نعمتی: باید بینی‌ام را جراحی کنم/حضورم در تمرین پرسپولیس به نظر پزشک بستگی دارد

نعمتی: باید بینی‌ام را جراحی کنم/حضورم در تمرین پرسپولیس به نظر پزشک بستگی دارد

3086
17:21
30 تیر 1398
بازیکن تیم پرسپولیس در خصوص نحوه مصدومیت و عمل جراحی‌اش توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش وب‌سایت نود، سیامک نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش گفت: خدا را شکر حال من خوب است اما امشب باید فتیله‌ای که در بینی‌ام گذاشتند را بیرون بیاورم چرا که سه روز از ناحیه بینی خون‌ریزی داشتم و امشب باید فتیله آن را بیرون بیاورم.

وی درباره اینکه چه زمانی باید عمل جراحی کند، افزود: فکر می‌کنم تا دو روز دیگر باید حتماً بینی خود را به جراحان بسپارم. پزشکان به من گفته‌اند که باید جراحی کنم و فقط در همین حد از وضعیت مصدومیتم مطلع هستم.

نعمتی در پاسخ به این سؤال که چه شد که از ناحیه بینی دچار شکستگی شدی افزود: در جریان بازی من و یکی از بازیکنان با یکدیگر تکل زدیم اما آرنج یکی از بچه‌های تیم به صورتم برخورد کرد به طوری که بینی من شکست. حالا باید بینی خود را به دست جراحان بسپارم و هر چه زودتر وضعیتم بهبود پیدا کند.

این بازیکن در خصوص اینکه چه زمانی به تمرینات پرسپولیس برمی‌گردد پاسخ داد: ابتدا باید جراحی شوم و درباره حضورم در تمرینات پزشک معالجم باید نظر بدهد.

4416

نظرات کاربران
ستارگان سرخ ایران
ان شا الله سلامتیت رو به دست بیاری سیامک جون
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۶:۴۴
پاسخ
1
23
شازده آبی
بازیکنی ک بخاطر جراحی سرپایی بینی بازی نکنه، بازیکن نیس. اگ یادتون باشه زکی‌پور با سر شکسته، یک نیمه برای استقلال بازی کرد، میلیاردی هم نبسته. مچکرم
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۴:۲۶
پاسخ
9
36
علی
انشاالله که سریع برگردی و کمک تیم البته موقع برگشتت کل کادر مدیریتی رفته باشن تا پرسپولیس واقعی رو با مدیر و هیت مدیره و سرپرست صادق ببینیم . راستی بینیت خوشکله دکتر خرابش نکنه
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۲:۵۵
پاسخ
17
2
عشقممم نیمار
حالا خیلی مهمی برای کالدون ؟؟ :-)
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۹:۴۹
پاسخ
45
52
زانیار
ولی واسه 6تقلالیا خیلی مهمه :)
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۶:۵۲
21
9