نعمتی: برخی نمی‌خواهند پرسپولیس نتیجه بگیرد

نعمتی: برخی نمی‌خواهند پرسپولیس نتیجه بگیرد

4578
10:00
09 تیر 1397
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه عواملی وجود دارد که دوست ندارند پرسپولیس نتیجه بگیرد، عنوان کرد سرمربی و مدیریت باشگاه حواشی را کنترل می‌کنند.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه عواملی وجود دارد که دوست ندارند پرسپولیس نتیجه بگیرد، عنوان کرد سرمربی و مدیریت باشگاه حواشی را کنترل می‌کنند.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، سیامک نعمتی درباره مباحث مختلفی پیرامون روند آماده سازی تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل هجدهم و همین طور شانس قهرمانی این تیم به صحبت پرداخت. هافبک خوش تکنیک تیم فوتبال پرسپولیس اشاره‌ای هم به روند تیمش در فصل گذشته داشت و عنوان کرد زمانی که در هفته‌ بیست و پنجم تیم عملا قهرمان شده بود، بازیکنان با انگیزه کمتری فصل را ادامه‌ دادند و شاید به خاطر همین موضوع کمی در روند نتایج دچار افت شدند. البته نعمتی بر این باور است که تیمش با وجود این که امسال از نقل‌ و انتقالات محروم است و دو بازیکن هم از جمع شان جدا شده است، اما امسال می‌تواند علاوه بر تکرار قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا هم موفق ظاهر شود.

* ابتدا درباره تمدید قراردادت صحبت کن. با وجود این که یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد داشتی اما یک سال دیگر هم به این مدت ‌اضافه شد.

من یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد داشتم اما با وجود این که احساس کردم تیم شرایط خاصی دارد و در حال‌ حاضر به بازیکن نیاز دارد یک فصل دیگر قراردادم را تمدید کردم. خیلی دوست دارم به پرسپولیس بیشتر کمک کنم. طی فصل اخیر که در خدمت این باشگاه بودم توانستیم دو جام به دست بیاوریم. به همین خاطر دوست داشتم قراردادم را تمدید کنم و اگر قسمت باشد در سال‌های آینده هم قراردادم را تمدید خواهم کرد.

* قبول دارید تمدید کردن قراردادت با پرسپولیس شاید باعث شود اگر پیشنهاد خوب خارجی داشته باشید نتوانید از این تیم جدا شوید؟

همان طور که گفتم من یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد داشتم اگر هم قرارداد نداشتم و پیشنهادی بود به خاطر شرایط حال حاضر باشگاه هیچ وقت جدا نمی شدم. من دوست دارم سال‌های بیشتری را در پرسپولیس بمانم اما اگر خدا خواست و پیشنهاد خیلی خوب خارجی از تیم‌های اروپایی به دستم رسید، با باشگاه مذاکره می‌کنیم و در این باره تصمیمگیری می‌کنیم فقط در صورتی که پیشنهاد خیلی خوب خارجی به دستم برسد با باشگاه صحبت می‌کنم. فعلا می‌خواهم تمرکزم روی کارم باشد و امسال هم تلاش کنیم باز هم جام کسب کنیم.

* امسال دو بازیکن تاثیرگذار از جمله محسن مسلمان، صادق محرمی و فرشاد احمدزاده از جمع‌تان جدا شدند. شاید حتی وحید امیری هم از پرسپولیس برود. با این تفاسیر کمی رقابت برای رسیدن به ترکیب اصلی کمتر می‌شود. این موضوع باعث نمی‌شود در روند فنی‌ات افت ایجاد شود.

بله. ما فصل قبل بازیکنان خیلی خوبی داشتیم. به طوری که رقابت کردن برای رسیدن به ترکیب اصلی بسیار سخت بود، البته این را هم بدانید واقعا نشستن روی نیمکت در تیم پرسپولیس بسیار سخت است. درست است که چند بازیکن از جمع ما جدا شده‌اند اما ما جوانان خوبی در اختیار داریم که می‌توانند رقابت کنند. ما جوانانی داریم که به خاطر شرایط حال حاضر باشگاه الان انگیزه گرفته‌اند و می‌خواهند با تلاش زیاد به ترکیب اصلی پرسپولیس برسند. امسال لیگ قهرمانان آسیا را پیش رو داریم و امیداوریم که به هدف مان برسیم. من برای بازیکنانی که از تیم جدا شده‌اند مثل صادق محرمی، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم که در تیم جدیدشان بدرخشند و بتوانند بازی‌های خوبشان را تکرار کنند.

