نصیرزاده: مخالفتی با تغییر روز بازی مقابل پرسپولیس نداشتیم/ پیروانی درست می‌گوید

نصیرزاده: مخالفتی با تغییر روز بازی مقابل پرسپولیس نداشتیم/ پیروانی درست می‌گوید

6510
18:25
06 آبان 1398
مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی گفت: سرپرست پرسپولیس به ما اعلام کرد ساعت برگزاری بازی به خاطر برنامه‌های سیما محدودیت دارد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، باشگاه پرسپولیس بنا بر درخواست سرمربی این تیم قصد داشت بازی هفته نهم مقابل ماشین سازی را یک روز زودتر برگزار کند، اما این درخواست با وجود موافقت سازمان لیگ، مورد تایید باشگاه ماشین‌سازی قرار نگرفت و منجر به واکنش سرپرست قرمزهای تهران شد.

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی در مورد اظهارات افشین پیروانی مبنی بر مخالفت با درخواست تغییر زمان بازی، گفت: پرسپولیس یک بار با سازمان لیگ صحبت کرده و یک بار هم جداگانه با من صحبت کرد. در تماسی که با افشین پیروانی داشتم، به او گفتم اگر قرار است این بازی در روز چهارشنبه برگزار شود، با توجه به برنامه پروازی ما، ساعت برگزاری را 15 یا 15:30 در نظر بگیرید اما پیروانی که از دوستان خوب من هم هست، اعلام کرد با توجه به اینکه دیدارهای پرسپولیس پخش زنده می‌شوند، ساعت برگزاری به خاطر برنامه‌های سیما محدودیت‌هایی دارد و نمی‌شود زمان را تغییر داد.

نصیرزاده گفت: من هم به او اعلام کردم ما در جلسه باشگاه در این مورد صحبت می‌کنیم و نتیجه را اعلام خواهیم کرد. اینکه افشین پیروانی از عدم پاسخ‌گویی ما گله‌مند است، درست می‌گوید. من به دلیل مشغله کاری که داشتم فراموش کردم از عوامل باشگاه بخواهم نتیجه جلسه را به باشگاه پرسپولیس اعلام کنند.

وی ادامه داد: در جلسه باشگاه ماشین سازی با این مسئله موافقت نشد. مخالفتی با تغییر روز بازی نداشتیم و تنها صحبت ما در مورد ساعت بود. با این حال، دیگر امکان تغییر زمان وجود ندارد، چون زمان گذشته. ما برنامه‌ریزی لازم را انجام داده‌ایم و بلیت‌های پرواز را هم از طریق اسپانسر خودمان هماهنگ کرده‌ایم.

4416

نظرات کاربران
ققنوس سرخ
ما نصیرزاده رو درک میکنیم،بالاخره ایشون هرچی باشه از زنوزی خط میگیرن.
۰۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۶:۱۴
پاسخ
32
208
قرمز بی افتخار
چه جوریه که سازمان لیگ درخواست عوض کردن روز بازی پیروزی رو به راحتی قبول میکنه؟ الان اگر یه تیم دیگه همچین درخواستی داشت خیلی محکم اون تیم رو بازنده اعلام میکردن چرا که درخواست عوض شدن روز بازی رو داشتن اما پیروزی راحت براش عوض میشه.
۰۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۳:۵۱
پاسخ
199
66
مهران
یه کلمه بگو ،رییسم،زنوزی نزاشت،خلاص
۰۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۹:۵۵
پاسخ
28
195
جلیل
بله اصلا هم مشخص نیست باشگاه تراکتور اجازه نداد بهتون شما هم که بله قربان گوی آقای زنوزی
۰۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۶:۳۵
پاسخ
29
179
حرف حق
جناب نصیرزاده بگو بخاطر خوش خدمتی به تیم اصلیتون نخواستی وگرنه میشد همکاری کرد
۰۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۵:۴۴
پاسخ
24
170
ایمان۰۴
فقط برنامه لیگ مونده بود که اونم افتاد دست پرسپولیس!
۰۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۴:۰۵
پاسخ
119
105
R-B
آقای نصیرزاده چرا دروغ میگین ما که میدونیم کار زنوزیه موافقت نکرد تا پرسپولیس یروز بیشتر استراحت کنه برا بازی با فولاد تا نتیجه نگیره
۰۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۸:۲۱
پاسخ
27
148
سرخ دل
اگه موافقت میکردی شک میکردیم @ چهار تا واستون کنار گذاشتیم بیایین ببرین که کار داریم
۰۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۵:۴۴
پاسخ
40
144