نظرسنجی بزرگ سایت نود؛ انتخاب تیم منتخب تاریخ سرخابی/ بهترین هافبک دفاعی پرسپولیس را انتخاب کنید

نظرسنجی بزرگ سایت نود؛ انتخاب تیم منتخب تاریخ سرخابی/ بهترین هافبک دفاعی پرسپولیس را انتخاب کنید

12728
15:14
09 تیر 1398
در نظرسنجی سایت نود در انتخاب تیم منتخب تاریخ استقلال و پرسپولیس شرکت کنید

به گزارش وب سایت نود، پرسپولیس و استقلال دو قدرت سنتی و قدیمی فوتبال ایران محسوب می‌شوند و از بیشترین هوادار در سطح جامعه برخوردار هستند. سایت نود، اقدام به انتخاب تیم منتخب تاریخ این دو باشگاه نموده است. البته این کار با توجه به رای مردم خواهد بود. از همین رو بهترین های هر پست با توجه به عملکردشان در  دوران حضور در یکی از این دو تیم  با توجه به نظر کارشناسان سایت نود معرفی شده اند. انتخاب نهایی بازیکنان حاضر در تیم منتخب با توجه به رای کاربران سایت نود انجام خواهد شد. این نظرسنجی در صفحه اصلی سایت موجود است .
در نهمین بخش از این نظرسنجی، بهترین هافبک دفاعی تاریخ پرسپولیس معرفی خواهد شد.
حمید استیلی
حمید استیلی هافبک جنگنده و با تعصب پرسپولیس در دهه 70 بود که در 2 مقطع برای این تیم بازی کرد. استیلی محبوبیت خاصی در نزد علی پروین داشت. این بازیکن با جدایی پروین از پرسپولیس از این تیم جدا شد و پس از بازگشت سلطان دوباره پرسپولیسی شد. در بازگشت استیلی به جمع سرخپوشان، پیراهن شماره 7 پرسپولیس از بایگانی درآمد و به این بازیکن رسید. استیلی با پرسپولیس 3 قهرمانی لیگ و یک قهرمانی جام‌حذفی بدست آورد. او در دربی نیز رکورد ویژه‌ای دارد و تنها بازیکن تاریخ پرسپولیس است که با تعداد بازی دو رقمی (10 شهرآورد) هیچ وقت در این جدال حساس بازنده نبوده است.
کریم باقری
کریم باقری رکورددار بازی در تاریخ لیگ برتر برای پرسپولیس است. کریم باقری در سال 75 به پرسپولیس پیوست و همراه این تیم به قهرمانی رسید و پس از آن لژیونر شد و در لیگ دوم به پرسپولیس بازگشت و تا دهمین دوره لیگ برتر در این تیم حضور داشت و پس از آن از فوتبال خداحافظی کرد. باقری در بازگشت به پرسپولیس یک قهرمانی لیگ و یک جام حذفی کسب کرد. شوت‌های سهمگین کریم باقری همیشه تهدید بزرگی برای حریفان بود و او آمار خوبی از خود در گل‌زنی به جای گذاشت.


حسین عبدی
حسین عبدی در سال 66 ، در سن 20 سالگی به پرسپولیس پیوست و 13 سال برای این تیم بازی کرد. حسین عبدی از جمله چهره‌های پرافتخار تاریخ پرسپولیس است که با این تیم فاتح جام در جام باشگاه‌های آسیا، 3 دوره قهرمان جام باشگاههای تهران، 4 دوره قهرمان لیگ آزادگان و 2 بار قهرمان جام حذفی شده است. نقش او در پرسپولیس فراتر از یک بازیکن عادی بود و به عنوان کاپیتان و بزرگتر تیم، مدیریت بسیاری از مسایل خارج از زمین مسابقه را بر عهده داشت.


ضیا عربشاهی
ضیا عربشاهی عنصر غیرقابل نفوذ خط هافبک پرسپولیس در دهه 60 بود. این بازیکن 12 سال برای پرسپولیس بازی کرد و 6 قهرمانی جام باشگاه‌های تهران و یک قهرمانی جام حذفی ایران و دو قهرمانی جام حذفی باشگاه‌های تهران را بدست آورد.


کمال کامیابی‌نیا
از پرسپولیس برانکو به عنوان یکی از بهترین پرسپولیس‌های تاریخ یاد می‌شود که یکی از ستون‌های این تیم کمال کامیابی‌نیا بود. در سالیان اخیر خط دفاعی پرسپولیس برگ برنده این تیم محسوب می‌شود که این موفقیت مدیون جنگندگی کامیابی‌نیا در خط هافبک است. این بازیکن در 4 سالی که برای پرسپولیس بازی کرده است صاحب 3 قهرمانی و یک نایب قهرمانی لیگ، یک قهرمانی جام حذفی و یک نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا شده است.


