نظرسنجی بزرگ سایت نود؛ انتخاب تیم منتخب تاریخ سرخابی/ بهترین مهاجم پرسپولیس را انتخاب کنید

نظرسنجی بزرگ سایت نود؛ انتخاب تیم منتخب تاریخ سرخابی/ بهترین مهاجم پرسپولیس را انتخاب کنید

12736
14:43
19 تیر 1398
در نظرسنجی سایت نود در انتخاب تیم منتخب تاریخ استقلال و پرسپولیس شرکت کنید

به گزارش وب سایت نود، پرسپولیس و استقلال دو قدرت سنتی و قدیمی فوتبال ایران محسوب می‌شوند و از بیشترین هوادار در سطح جامعه برخوردار هستند. سایت نود، اقدام به انتخاب تیم منتخب تاریخ این دو باشگاه نموده است. البته این کار با توجه به رای مردم خواهد بود. از همین رو بهترین های هر پست با توجه به عملکردشان در  دوران حضور در یکی از این دو تیم  با توجه به نظر کارشناسان سایت نود معرفی شده‌اند. انتخاب نهایی بازیکنان حاضر در تیم منتخب با توجه به رای کاربران سایت نود انجام خواهد شد. این نظرسنجی در صفحه اصلی سایت موجود است .
در سیزدهمین بخش از این نظرسنجی، بهترین مهاجم تاریخ پرسپولیس معرفی خواهد شد.
صفر ایرانپاک
صفر ایرانپاک رکورد ویژه‌ای دارد که سالهای سال است که بازیکنی نتوانسته به آن برسد؛ این بازیکن با 7 گل بهترین گلزن تاریخ دربی است. ایرانپاک سومین گلزن برتر تاریخ باشگاه پرسپولیس است و با پرسپولیس 2 بار آقای گل لیگ و یک بار بهترین گلزن جام باشگاههای تهران شد. مهاجم خوزستانی پرسپولیس در دهه 50 در هر 3 قهرمانی پرسپولیس در این مقطع از تاریخ، این تیم را همراهی کرد.


ادموند بزیک
ادموند بزیک جزو ستاره‌هایی بود که سال 75 به پرسپولیس پیوست و با این تیم سه بار قهرمان لیگ و یک بار قهرمان جام حذفی شد. بزیک گل‌های حساس زیادی برای تیمش به ثمر رساند که از آن جمله می‌توان به گل حساس در دربی رفت سال 75 که به پایان حسرت 7 ساله پرسپولیس در غلبه بر استقلال انجامید اشاره کرد.


همایون بهزادی
همایون بهزادی یکی از شاهینی‌هایی است که به پرسپولیس پیوست. هواداران پرسپولیس عدد6 را نماد خود می‌دانند که همایون بهزادی با هت‌تریک در دربی معروف 6 بر صفر بیشترین تاثیر را در خلق این نماد داشت. بهزادی دو بار با پرسپولیس به قهرمانی لیگ رسید. قدرت سرزنی بی‌نظیر این بازیکن باعث شده بود به او لقب سرطلایی بدهند.


فرشاد پیوس
فرشاد پیوس با بیش از 150 گل نه تنها بهترین گلزن تاریخ باشگاه پرسپولیس است بلکه رکورددار گلزنی در مسابقات باشگاهی ایران است. این بازیکن به خاطر آقای گلی‌های متعدد ملقب به فرشاد آقای گل است. پیوس 5 دوره آقای گل جام باشگاه‌های تهران، 2 دوره آقای گل لیگ، یک دوره آقای گل جام در جام آسیا شد. رکوردهای شخصی دیگری نیز به نام این بازیکن ثبت است این بازیکن با 13 هت‌تریک رکوردار بیشترین هت‌تریک، با 11 گل بهترین گلزن آسیایی پرسپولیس و با زدن 7 گل در یک بازی رکوددار بیشترین گل زده در یک بازی رسمی است.
فرشاد آقای گل به جز افتخارات فردی، افتخارات تیمی زیادی نیز با پرسپولیس کسب کرده که از آن جمله می‌توان به 4 بار قهرمانی جام باشگاه‌های تهران، دو بار قهرمانی لیگ، یک قهرمانی در جام در جام آسیا، دو قهرمانی در جام حذفی و یک قهرمانی جام حذفی باشگاههای تهران اشاره کرد.


علی دایی
علی دایی در 2 مقطع در پرسپولیس بازی کرد. در مقطع نخست حدود 2 فصل و نیم در پرسپولیس بازی کرد و یک بار قهرمان لیگ شد. این بازیکن در بازگشت از فوتبال اروپا به ایران مجدداً پرسپولیسی شد و در سومین دوره لیگ برتر آقای گل شد. علی دایی جزو ده گل‌زن برتر تاریخ پرسپولیس است.


