نظرسنجی بزرگ سایت نود؛ انتخاب تیم منتخب تاریخ سرخابی/ بهترین مدافع راست استقلال را انتخاب کنید

نظرسنجی بزرگ سایت نود؛ انتخاب تیم منتخب تاریخ سرخابی/ بهترین مدافع راست استقلال را انتخاب کنید

12186
11:30
28 خرداد 1398
در نظرسنجی سایت نود در انتخاب تیم منتخب تاریخ استقلال و پرسپولیس شرکت کنید

به گزارش وب سایت نود، پرسپولیس و استقلال دو قدرت سنتی و قدیمی فوتبال ایران محسوب می‌شوند و از بیشترین هوادار در سطح جامعه برخوردار هستند. سایت نود، اقدام به انتخاب تیم منتخب تاریخ این دو باشگاه نموده است. البته این کار با توجه به رای مردم خواهد بود. از همین رو بهترین های هر پست با توجه به عملکردشان در  دوران حضور در یکی از این دو تیم  با توجه به نظر کارشناسان سایت نود معرفی شده اند. انتخاب نهایی بازیکنان حاضر در تیم منتخب با توجه به رای کاربران سایت نود انجام خواهد شد. این نظرسنجی در صفحه اصلی سایت موجود است .
در سومین بخش از این نظرسنجی، بهترین مدافع راست استقلال معرفی خواهد شد. پستی که در آن بزرگان زیادی برای آبی‌پوشان پا به توپ شدند.
منصور پورحیدری:
منصور پورحیدری به مدت ۱۰ سال در دفاع راست استقلال ایفای نقش کرد و افتخارات زیادی برای این تیم خلق کرد که از جمله می‌توان به قهرمانی جام باشگاههای آسیا و ۲ بار قهرمانی در لیگ اشاره کرد.


خسرو حیدری:
مدافع- هافبک راست استقلال که به تازگی کفش‌های خود را آویزان کرده، سالهای فراموش نشدنی را در این تیم تجربه کرد. این بازیکن عنوان دومین پاسور برتر تاریخ لیگ برتر را در اختیار دارد. او در ۱۰ فصل حضور در جمع آبی‌پوشان دو قهرمانی لیگ و دو قهرمانی جام حذفی کسب کرد.


جواد زرینچه:
در سالهای پایانی دهه ۶۰ و اوایل دهه ۷۰ جناح راست استقلال، محل نفوذهای پرتکرار و متعدد جواد زرینچه بود و این بازیکن با سانترهای زیبا و دقیق خود موقعیت‌های متعددی برای تیمش خلق کرد. زرینچه در ۲ مقطع و در مجموع به مدت ۱۴ سال برای استقلال بازی کرد و به جز نایب قهرمانی در آسیا، ۳ قهرمانی لیگ و ۲ قهرمانی جام حذفی به دست آورد.


 محمد نوازی:
محمد نوازی در سال ۱۳۷۷ به عنوان مدافع هافبک چپ به استقلال پیوست ولی پس از یک فصل به جناح راست منتقل شد و بازیهای درخشانی ارائه نمود. این بازیکن ارسالهای دقیق و بعضاً نمایشی داشت. نوازی با استقلال یک بار قهرمانی لیگ و یک بار قهرمانی جام حذفی را تجربه کرد. 


۶۰۶۱۰

نظرات کاربران
سعید خان
بدون شک جواد زرینچه. اسطوره ی واقعی چه فنی چه اخلاقی. وقتی تو ترکیب بود خیالمون راحت بود. سوتی و اخراج و گل به خودی ازش به خاطر ندارم همش خاطره ی خوبه...
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴:۵۵
پاسخ
1
11
Taj
من دهه هفتادی وریاروبهتریندفاع راست ایران میدونم
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۹:۵۴
پاسخ
12
4
بابک
بی تردید جواد زرینچه. بعنوان یک پرسپولیسی هم به لحاظ اخلاق و پرهیز از حاشیه و هم برخورداری از خصوصیات یک پیستون برخوردار بودند هر چند خسرو حیدری در فیلد تهاجمی در نوع بازیهای استقلال در سیستم 3-5-2 بسیار مثمر ثمر بود ولی در دفاع و توپ گیری ضعیف بود در یک بازه زمانی نسبتا " طولانی زرینچه و نامجو مطلق زوج مرگباری بودند.
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۹:۰۸
پاسخ
2
20
امین
عشق فقط منصور خان از بازیکنای وفادار خوشم میاد
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۱:۵۹
پاسخ
1
19
Kazem Nakhaei
به نظر من جواد خان زرینچه از همه بهتره
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۱:۵۴
پاسخ
1
13
محسن عابدزاده
خسرو خوبان
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۴:۳۳
پاسخ
2
13
فریادهای سکوت آبی
منصورخان با اختلاف
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۵:۵۷
پاسخ
3
15
عشقممم نیمار
من بازی هیچ‌کدومشونو ندیدم جز خسرو‌ خوبان‌..پ من خسرو جون رو انتخاب میکنم و باید ب دیدهام اخترام بزارم :-)
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۵:۱۴
پاسخ
10
15
آبی ترینم
جواد زرینچه بازیهاش هیچ وقت از یادم نمیره چه در تیم ملی چه در استقلال با اون سانترهای دیدنیش و اخلاق مثال زدنیش و منصور خان پورحیدری که افتخار این رو نداشتم بازیهاش رو ببینم و بعد حیدری و نوازی
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۷:۴۹
پاسخ
3
13
آبی بیکران
اینا که همه عالین یادش بخیر محمد نوازی چه سانترهای میکرد خسرو هم عالی بود مثل جواد جان اما پورحیدری به گردن همه ما حق داره پس به پدر استقلال رای میدم
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۴:۰۵
پاسخ
4
11
ا.
جای شاهین بیانی تولیست خالیه شاهین خیلی بهترازنوازی بود نوازی توفازهجومی عالی بود اما تودفاع ضعیف.
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۴:۳۴
پاسخ
0
9
ali
رای دادن به این افراد گرامی واقعا سخت هست خدا وکیلی من یکی نمی دونم چه کنم سخت ترین رای گیری
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۷:۴۴
پاسخ
2
7
Ali.silent
واقعا سخته.استقلال همیشه بک راستهای با کلاسی داشته.خیلی سخته.ولی بنطرم باثباتترین بین این عزیزان اقا جواد زرینچه بود.هرچند بازیهای مرحوم پورحیدری رو ندیدم
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴:۳۰
پاسخ
2
9
مسعود
با احترام به همه بزرگان تیم بزرگ استقلال .جواد زرینچه هم از لحاظ اخلاقی هم فوتبالی
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۱:۱۵
پاسخ
2
10
مسلم
به نظر بنده جواد خان زرینچه. البته بقیه بزرگواران هم راست باز حرفه ای و تمام عیار بودند.
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۸:۳۴
پاسخ
2
8