نعمتی‌نژاد: در بازی مقابل سپاهان همه چیز دست استقلال خوزستان بود

نعمتی‌نژاد: در بازی مقابل سپاهان همه چیز دست استقلال خوزستان بود

458
17:37
04 بهمن 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان مدعی شد که تیمش مدام بدشانسی می‌آورد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان مدعی شد که تیمش مدام بدشانسی می‌آورد.

به گزارش وبسایت نود، سیروس نعمتی‌نژاد پس از تساوی تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: متأسفانه دو امتیاز شیرین را از دست دادیم، چون امروز همه چیز دست ما بود و اگر پنالتی گل می‌شد می‌توانستیم برنده از زمین مسابقه بیرون بیاییم. ما تیم بدشانسی هستیم و مدام بدشانسی می‌آوریم. بازیکنان ما تمرکز کافی را ندارند که باید روی این موضوع کار کنیم.

وی که در غیاب سیروس پورموسوی به کنفرانس مطبوعاتی آمده بود در مورد پنالتی از دست رفته تیمش گفت: این خواست خدا بود که این پنالتی به گل تبدیل نشود. بیت‌سعید پنالتی‌زن اصلی تیم ما بود، اما در این بازی تصمیم گرفتیم که مهدی مؤمنی پنالتی را بزند. مؤمنی یکی از بهترین بازیکنان لیگ است.

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با مقایسه استقلال خوزستان امسال با سال گذشته خاطرنشان کرد: ما سال گذشته خیلی خوش‌شانس بودیم، اما امسال نسبت به سال گذشته بهتر بازی می‌کنیم.

نعمتی‌نژاد در مورد عملکرد آرش افشین نیز گفت: اینکه او خوب بازی می‌کند را قبول داریم و در آینده از تجربه و اسم آرش افشین بیشتری استفاده خواهیم کرد. او بازیکن بزرگی است و پتانسیل پیشرفت را دارد.

نظرات کاربران
Mohsen
دقیقه ۲۹ تا ۳۰ بازی تور دروازه سپاهان را نشان میدهد که نیم متر در نیم متر پارگی دارد و به راحتی‌ توپ از داخل آن ردّ میشود. داور و ناظر بازی چگونه به انجام چنین بازی قبل تعمیر تور داده است؟!! مطمئناً تیمهای رقیب استقلال خوزستان در جام باشگاه‌های آسیا بازی‌های این تیم‌ را نگاه میکنند و آبرو کشور ایران خواهد رفت . ادعای لیگ حرفه‌ای را هم داریم واقعا تاسف امیدوارم این نظر درج شود شاید به دید مسئولین برسد و در برنامه نود هم این مساله عنوان شود
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۹:۰۸
پاسخ
0
8
سپاهان
این چه حرکتی که تیم ها یاد گرفتن تا پنالتی میشه از مربی و بازیکن و... همه میان تو زمین آقای دایی همه ی این ها از صدقه سری شماست ای اسطوره...
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۶:۲۵
پاسخ
5
9