مهدی طارمی
در ابتدای لیگ چهاردهم، مهاجم جوان جنوبی در ترکیب پرسپولیس خوش درخشید. پرسپولیس که سالها از عدم وجود یک مهاجم آماده رنج می‌برد با حضور مهدی طارمی زهردارتر از همیشه شد. طارمی با پیراهن پرسپولیس در لیگ برتر 45 گل به ثمر رساند و بهترین گلزن باشگاه در تاریخ لیگ برتر است. این بازیکن در رتبه پنجم بهترین گلزنان تاریخ پرسپولیس است. طارمی 2 بار آقای گل شد و به همراه پرسپولیس یک قهرمانی لیگ بدست آورد.


علی علیپور
در نیم فصل لیگ چهاردهم پرسپولیس که روزهای بحرانی را سپری می‌کرد اقدام به جذب علی علیپور مهاجم جوان تیم راه آهن کرد. علیپور در همان فصل در دربی تک گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند تا جایگاه خود را در پرسپولیس مستحکم سازد. تالار افتخارات این بازیکن در 4 فصل و نیم حضور در پرسپولیس مملو از افتخارات گوناگون است. 3 قهرمانی لیگ، یک قهرمانی جام حذفی، 3 قهرمانی در سوپرجام و یک نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا و آقای گلی در لیگ هفدهم از جمله دستاوردهای شماره هفتاد پرسپولیس است. علیپور ششمین گلزن برتر تاریخ پرسپولیس محسوب می‌شود.


حسین کلانی
حسین کلانی یکی از بهترین گلزنان تاریخ باشگاه پرسپولیس است. این بازیکن از شاهین به پرسپولیس پیوست و 2 بار با این تیم قهرمان ایران و 2 بار آقای گل شد. کلانی در سال 92 به عنوان یکی از چهره‌های ماندگار این باشگاه معرفی شد.


ناصر محمدخانی 
از بازیهای پرسپولیس در دهه 60 به عنوان سمبل بازی زیبا و تهاجمی یاد می‌شود که یکی از عناصر کلیدی این نمایش، ناصر محمدخانی بود که با فرارهای تند و تیز خود، نظم هر خط دفاعی را برهم می‌زد. محمدخانی همراه با پرسپولیس 3 بار قهرمان جام باشگاههای تهران، 1 بار قهرمان جام حذفی تهران، یک نوبت قهرمان جام حذفی ایران و همچنین فاتح جام در جام باشگاههای آسیا شد.

60610

نظرات کاربران
amir arak
فرشاد پیوس نامبر وانه
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۳:۱۴
پاسخ
4
84
ناصر
چطور میشه بازی فرشاد آقای گل رو دیده باشید ولی به شخص دیگری رأی بدید. البته بعد از فرشاد پیوس، نمی‌تونم از لذت تماشای بازی ناصر محمدخانی هم بگذرم. و سایر این بازیکنان عالی رو چطور کنار بذاریم؟!
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۹:۴۰
پاسخ
4
78
BâBâK
۱- صَفر ایرانپاک ۲- فرشاد پیوس ۳- ادموند بزیک
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۰:۱۶
پاسخ
20
35
پرسپولیس
به ترتیب همایون بهزادی فرشاد پیوس غلامحسین کلانی صفر ایرانپاک مهدی طارمی علی علیپور
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۹:۵۶
پاسخ
22
28
سیدسعیدصدوقی
۱.علی دایی ۲.علی علیپور۳.مهدی طارمی
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۰:۲۰
پاسخ
87
16
سیدرحمت
فرشاد پیوس و صفر ایرانپاک و همایون بهزادی
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۵:۲۲
پاسخ
6
66
سید علی
همایون بهزادی
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۸:۰۴
پاسخ
10
56
جواد از اشکنان
محمدخانی را میپسندم واقعا عالی بود در زمان خودش
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۹:۳۷
پاسخ
8
62
مازیار
فرشاد پیوس و صفر ایرانپاک
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۰:۴۶
پاسخ
6
70
محمدباقر سکوند
علی دایی فرشاد پیوس مهدی طارمی
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۰:۱۵
پاسخ
69
25
بارساپولیس
هافبک هجومی و مهاجمای دو تیم رو که با هم مقایسه کنیم، بنظرم بهتره که اصلا بحث پرسپولیس و استقلال رو برای همیشه بذاریم کنار؛ کیو انتخاب کنیم حالا؟!!
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۷:۲۰
پاسخ
8
74
آرش ۷۷
پیوس صدرصد ،کلانی هم با ۶ گل دربی در رتبه دوم ولی بدون شک دایی نیس که حتی یه گل به استقلال تو کارنامه اش نیس!
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۲:۳۶
پاسخ
7
86
قرمز
فرشاد پیوس. البته تو این لیست جای اسم بهنام سراج خالیه
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۰:۴۲
پاسخ
3
74
علی
با احترام به بقیه ناصر محمد خانی
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۹:۳۹
پاسخ
9
47
حامد
با اینکه استقلالی هستم عاشق فرشاد پیوس هستم اخلاقی و فنی فرشاد اقایه گل..۳ بار به استقلال کل زد یک بار کری نخوند واقعا باشخصیت
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۶:۵۴
پاسخ
6
103