نعمتی: باید با قدرت به مصاف الاهلی برویم

نعمتی: باید با قدرت به مصاف الاهلی برویم

3703
23:42
25 مرداد 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متأسفانه نتوانستیم سه امتیاز را کسب کنیم، مطمئناً با بازی با الاهلی این تساوی را جبران می‌کنیم و دل هواداران را شاد خواهیم کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متأسفانه نتوانستیم سه امتیاز را کسب کنیم، مطمئناً با بازی با الاهلی این تساوی را جبران می‌کنیم و دل هواداران را شاد خواهیم کرد.

به گزارش وبسایت نود ، سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران بعد از تساوی مقابل سیاه‌جامگان مشهد اظهار داشت: به هر حال بازی خوبی بود می‌توانستیم پیروز از میدان خارج شویم، خوشحالم که پیراهن پرسپولیس را پوشیدم و توانستم در این دیدار بازی کنم. به هر حال آرزوی هر بازیکنی است که بتواند پیراهن باشگاه بزرگ پرسپولیس را بپوشد. امیدواریم بتوانیم این تساوی را در ادامه جبران کنیم و دل هواداران را شاد کنیم.

وی در ادامه افزود: باید این بازی را فراموش کنیم و با قدرت به مصاف تیم الاهلی برویم تا بتوانیم این تساوی را جبران کنیم و با یک بازی خوب به پیروزی برسیم و دل هواداران را شاد کنیم.

نعمتی در خصوص داوری اظهار داشت: راجع به داوری هیچ نظری ندارم ولی در دو سه مورد باید پنالتی می‌گرفت به نظرم دو تا اشتباه فاحش داشت، ولی واگذار می‌کنم به کارشناسان تا نظر کامل بدهند.

 

 

2020

نظرات کاربران
Mohammad 6+4=ss
همین خودش آغاز یه حاشیه میشه !!! مسوی کردین تمام ، دیگه این بحث بی تغیر در مورد داوری چیه که میکنید!!!
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۴۰:۴۸
پاسخ
10
4
#666666#
امروزمسلمان،طارمی،ماهینی افتضاح بودن کاش سیامک ومحرمی ومنشافیکس بازی کنن گل سیاه جامگان:بماندکه داورهندونگرفت ماهینی اشتباه کرد بعدکه جلال توپوتکل کردبازماهینی انداختش جلومهاجم افتضاح بودی ماهینی افتضاح بودین مسلمان وطارمی
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۲:۱۲
پاسخ
0
16
دختر پرسپوليسي
هر چي برانكو بگه ولي دلم ميخواد به نعمتي بيشتر فرصت بازي داد
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۶:۰۹
پاسخ
11
52
بابک
به خدا لیاقتت فیکس شدنه!!!امروز مسلمان اصلا خوب نبود!!!طارمی هم که دیگه بدون شرح!! امیدوارم اینطور نشه اما بنظرم مسلمان و طارمی نذارن نعمتی و منشا جاشون رو بگیرن!!! دوستان برانکو باید از ذخیره ها بیشتر بهره ببره هیچ بازیکنی نباید غرور کاذب بگیره و فکر کنه واسه خودش یه پا سلطانه!!!نمونه بارزش رحمتی توی استقلال که اینقدر ذخیرش نکردن و بهش بازی دادن که بدبخت سید حسین حسینی 3 بازی که انجام داد میخواست استقلال رو به جنجال بکشونه!!! ادمین بچاپ لطفا
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۴:۴۵
پاسخ
8
42
بهشت قرمز
با این شرایط دوندگی هیچی نمیشیم نیمه دوم که یه سری بازیکنا فقط سایه بودن
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۳:۴۲
پاسخ
3
39
رائول
اگه بخواهیم واقع نگر باشیم، نعمتی در 10 دقیقه بهتر و باکیفیت تر از 80 دقیقه مسلمان بود
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۰:۱۳
پاسخ
11
54
ششتقلالی
بازم رائول ششتقلالی نظرداد
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۳:۴۲
10
11
صدر قرمزش قشنگه
پاست عالی بود پسر، صبور باش خوب میتونی خودتو نشون بدی
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۹:۱۷
پاسخ
14
57
میثم تاجی بارسایی
به نیمکت پرسپولیس میخ کوب شدی سیامک جون... خیلی از بازیت خوشم میومد تو پیکان ولی اومدنت به پرسپولیس بنظرم بزرگترین اشتباهت بود!! کامیابی نیا و ربیع خواه با هم سر بازی کردن دعوا دارن به تو هیچ بازی ای نمیرسه... زودتر برو یه تیم دیگه
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۵:۴۴
پاسخ
70
14
صدر قرمزش قشنگه
طرف اسم بازیکنای خودشونم بلد نیست تز میده برامون چقدر سوختی از بازیای پرسپولیس که همه خبرامونو هستی کاجی
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۷:۳۵
4
24
کاکو شیرازی
ایشالا که میبرین الاهلی رو ...
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۴:۳۷
پاسخ
12
49