نظرسنجی بزرگ سایت نود؛ انتخاب تیم منتخب تاریخ سرخابی/ بهترین سرمربی پرسپولیس را انتخاب کنید

نظرسنجی بزرگ سایت نود؛ انتخاب تیم منتخب تاریخ سرخابی/ بهترین سرمربی پرسپولیس را انتخاب کنید

16452
14:56
26 تیر 1398
در نظرسنجی سایت نود در انتخاب تیم منتخب تاریخ استقلال و پرسپولیس شرکت کنید

به گزارش وب سایت نود، پرسپولیس و استقلال دو قدرت سنتی و قدیمی فوتبال ایران محسوب می‌شوند و از بیشترین هوادار در سطح جامعه برخوردار هستند. سایت نود، اقدام به انتخاب تیم منتخب تاریخ این دو باشگاه نموده است. البته این کار با توجه به رای مردم خواهد بود. از همین رو بهترین های هر پست با توجه به عملکردشان در  دوران حضور در یکی از این دو تیم  با توجه به نظر کارشناسان سایت نود معرفی شده‌اند. انتخاب نهایی اعضا تیم منتخب با توجه به رای کاربران سایت نود انجام خواهد شد. این نظرسنجی در صفحه اصلی سایت موجود است .
در آخرین بخش از این نظرسنجی، بهترین سرمربی تاریخ پرسپولیس معرفی خواهد شد.
برانکو ایوانکوویچ
برانکو ایوانکوویچ که سابقه سرمربیگری تیم ملی ایران را داشت در فروردین 94 هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت و عصر جدیدی را در این تیم آغاز کرد و نه تنها این تیم بحران زده را از وضعیت اضطراری خارج کرد بلکه در مدت 50 ماه حضور خود افتخارات بی‌نظیری کسب کرد که از آن جمله می‌توان به 3 دوره قهرمانی لیگ، یک دوره قهرمانی جام حذفی، قهرمانی سوپرجام و نایب قهرمانی لیگ قهرمانی آسیا اشاره کرد.


علی پروین
علی پروین در 4 مقطع و در مجموع 17 سال سرمربی پرسپولیس بود که به جز مقطع آخر، سالهای مربیگری پروین برای پرسپولیس، مملو از افتخار و قهرمانی بود. سلطان باسابقه‌ترین و پرافتخارترین مربی تاریخ پرسپولیس است که با این تیم قهرمان جام در جام باشگاه‌های آسیا، 3 دوره قهرمان لیگ، 3 دوره قهرمان جام حذفی، 6 دوره قهرمان جام باشگاه‌های تهران و 2 دوره قهرمان جام حذفی باشگاه‌های تهران شده است. علی پروین با 15 قهرمانی در رقابت‌های مختلف با پرسپولیس رکورددار کسب جام با یک تیم در تاریخ فوتبال ایران است.


استانکو پوکله پوویچ
استانکو پس از تجربه ناکام مربیگری تیم ملی در بازیهای آسیایی 1994، در اواسط فصل 75-1374 مربی پرسپولیس شد و در شرایطی که اختلاف امتیاز دو رقمی با صدر جدول داشت نهایتاً این تیم را یک هفته زودتر قهرمان کرد. فصل بعد استانکو تیم پرستاره‌ای داشت و این تیم را چند هفته زودتر قهرمان کرد و نهایتاً قبل از پایان فصل جمع سرخپوشان را ترک گفت.


آلن راجرز
هر چند که آلن راجرز اولین سرمربی تاریخ پرسپولیس نیست ولی با آمدن این مربی انگلیسی به این تیم، فوتبال پرسپولیس متحول و مدرن شد و بسیاری از تاکتیکهای روز دنیا و اصول بدن‌سازی با آمدن راجرز پا به  پرسپولیس یا حتی فوتبال ایران گذاشت. راجرز اولین مربی‌ای است که پرسپولیس با آن فاتح لیگ شده از 2 قهرمانی راجرز با پرسپولیس، یک دوره را بدون شکست به پایان رساند.