* سال قبل که به پرسپولیس آمدید در پست تو ترافیک بازیکن بود. نگران نبودید در تیم فوتبال پرسپولیس نیمکت نشین باشی و نتوانی توانایی‌هایت را به نمایش بگذاری؟

زمانی که به پرسپولیس آمدم می دانستم که شرایط سختی پیش رویم قرار دارد و وقتی به آن فکر می‌کردم می دانستم بالاخره موفق خواهم شد. قاعدتا تا بیایم و با تیم هماهنگ شوم کمی زمان برد اما در نیم فصل دوم شرایط خیلی خوبی برایم ایجاد شد و توانستم در بازی‌هایی که به زمین آمدم نظر کادر فنی و هواداران را جلب کنم که در ادامه‌ هم در نیم فصل دوم به عنوان بازیکن اصلی وارد زمین می شدم. واقعا تلاش کردم تا این که توانستم مزد زحماتم را بگیرم.

* شرایط امسال پرسپولیس را چطور می بینید، با توجه به تقویت رقبایی همچون سپاهان، استقلال و البته ذوب آهن شاید کار بسیار سختی در پیش داشته باشید.

بله. همین طور است. امسال به خاطر این که در فصل نقل‌ و انتقالات شرایط خوبی نداشتیم و نتوانستیم بازیکن جذب کنیم کارمان بسیار سخت است اما تیمی در اختیار داریم که نزدیک به سه سال در کنار هم بازی می‌کنیم. درست است که تیم‌های دیگر مهره‌های خوبی گرفته‌اند. پرسپولیس همان پرسپولیسی است که دو سال پیاپی قهرمان شده است و امیدوارم امسال بتوانیم در قهرمانی‌ها هت تریک کنیم. شک نداشته باشید امسال هم برای قهرمانی لیگ را آغاز می‌کنیم.

* کسب دو قهرمانی پیاپی شاید برای بازیکنان و کادر فنی لذت بخش باشد اما قبول دارید همین قهرمانی‌ها توقعات را از تیم بالا برده و همین موضوع کارتان را بسیار سخت می‌کند؟

بله. توقع از ما بالا است اما از هواداران درخواست دارم مثل همیشه تیم را حمایت کنند. این هواداران هستند که به ما انگیزه می‌دهند و اگر تیم در یک هفته‌ نتیجه‌ نگرفت هواداران باعث شوند که دوباره نتیجه‌ بد را جبران کنیم. ما تلاش می‌کنیم از اول در تمام بازی‌ها امتیاز کامل را بگیریم اما می دانیم در طول فصل شرایط سختی پیش روی ما است. شاید در میانه راه مثلا یک هفته‌ یا دو هفته‌ و یا حتی سه هفته‌ تیم از شرایط خوبی برخوردار نباشیم اما امیدوارم وقتی شرایط خوبی نداریم هواداران مثل همیشه ما را حمایت کنند تا با کمک یکدیگر امسال هم جام سوم را به دست بیاوریم. امیدوارم همه دست به دست بدهیم تا پرسپولیس امسال بهترین نتایج را کسب کند.

* در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف الدحیل قطر بروید. تیمی که امسال قدرتمند ظاهر شد و شاید تقابل با آن تیم برای هر تیمی ترسناک به نظر برسد. ازریابی شما از بازی مقابل الدحیل چیست؟

الدحیل سخت‌ترین قرعه برای ما بود، چرا که آنها تیم خیلی آماده‌ای هستند و با شرایط خیلی خوبی به این مرحله رسیده اند اما در آسیا وقتی تیمی به هشت تیم برتر آسیا راه می‌یابد قاعدتا تیم خوبی است و نمی‌توانیم آن تیم را ضعیف بدانیم. امیدواریم که بتوانیم بهترین نتیجه‌ را مقابل الدحیل بگیریم. آنها هنوز به ایران نیامده‌اند، چرا که ما می‌توانیم در بازی برگشت در ورزشگاه آزادی مقابل 100 هزار هوادار به مصاف آنها برویم. امیدوارم در قطر با امتیاز کامل از زمین مسابقه خارج شویم و در تهران بهترین نتیجه‌ را بگیریم و به مرحله بعد صعود کنیم.