حامد کاویانپور
حامد کاویانپور سالهای فراموش نشدنی را در اواخر دهه 70 در پرسپولیس تجربه کرد. ترکیب او با علی کریمی در خط هافبک، باعث تسلط پرسپولیس در میانه میدان شده بود. این هافبک قلدر و شوت‌زن 3 دوره فاتح لیگ شد و یک قهرمانی جام حذفی را بدست آورد. کاویانپور پس از موفقیت در سالهای نخست بازیگری به فوتبال امارات رفت ولی در بازگشت به پرسپولیس نتوانست درخشش قبل را تکرار کند.

60610

نظرات کاربران
پرسپولیس یوونتوس ایتالیا
آقا کریم صددرصد
۰۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۴:۲۲
پاسخ
4
142
امیر
اول کریم باقری بعد کمال
۰۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۷:۲۴
پاسخ
7
101
کیان
من تقریبا هم دوره وهمسن کریمم.به نظرم درپست هافبک دفاعی به نظرم درتمام زمین ازدفاع آخرتافوروارد کریم یکی ازکم نظیرترین وکاملترین فوتبالیست تاریخ فوتبال کشور وآسیاست.اولیاقت حضوردرتیمهای بزرگ ازتیمهای انگلیسی وآلمانی واسپانیاوایتالیا روداشت اوهم وزن میشل بالاک وستاره های جهان بودبه نظرم به دلایل متعدداونتوانست به جایگاه واقعی خود درفوتبال جهان برسه.قدرت بدنی استفاده ازدوپا ازشوت وسانترتاتکنیک فردی وضربه های سرفنی قدرت بدنی هوش بالا و و و اخلاق حرفه ای و...من از سال ۱۸۸۲ فوتبال میدیدم ودرایران کمتربازیکنی چون اون بجهت جامع الاضدادبودن درفوتبال نظرموجلب کرد.به نظرن اوحتی اگردر دوازه میایستادمیتوانست یک عابدزاده باشد.علی رغم همه ی موفقیتهایش من معتقدم اوبه سی درصدلیاقتش درفوتبال دست یافت.کریم باقری نگین فوتبال ایران! سرت سلامت ژنرال.ارادت کیانی نکا.
۰۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۳:۴۵
پاسخ
3
139
احمد امینی شیراز
کریم باقری بزرگ
۰۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۴:۲۱
پاسخ
2
101
آرش
به نظر منم کریم باقری.از هر لحاظ،در هر پستی قابلیت بازی داشت
۰۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۷:۴۹
پاسخ
2
97
امیر سرخ جامه
فقط کمال کامیابی نیا وسلااااااام
۰۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۵:۴۷
پاسخ
92
7
mohammad.b
کریم باقری 100%"
۰۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۸:۲۰
پاسخ
1
125
ولی اله خلیلی
بی شک کریم بهترین هافبک دفاعی است
۰۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۱:۳۳
پاسخ
1
97
محسن اسکار پرسپولیسی اهوازی شش آتیشه
همشون بینظیرن و از همشون تشکر میکنم بابت تمام لحظات شیرینی که واسه همه ی پرسپولیسی ها آفریدن،من نظرم اول کریم آقای باقری بعد حسین عبدی و کمال ضیا عربشاهی به ترتیب در رتبه های بعدی. آقا کریم بابت تمام گلهایی که در تیم ملی و پرسپولیس زدی تشکر میکنم.و تشکر میکنم که مثل یک پدر الان بالای سر تیم هستی
۰۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۱:۴۶
پاسخ
2
73
شازده آبی
به نظر من ضیا عربشاهی
۰۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۴:۲۴
پاسخ
58
15
علیرضا
بدون شک و تردید کریم باقری
۰۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۳:۴۹
پاسخ
2
79
آبی بیکران
به نظرم اول کریم باقری بعد عبدی و کامیابی نیا
۰۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۲:۳۴
پاسخ
3
65
کوهمره.جروق
اینکه معلومه و همه میدونن 1.کریم باقری 2.حمید استیلی این دونفر یه سروگردن از بقیه بالاتر هستن
۰۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۷:۰۰
پاسخ
3
50
یاسوج
به به از این همه ستاره و اسطوره. برخلاف بعضی از تیما که بی افتخارن
۰۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۱:۵۴
پاسخ
7
68
هتریک قهرمانی کابوس آبیایی
همشون فوق العاده هستن.نظر من کمال کریم و حسین عبدی
۰۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۹:۳۴
پاسخ
9
36