60610

نظرات کاربران
پارسا مرادی
برانکو بهترین بود
۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۳:۳۱
پاسخ
12
67
غیاثوند
استانکو فراموش شده
۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۴:۳۷
پاسخ
1
54
محمود
به نظرم برانکو از این حیث که یک تیم یک دست و کم ستاره داشت جلوتر از علی پروین هست.تیم های علی پروین رو نگاه میکنید همه نخبه های فوتبال ایران هستند که در اون مقطع زمانی ستاره های فوتبال ایران در پزسپولیس و استقلال و کمی هم در پاس تهران بودند و فاصله این سه تیم با بقیه تیم های ایران بسیار زیاد بوده بنابراین افتخارات اون دوره با الآن برانکو قابل مقایسه نیست .واضح تر اینکه آقای پروین در آواخر دوره مربیگری خودشون با دوجین ستاره هایی که یک تریلی اسمشونو نمیکشید نتونستن افتخاری کسب کنن ولی برانکو یک تیم کم ستاره و مصدوم و محروم از نقل و انتقالات رو با شکست بهترین های آسیا به فینال برد ونایب قهرمان کردند
۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۰:۴۹
پاسخ
10
57
Kurosh.moki
بدونه هیچ شک و تردیدی برانکو بالاتر و والاتر از هر سرمربی دیگه ای واسه پرسپولیس بوده.
۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۹:۱۴
پاسخ
12
70
کوهمره.جروق
1.آلن راجز خالق 6 تایی ها 2.برانکو 3.علی پروین این انتخاب هواداران هست.
۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۱:۳۸
پاسخ
12
53
محسن
هنوزم میگیم هرچی برانکو بگه....... قطعا برانکو بهترین بود و هنوزم هست
۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۴:۵۸
پاسخ
13
54
mohammad
مطمئنا برانکو بهترین مربی پرسپولیس بوده
۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۲:۳۷
پاسخ
8
51
محمد حسین
فقط برانکو... و لازم به دلیل و مدرک هم نیست
۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۳:۵۱
پاسخ
8
44
سیدحسین
برانکو هزار پله از بقیه بالاتره بی شک و تردید
۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۶:۲۴
پاسخ
11
46
پرسپولیسی دهه ۶۰
برانکو بیشترین قهرمانی رو آورده ولی بنظرم استانکو بهترین مربی تاریخ پرسپولیس و کلا لیگ ایرانه و خیلی تاثیرگذار بوده
۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۱:۲۱
پاسخ
10
42
Darush
برانکو چون واقعا یه تیم یه دست ساخته بود و میدونست چیکار کنه البته من خودم تراکتوریم ولی واقعا برانکو جای هیچ بحثیو باقی نزاشته
۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۶:۵۴
پاسخ
8
44
amir
1- آلن راجرز 2- برانکو 3- استانکو 4- پروین
۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۲:۲۳
پاسخ
14
20
...
با تمام احترامی که برای برانکو عزیز قائلم اما دوره علی اقا هم فراموش نمیکنم . اون دوره سبک فوتبال تو دنیا هم همین بود و به نظرم علی پروین بهترین بوده. برانکو تعداد سال کم خوب جام اورد اما باید میدیدم ایا میتونه سال های مختلف بازهم جام بیاره. شاید یروزی برگرده و تکمیلش کنه اما قطعا الان رای من علی اقای پروینه ما بهترین بردهای تاریخ شیش تایی هارو با علی اقا داریم.
۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۶:۱۴
پاسخ
39
23
4 یا 6؟ مساله این است
من یه نتیجه از نظرسنجیا برترین ها پرسپولیس استقلال گرفتم، شش چاریا در حدمون نیستن..پس لطفا بیایید دیگه بحث کدوم بهتره رو نکنیم و ما به صدر برگردیم و شما به غار مجهز به داروخونه
۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۲:۴۴
پاسخ
7
37
پرسپولیس محبوب دلها
نسبت به تعداد سالهای مربیگری برانکو.سلطان تو ۱۷سال انقدر جام اورده ولی برانکو تو ۴سال
۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۶:۳۱
پاسخ
15
133