* فصل گذشته زمانی که در هفته‌ بیست و پنجم عملا تیم‌تان قهرمان شده بود، مقابل استقلال و سایپا شکست خوردید و نتوانستید روی کاغذ هم قهرمانی‌تان را مسجل کنید. همین شکست‌ها باعث شد کمی تیم دچار افت شده و انتقادات به تیم شما زیاد شود. چه دلیلی باعث شد تیم افت کند؟

همیشه بازیکنان بزرگ و تیم‌ها و باشگاه‌های بزرگ انتقاد می‌شود. گاهی هم حتی اگر تیم نتیجه‌ بگیرد عواملی از بیرون وجود دارد که می‌خواهند باعث تخریب تیم شوند و شرایط بازیکنان را به خطر بیاندازند. پارسال بهترین شرایط پرسپولیس را رقم زدیم و حتی قبل از عید قهرمانی ما مسجل شده بود. این قهرمانی برای بازیکنان خیلی خوب بود و به هواداران چسبید اما واقعیت این است که زمانی که قهرمانی ما مسجل شده بود کمی از انگیزه‌مان در لیگ کم شده بود اما در آسیا بازی داشتیم و توانستیم با بهترین نتیجه‌ به مرحله بعد صعود کنیم. امیدوارم که بتوانیم خیلی زود قهرمان شویم و نتایج خوبی را کسب کنیم. درباره انتقادات هم باید بگویم که گاهی انتقادات باعث پیشرفت تیم می‌شود و گاهی اوقات هم باعث تضعیف شدن تیم می‌شود. عواملی وجود دارد که دوست ندارند پرسپولیس نتایج خوبی بگیرد اما آقای برانکو و کادر فنی‌شان و مدیریت باشگاه این حاشیه‌ها را کنترل می‌کنند.

 

