال‌خیز هستیم که هواداران به هم کمک می‌کنند مثلاً دیدید که در برخی مسابقات آسیایی هواداران پرسپولیس از استقلال حمایت می‌کنند یا برعکس. این مسائل در فوتبال وجود دارد. 

وی در مورد فحاشی طرفداران استقلال علیه کنعانی‌زادگان عنوان کرد: استقلال تیم بزرگی است و هواداران آنها فهیم هستند استقلال یک تیم بزرگ و آسیایی است و من نمی‌توانم با ادبیات بد در مورد آنها صحبت کنم. 

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی در مورد اینکه آیا فردی از رشت با او تماس گرفته و درخواست کرده فروزان در مقابل سپیدرود بازی نکند، عنوان کرد: یک آقایی با من تماس گرفت که نمی‌دانم چه کسی بود که گفت اگر ما بودیم قبل از بازی او را به میدان نمی‌فرستادیم.من وارد جزئیات نمی‌شوم خیلی چیزی در این مورد نمی‌دانم. بعد از بازی با من این صحبت شدم.

نصیرزاده در رابطه با اینکه این فرد با حسن آذرنیا هم صحبت کرده بود، عنوان کرد:  او گفت با حسن آذرنیا هم صحبت کرده اما من درجریان این مسائل نیستم.

وی در مورد اینکه چه اتفاقی در این راستا افتاده است، عنوان کرد: من در جریان مسائل تراکتورسازی قرار ندارم و در این مورد نمی‌توانم صحبتی کنم. 

1004

نظرات کاربران
اس اس
نصیرزاده: فیلم را دیدم، گل استقلال آفساید نبود
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۴:۲۰
پاسخ
7
75
سپیدرود
فیلم گل ببین بعد نظر بده بازیکن ماشین آفساید پر کرده بود.
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۲:۱۹
پاسخ
7
58
حسام
12 نفری جلو دروازه دفاع می کردین.گل خوب و قشنگی هم قایدی زد.اگرم اون توپ رو نمی زد بالاخره پا به توپ میومد تو محوطه روش پنالتی میکردن بازیکناتون.اصلا برای همین اومده بود تو زمین.برد حق استقلال بود و مبارک استقلال باشه.
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۹:۴۲
پاسخ
7
62
داریوش تراختوری
کلا فدراسیون یه لیگ بده بقیه بازی کنن استقلال پرسپولیس یکی در میون بین هم تقسیم کنن قهرمانیشونو. افسایدو گل اعلام میکنن اینم داور به درد فوتبال محلات هم نمیخورد
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۳:۴۹
پاسخ
116
3
شادوماد
ای کاش اقلا یکم دانش فوتبالو داشتیو نظر میدادی..
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۰:۰۹
5
67
امید
ذنوزی هم 2تا تیم دیگه بخره توی تبریز تورنمت 4جانبه برگزار بکنه و هرسال تراکتور رو قهرمان بکنن....ادمین خواهشا تایید کن
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۶:۲۸
3
84
Tiraxtur
این هم از فروزان ساده.... باز بیاین طرفداری شو بکنین!!!!! واقعا برای فوتبال ایران متاسفم،حیف تیمی مثل تراکتور و هواداراش برای این فوتبال...
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۲:۲۸
پاسخ
69
4
محمدرضا
آقای نصیرزاده شما که کارشناس داوری هستی بهتره یه بار صحنه آهسته گل نگاه بکنی بعد نظر بدی ببین پول چه کارایی نمی کنه
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۲:۱۸
پاسخ
3
68
آبی بیکران
شما داور بودی خطای هند نیمه اول رو پنالتی میگرفتی؟؟؟
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۸:۱۳
پاسخ
2
67
تراکتور و یوونتوس
ابی بیکران شما چی؟دقیقه دو چشمی اخراج نمیکردی؟
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۵:۰۲
52
5
استقلال تاج آسیا
بازم رئیست گفت برو مصاحبه کن و حاشیه درست کن؟ قبل از بازی با تراکتور :شجاعیان باید به ماشین سازی برگردد!! و...... برو خجالت بکش
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۶:۰۲
پاسخ
7
115
ARYOBARZAN
اون روزی که مثلا بی طرف کارشناسی میکردی یه جوری کارشناسی میکردی که استقلال طلبکار نشه امروز که دیگه رئیس باشگاه شدی!/خوش خدمتی هم حدی داره چوب خدا هم صدا نداره یه دفعه میبینی تراکتور میره از سپیدرود سه تا میخوره
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۲:۲۸
1
64
جنگ نیست فوتباله
عدم اخراج چشمی ثانیه ۲۰ گل ۱۰۰درصد افساید من دیگه حرفی واسه گفتن ندارم
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۱:۱۳
پاسخ
143
3
مسعود گل باشی
باشه عمویی همون بهتر حرفی برای گفتن نداشته باشی برو نظرات کارشناسارو اگه سواد داری مطالعه کن
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۲:۳۳
1
41
محمدرضا
تصویر آهسته گل سرورت نگاه کن بعد نظر بده
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۲:۵۷
1
52
امین خان کلهر
اتفاقا شما خودت هم کمک داور بودی آفساید نمیگرفتی یبار بدون تعصب بشین گل رو ببین شماره 26 تیم تراکتورسازی ب (مسیح زاهدی) قشنگ آفساید رو پر کرده
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۷:۰۶
پاسخ
1
105
hadi
شماکجادیدی عزیزم بگوماهم بریم ببینیم
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۷:۳۰
41
0
mehdi sh
آقای نصیر زاده شما راجیه شجاعیان دیگه حرفی نداره....راستی زنوزی دخسوس رو اخراج نکنه یه وقت آخه واسه این بازی میخواست ۵۰۰ میلیارد بده پس اگه تراکتور قهرمان شه قراره همه تیم رو ببر فضا.....
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۲:۲۹
پاسخ
13
93
امیر آبی دل
جمله ی آخرت شاه بیت بود دمت گرم........خخخخخخخخخخخ......
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۸:۲۹
0
37
یادگار، دره گرگها
توصیه من برای شما جوان عزیز پماد سوزش دکتر زنوزی است فمن الله توفیق
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۹:۵۷
44
1