نظرسنجی بزرگ سایت نود؛ بهترین دفاع راست تاریخ لیگ برتر را انتخاب کنید

نظرسنجی بزرگ سایت نود؛ بهترین دفاع راست تاریخ لیگ برتر را انتخاب کنید

58852
08:25
28 تیر 1397
در انتخاب تیم منتخب تاریخ لیگ برتر شرکت کنید.

وبسایت رسمی برنامه نود - در انتخاب تیم منتخب تاریخ لیگ برتر شرکت کنید.

به گزارش سایت نود، در آستانه آغاز هجدهمین دوره لیگ برتر، سایت نود ، اقدام به انتخاب تیم منتخب ادوار این مسابقات نموده است. البته این کار با توجه به رای مردم خواهد بود. از همین رو بهترین های هر پست با توجه به عملکردشان در دوره های گذشته لیگ، با توجه به نظر کارشناسان سایت نود معرفی شده اند. انتخاب نهایی بازیکنان حاضر در تیم منتخب با توجه به رای کاربران سایت نود انجام خواهد شد. این نظرسنجی در صفحه اصلی سایت موجود است

 بخش اول نظرسنجی از کاربران سایت مربوط به انتخاب بهترین دروازه بان  تاریخ لیگ برتر انجام شد و در بخش دوم این نظرسنجی در خصوص بهترین دفاع راست برگزار می‌شود.بازیکنانی به عنوان گزینه انتخاب شده‌اند که حداقل ۵۰ بازی در تاریخ لیگ برتر انجام داده‌اند.

 

محمد ایرانپوریان خدمت سربازی را در فجرسپاسی گذراند و از آنجا به فوتبال ایران معرفی شد. پس از پایان خدمت سربازی به شهرداری تبریز پیوست پس از دو فصل حضور به تیم اول تبریز، تراکتورسازی ملحق شد  و تبدیل به مهره کلیدی  و حتی کاپیتان این تیم پرطرفدار شد.ایرانپوریان علاوه بر اینکه با حضور به موقع در زمین حریف پاس گلهای کلیدی برای تراکتورسازی داد توانست رکورد بی‌نظیر گل کردن 13 پنالتی پیاپی را برای خود ثبت کند.

 

خسرو حیدری پله‌های  پیشرفت را در تیمهای ابومسلم، پیکان و پاس طی کرد تا اینکه در لیگ هشتم به پیراهن استقلال رسید و با این تیم درخشش غیرقابل تصوری داشت و با ارسال‌های تماشایی از جناح راست، در قهرمانی آبی‌پوشان در آن دوره نقش به سزایی داشت.این درخشش در سالهای بعد نیز ادامه داشت حیدری با 62 پاس گل دومین پاسور برتر تاریخ لیگ برتر است.حیدری با 2 قهرمانی با استقلال و یک قهرمانی با سپاهان از جمله چهره‌های پرافتخار تاریخ این مسابقات است.

 

رامین رضاییان در 6 فصل در صبا و راه آهن حضور چهره موفقی داشت.بهترین عملکرد او در لیگ چهاردهم بود که عنوان گل‌زن‌ترین مدافع لیگ را به خود اختصاص داد. این درخشش زمینه ساز حضور رامین در پرسپولیس در لیگ پانزدهم شد. این بازیکن در پرسپولیس تماشایی آن دوره یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان بود و در آن مقطع تبدیل به بهترین دفاع راست ایران شد.شروع لیگ شانزدهم برای رضاییان با داستان ریزه اسپورت کلید خورد و دیگر او جایگاه فصل گذشته را از دست داد و نهایتا به علت مسایل انضباطی نتوانست فصل را به پایان برساند و در جشن قهرمانی پرسپولیس حضور نداشت.

 

حسین کعبی در دوره‌های نخست لیگ برتر در تیم فولادی که لبریز از استعدادهای جوانان بود، چهره شد. کعبی در چندین دوره لیگ برتر به دلیل حضور در لیگ قطر و امارات و انگلیس حضور نداشت. این بازیکن در دو مقطع در نیم فصل دوم به پرسپولیس پیوست و با این تیم در لیگ هفتم به قهرمانی رسید.حسین کعبی به مدت 2 فصل از فوتبال کناره‌گیری کرد و مجددا با سپیدرود به سطح اول فوتبال ایران بازگشت.

 

هر چند که قسمت زیادی از سالهای اوج محمد نوازی به دوران قبل از آغاز لیگ برتر می‌گردد. ولی این بازیکن در لیگ برتر از جمله مهره‌های کلیدی استقلال و صبا بود

پژمان جمشیدی، مهدی امیرآبادی، حسین ماهینی از دیگر بازیکنان شایسته در پست دفاع راست در تاریخ لیگ برتر هستند.

60610

 

نظرات کاربران
hami
رامین رضائیان
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۳:۴۶
پاسخ
2
2
استقلال
وریا غفوری...ولی تو این نظرسنجی خسروحیدری
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۱:۵۶
پاسخ
1
5
444444444444
بهترین دفاع راست تاریخ ایران خسرو
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۶:۲۱
پاسخ
2
5
موسی استقلالی
۱- خسرو حیدری ۲- رامین رضاییان ( رامین اگر همچنان در لیگ ایران بود این قدر با کیفیت هست که خسرو رو هم پشت سر بذاره )
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۰:۱۸
پاسخ
3
4
مسلم مددخانی
رامین رضاییان معلومه دیگه
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵:۳۴
پاسخ
3
3
حمیدرضا
خسرو حیدری
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۹:۱۰
پاسخ
4
5
shaahin
خسرو حیدری
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۳:۱۹
پاسخ
4
5
Mmh
رامین رصاییان تو هر پستی موثره و از جون مایه میزاره نمونش بازی ایران اسپانیا
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۲:۱۱
پاسخ
6
3
shahab talesh
حسین.کعبی
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۲:۴۴
پاسخ
3
2
Hesam
خسرو حیدری
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۹:۲۴
پاسخ
4
5
Kasra
فقط نوازی و دیگر هیچ :)))
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۵:۵۱
پاسخ
2
5
arash
محمد نوازی ملقب به محمد دیوید بکهام
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۶:۳۹
پاسخ
2
4
سیدمحمدرضازاده
رامین رضاییان
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۱:۴۹
پاسخ
3
2
سعید
حسین کعبی❤
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۱:۲۰
پاسخ
3
2
ali
محمد نوازی -
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۲:۳۳
پاسخ
2
4