نظرسنجی بزرگ سایت نود؛ بهترین دفاع وسط سال ۹۷ را انتخاب کنید

نظرسنجی بزرگ سایت نود؛ بهترین دفاع وسط سال ۹۷ را انتخاب کنید

18803
00:40
05 فروردین 1398
در انتخاب تیم منتخب فوتبال ایران در سال ۹۷ شرکت کنید.

به گزارش سایت نود، با پایان سال ۹۷ سایت نود مانند ۲ سال گذشته ، اقدام به انتخاب تیم منتخب سال نموده است. البته این کار با توجه به رای مردم خواهد بود. از همین رو بهترین های هر پست با توجه به عملکردشان در بازیهای ملی و باشگاهی در سال ۹۷ با توجه به نظر کارشناسان سایت نود معرفی شده اند. انتخاب نهایی بازیکنان حاضر در تیم منتخب با توجه به رای کاربران سایت نود انجام خواهد شد. این نظر سنجی در صفحه اصلی سایت موجود است .
 دو بخش اول نظرسنجی از کاربران سایت نود مربوط به انتخاب بهترین دروازه بان و دفاع راست  سال ۹۷ انجام شد و سومین قسمت در خصوص بهترین دفاع وسط انجام می‌شود. با توجه به اینکه چیدمان ۴-۴-۲ برای تیم منتخب در نظر گرفته شده ۲ نفر اول این نظر به تیم منتخب سال راه خواهد یافت.
مرتضی پورعلی گنجی:
خط دفاع ایران برگ برنده تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ بود که مرتضی پورعلی گنجی نقش تعیین‌کننده‌ای در استحکام آن داشت.این بازیکن پس از جام جهانی حضور کوتاه مدتی در فوتبال اروپا و کشور بلژیک داشت ولی پس از یک نیم فصل به لیگ قطر بازگشت و در تیم العربی مشغول به بازی شد.
جلال حسینی:
هرچند که سید جلال حسینی از تیم ملی کنار گذاشته شد و فرصت بازی کردن در جام جهانی و جام ملتهای آسیا را از دست داد ولی این بازیکن در مسابقات باشگاهی آن قدر درخشان ظاهر شد که در زمره بهترین بازیکنان سال ۹۷ قرار گیرد.این بازیکن به همراه پرسپولیس قهرمان لیگ و نایب قهرمان آسیا شد و گلهای حساسی برای این تیم به ثمر رساند.
مجید حسینی:
مجید حسینی پدیده تیم ملی در جام جهانی بود.این بازیکن با یک اتفاق فرصت بازی در مهم‌ترین تورنمنت جهان را پیدا کرد ولی قدر این موقعیت را دانست و جایگاه ثابت خود را تا پایان مسابقات حفظ کرد و جوان‌ترین مدافع ایران در تاریخ جام جهانی لقب گرفت.مدافع جوان تیم ملی، پس از جام جهانی به ترابوزان اسپور ترکیه پیوست.
شجاع خلیل زاده:
شجاع خلیل زاده یکی از ستونهای خط دفاع پرسپولیس در سال گذشته بود.پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ رکورددار بیشترین کلین‌شیت و در لیگ نیز مثل همیشه جزو خطوط دفاعی برتر بود که در این راه شجاع نقش غیرقابل انکاری داشت.
ایمان سلیمی:
مدافع ۲۲ ساله تراکتورسازی پس از آنکه فصل گذشته در پارس جنوبی جم چهره شد به تیم محبوب تبریز، تراکتورسازی پیوست و در آنجا نیز موفق ظاهر شد و در ترکیب اصلی این تیم که از یکی از خطوط برتر دفاعی لیگ برخوردار است جایگاه ویژه‌ای بدست آورد.
محمد حسین کنعانی زادگان:
حسین کنعانی زادگان پس از اینکه چندین بار به اردوی تیم ملی فراخوانده شد در سال ۹۷ این فرصت را پیدا کرد که در جام ملتهای آسیا به همراه تیم ملی حضور پیدا کند و در ترکیب اصلی تیم ملی جای گیرد.
پژمان منتظری
پژمان منتظری مدافع با تجربه تیم ملی و استقلال ، سال گذشته را به خوبی سپری کرد.این مدافع به همراه استقلال عنوان بهترین حط دفاع لیگ را به دست آورده است و در جام جهانی و جام ملتهای آسیا نیز همراه تیم ملی بود هر چند که در جام جهانی فرصت بازی به او نرسید.
در روزهای آینده نظرسنجی در مورد انتخاب بهترین های فوتبال ایران در پست های باقیمانده از طریق سایت نود صورت خواهد گرفت.
۶۰۶۱۰
 

