نصیرزاده: منتظر رأی درباره انتقال شجاعیان هستیم

نصیرزاده: منتظر رأی درباره انتقال شجاعیان هستیم

6150
15:03
08 مهر 1397
مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز گفت: تیموریان در حال حاضر هیچ مصدومیتی ندارد و او بعد از اینکه قرارداد خود را با ماشین سازی فسخ کرد می‌تواند به هر تیمی کمک کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز گفت: تیموریان در حال حاضر هیچ مصدومیتی ندارد و او بعد از اینکه قرارداد خود را با ماشین سازی فسخ کرد می‌تواند به هر تیمی کمک کند.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، هوشنگ نصیرزاده، در خصوص اینکه شنیده شده است آندو تیموریان به تراکتورسازی تبریز پیوسته است، اظهار داشت: راجع به آندو تیموریان باید بگویم او روز پنجشنبه قرارداد خودش را با ماشین‌سازی فسخ کرد و این جدایی کاملاً با رضایت باشگاه و خود بازیکن بود. با توجه به اینکه چند هفته از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات گذشته است به احتمال زیاد در نیم‌فصل آندو تیموریان به تیم دیگری برود و در آن تیم بازی کند. ممکن است تراکتورسازی باشد و ممکن است تیم دیگری خواهان جذب آندو تیموریان باشد.

او در ادامه درباره اینکه گفته می‌شود ارتباط بین مالکان ماشین‌سازی و تراکتورسازی باعث این انتقال شده است، گفت: ما سال‌های گذشته با تیم‌های لیگ برتری تعامل خوبی داشتیم در بحث انتقال بازیکن هیچ مشکلی نداشتیم. با تیم نفت آبادان تعامل داشتیم و بازیکن ایران و خارجی منتقل کردیم اما امسال با تراکتورسازی تعامل خوبی داریم و سعی می‌کنیم با تیم تبریزی ارتباط خوبی داشته باشیم و فکر نمی‌کنم مشکل خاصی باشد.

نصیرزاده درباره جدایی آندو تیموریان و اینکه آیا او مصدوم بود یا خیر، گفت: معمولاً بازیکنی با سطح آندو تیموریان هیچ وقت مصدوم نمی‌شود، او شرایط و آمادگی بازی را نداشت و چند هفته از شرایط فوتبال دور بود به همین دلیل اختصاصی تمرین می‌کرد و او در حال حاضر هیچ مصدومیتی ندارد و می‌تواند به هر تیمی کمک کند، او بازیکن با تجربه و با کیفیتی است.

او در پایان درباره اینکه آیا آخرین چک باشگاه استقلال در خصوص انتقال شجاعیان پاس شده است، گفت: هنوز چک باشگاه استقلال پاس نشده است، هیچ ارتباطی با مدیران جدید استقلال نداریم و هیچ تعاملی هم وجود ندارد، در حال حاضر منتظر رأی کمیته تعیین وضعیت هستیم تا در خصوص این اتفاق نظر بدهد. باشگاه استقلال در این مدت هیچ تماسی با باشگاه ماشین‌سازی تبریز نگرفته است، احساس می‌کنم با توجه به مصدومیت شجاعیان و اینکه او زیاد جلوی چشم مسئولین باشگاه استقلال نیست نسبت به این موضوع بی تفاوت شده‌اند به هر حال ما منتظر رأی کمیته تعیین وضعیت هستیم تا به نتیجه برسیم.

 

2051

نظرات کاربران
Ali f 6
آقای نصیرزاده چه دل خوشی دارید شما که منتظر رآی...وقتی استقلال اعتراض نمیکنه تو مدت تعیین شده به رای سوپرجام و به کمک ضدوبند یکشبه برگه اعتراض ظاهر میشه و میگن مال قبلا بوده و از قانون ندونستن ما سواستفاده میشه و ازشون هم میپذیرن بنظرت با ریش سفیدی و ضدوبندو باندبازی این مسئله هم براشون جل نمیشه؟! بعد دعواشون میشه تو برنامه زنده و یکی به دیگری گوشزد میکنه گستاخی نکن وگرنه برنامه اعتراض به سوپرجام رو لو میدما؟!!! این فوتبال واقعی ماست هرچی امکان داره
۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۸:۲۶
پاسخ
2
20
tiraxtur
خخخخخخ اخرش اقای نصیر زاده شجاعیان رو میاره به تیراختور. اندو هم دیگه اون اندو با کیفیت نیس مطمنا نمیارن تیراختور.
۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۲:۳۱
پاسخ
19
22
سولدوز تراختور
در اینده نزدیک مدیر تراختور میشی من مطمئنم پس تو ماشین سعی کن به تجربه هات اضافه کنی... از همه نظر مورد تایید هوادارانی.
۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰:۲۵
پاسخ
44
27
azarbayjan
هوشنگ به جای تیموریان شجاعیان رو واسه تراکتور بگیر
۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۹:۲۴
پاسخ
20
63
پارسا
داره همین کار رو میکنه دیگه !!!
۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۲:۱۵
2
17
ساوالان
موقع انتقال فرمودید با استقلال همه جوری کنار امدیم پیشنهاد انها نسبت به پرسپولیس درشتر و نقد تر بود؟
۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۶:۳۲
پاسخ
15
80