نظرات کاربران
امیرررررررربهادر
اول سید جلال دوم شجاع سوم مرتضی
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۸:۲۰
پاسخ
7
12
Majid تاجی
به نظر من پور علی گنجی ومجید حسینی خیلی خوبن.
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۸:۲۶
پاسخ
6
6
آبی ترینم
پژمان منتظری و جلال حسینی رای من به هر دو یکسان هست
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۶:۳۸
پاسخ
3
9
کی روش.مورینیو.فرگوسن
بیچاره کنعانی زادگان.خخخخ تراکتوری ها هم به سلیمی رای دادن.خخخ
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۲:۲۷
پاسخ
4
9
پرسپولیس خسته(یازده گلادیاتور)
بدون تعصب واقعابهترین دفاع وسط حال حاضرایران سیدجلال حسینیه.به این دلیل که واقعا یک رهبرواقعی است.بزرگترین اشتباه کیروش درجام ملتهای اسیا دعوت نکردن سیدجلال بودکه ازداشتن یک رهبردرخط دفاع رنج بردوباعث اشتباهات عجیب غریب مدافعان شد.ودرلیگ واسیاتوانست باپرسپولیس رکوردای فوق العادهبجای گذاشت که نمی توان ازتاثیرسیدجلال گذشت.خدایی حقشه.
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۵:۱۸
پاسخ
5
8
موسی عوض پور
سید جلال حسینی و شجاع خلیل زاده بهتررین هستن بعدش هم مرتضی پورعلی گنجی ،
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۷:۲۸
پاسخ
20
33
مسعود تمیجی
اگر بدون تعصب بخام انتخاب کنم به پژمان منتظری رای میدم
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۴:۴۳
پاسخ
39
22
علیرضا
به نظر من سیدجلال حسینی بهترین دفاع ایرانه بعد پورعلی گنجی و بعد هم خلیل زاده
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۴:۱۲
پاسخ
19
31
امیرحسین6
سیر جلال حسینی کمکم 10 سر گردن از بقیه بالاتره...شجاع خلیل زاده هم که هیچ توپ هوایی رو بی اثر نمیزاره رو همش تاثیر داره جفتشون عالین و جاشون تو تیم ملی خالیه
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۰:۲۱
پاسخ
19
31
پرسپولیسی 666666
سلام به پرسپولیسی ها... بهترین دفاع وسط سید جلال حسینی هست و نفر دوم شجاع خلیل زاده که دو فصل رویایی رو پشت سر گذاشت از مردم شریف کشورم یه سوال دارم خداوکیلی با وجود جلال و شجاع مگه میشه به دفاع وسط دیگری رای داد هرچند که به تمام بازیکنها احترام میزاریم و انصافا خیلی ها عالی هستن اما جلال و شجاع یه لول بالاتر هستن پس بدون تعصب رنگ و تیم با عقلتون جلال و شجاع رو انتخاب کنید.
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰:۲۶
پاسخ
17
27
arya
بدون تعصب و رنگ رو خودت در نظر نگرفتی؟؟
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۲:۲۷
3
6
احمد رضا
با اختلاف سید مجید حسینی ،کلاس بازیش از فوتبال ایران بالاتره
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۲:۵۴
پاسخ
25
17
رسول عبدالله پور
ایمان سلیمی
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۲:۱۱
پاسخ
54
23
65 میلیون
آیا در بقیه پست ها هم تمام گزینه ها ایرانی خواهند بود یا ممکنه خارجی های لیگ هم باشند؟
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷:۳۰
پاسخ
13
9
علی الهی
سلام بالاغیرتا دوستان آبی و قرمز سعی کنید اونی که حقشه انتخاب کنیدحتی اگه کسی غیر این دو تا تیم بود چه اشکالی داره کسی تو تیم دیگه ای هست ولی بازیش بهتره تو پست خودش اوله ... این مهمه که ایرانیه...... اگه دوست دارین توی انتخاب بهترینها آزاد باشید به عنوان یه ایرانی شخصا از کسانی که در مرحله قضاوت بدون تعصب رای میدهند ممنونم
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵:۰۷
پاسخ
11
37
استقلال 1360
به نظرم پژمان منتظری ومجید حسینی بهترین هستن. اولی به خاطر تجربه کاری دومی به خاطر کیفیت بازی.سید جلال مدافع خوبیه ولی درموقعیت تک به تک با مهاجم حریف نمیتونه خوب جمع کنه تیم . نمونش فصل قبل دربی تیام با یه سرتوپ سید جلال ازپیش رو برداشت.ولی درکل رای من به حسینی منتظری وسیدجلال. شجاع چون اخلاق حرفه ای نداره جایی تو نظر سنجی نیست.ادمین جان لطفا بچاپ. یاحق
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸:۱۹
پاسخ
70
24