2051

نظرات کاربران
akbar
ج ارتش سرخ این ۴۰میلیونو ازکجا در آوردی شما سرخابیها به ادعا رسانه ها پرهوادار هستین قطعا تراکتور کمتر از شما هوادار نداره
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۵:۴۲
پاسخ
43
4
سیاوش
آمار نظرات همین کامنت شما جوابتونو داره میده ولی مقاومت زیادی در مقابل واقعیت دارین
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰:۵۳
2
22
ایران
بازیکنان پرسپولیس خیلی سازماندهی شده شروع کردن به صحبت درباره برخی ها !! و اینکه سعی می کنن ازهمین الان نتیجه نگرفتن احتمالی شون رو بندازن گردن برخی ها !! اگه منظورشان از برخی ها تیم ملی و مربی بزرگ تیم ملی هست باید عرض کنم شما جلو برانکو رو بگیرید حاشیه ها تموم میشه . اگه واقعا دوست دارید حاشیه ها تموم بشه به برانکو بگید جواب کلوخ قلوه سنگ نیست . اصلا یک بار بیانیه صادر نکنید . باور کنید جواب ندین محبوب تر میشوید . در ضمن کی روش که نمی تونه اردوها ی پرسپولیس رو کنسل کنه . نمی تونه بازیکن به پرسپولیس نده . نمی تونه عملکرد ملی پوشها رو تو پرسپولیس زیر سوال ببره و .... پس چطوری می تونه باعث نتیجه نگرفتن شما بشه ؟؟!! زنده باد ایران بزرگ
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۵:۲۹
پاسخ
93
14
HOSSAIN
چند بار خواستم چیزی نگم نتوسنتم...شما چشماتو بستی !!! باز کن برادر باز کن کیروش به این نازنینیی که فکر میکنی نیست... برنامه نود کریمی خطاب به ساکت : چرا سرمربی تیم ملی از پیروانی خواست علیه سرمبی پرسپولیس مصاحبه کنه ؟؟؟؟؟ساکت گفت من چیزی نشنیدم!!!! یه لحظه فکر کن...گفت من چیزی ننیدم... باز کنای نفت اومدن دو تاشون پرسپ.لیس امیری و بیروانوند ولی کیروش گفت این دو تا استقلالی بودن !!!!برو از خود منصوریان بپرس ایا این دو تا استقلالی شده بودن ؟؟؟ بهریتن بازیکنای بهترین تیم ایرانی رو برای جام جهانی دعوت نکرد !!!!همونایی که همه میدونن زحمت اصلی رفتن به جام جهانی به دوش اونا بود انصاری جللال حسینی... حتی بهترین گل زن لیگ رو دعت نکرد به 35 تا////ازمون رو برد که هر بازی هت تریک کرد... یه دقیقه هم به کسی بازی نداد !!!فقط بخاطر اینکه ازمون و پدرش علیه برانکو مصاحبه کردند در مورد سنگ اندازی بزرگ جلوی محرومیت پرسپولیس ما بیخبریم بعضی خبرا میرسه اسمشو میزاریم شایعه ببین همه اینهخا رخ داد بدون اینکه برانکو کوچیکرین حرفی بزنه ..در صورتیکه باید یمزد...چون همونجور که کیروش داشت پرسپولیس رو از پشت میزد مصابه هم میداد که پرسپولیسیها این جوری و اونجوری !!! کیروشاز روزی که اومد فقط بدنبال بازیکنهای چند رگه گشت و این بزرگترین توهین به همین اسمی ست که روی پستت نوشته شده... چشماتو باز کن... بعضی بازکنا بدون دلیل و مصدوم دفتن جام جحهانی که کیروش فقط لج بودن خودشو نشون بده... هشت ساله هیچ پیشرفتی فوتبالمون نکرده فقط و فقط دفاع... شما ببین ژاپن فت بالا...بازیای استرالیا رو نگاه...کرده حذف شده بود المان رو حذف کرد و در طول این 7 سال هیچ وقت مربیشون به اونا نگفت که شما 7 سال دفاعی بازی کنین ًًًً!!!!! این زشتیه فوبتاله کاش یکروز متوجه بشیم این کیروش چه جور ادمیه کاش
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۸:۲۲
4
27
Reza
آقایا خانم محترم فکر میکنی طارمی و رضاییان برای چی تو اون شرایط از پرسپولیس رفتن؟!!! خود طارمی مصاحبه کرد همون موقع و گفت که کیروش بهشون گفت اگه میخوایید تیم ملی باشید باید برید لیگ ها خارجی!!! حالا جالبه جناب کیروش مدعی میشه میگه چرا طارمی و رضاییان رفته ان از تیم!!! واقعا چقدر پر روعه.
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۳:۳۶
5
36
ALI
ولی میتونه از پرسپولیس بازیکن دعوت نکنه بندازه گردن برانکو میتونه رضاییان و طارمی رو بشورونه بعد هم در کمال وقاحت ازشون پشتیبانی کنه میتونه در هفته دو روز بازیکن بخاد
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۷:۵۲
4
35
۶۶۶=۶۶۶
وقتی که سر دسته همه اینا اقای اتوبوسی باشه .دیگه تا اخر قصه معلوم چی میشه...
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۰:۵۷
3
38
مسعود گل باشی
خخخ اره مثل این دوسال گذشته نمیخوان نتیجه بگیرین و شما با شایستگی خودتون قهرمان شدین استقلال و سپاهان و بقیه تیما هم بخاطر گل روی شما ضعیف شدن جمع کنین مسخره بازیاتونو
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۲:۳۶
پاسخ
92
22
پرسپولیس74
گرانترین تیم لیگ هستین چندین ساله1چطور نمیتونین نتیجه بگیرین؟اگه قراربود ضعیف نگه داشته بشین چرا اینهمه پروبال دادن بهتون؟!!جام حذفی رو هم دودستی انداختن بقلتون باز عرضه ندارین به گردپای ما برسین.بسوزید از اینهمه ضعف خود و قدرت ما.هه
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳:۰۹
6
39
مهرداد الف
آقای عزیز یک مقدار فکر کن بعد کامنت بزار... ینی منظورت اینه عوامل بیرونی گفتن سپاهان و تراکتور و استقلال ضعیف بشن پرسپولیس قهرمان شه؟؟ اونوقت اونا هم قبول کردن؟ با عقل جور درنمیاد اصلا... اینا همش بهونس استقلال الان دوساله با ندونم کاری شماها تا نیم فصل داغونه نمیتونه موفق بشه، به ما چه مربوط؟؟ واسه ناراحتی قهرمانی ما و داغون بودن خودتون بهونه دیگه پیدا کن... اگرم نمیخوای مشکلی نیست تا ابد همینا رو بگو اما ثبت شد که ما دبل کردیم و شماها یک بارش رو افتخار نایب قهرمانی داشتید که با همون جشن گرفتید امسالم که اصلا افتخار اونم نداشتید... موفق باشی عزیز
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۱:۳۸
5
33
خطاب به گل باشی
شیش باشی توجمع کن ازخبرسرورت بروامسالم به امیدخداقهرمانیم حاشیه سازان حسرت به دل میمونن
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۷:۵۸
7
39
Ziba
امسال دیگه شما استقلالیا هیچ بهونه ای برای قهرمان نشدن ندارید. ببینیم کی دوباره میاید و می گید وزیر پرسپولیسی
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۹:۲۷
7
43
یک معلم
تا حالا یک کامنت منطقی ازت ندیدم
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۶:۳۰
5
39
اسلان
عزیزم با چه‌ منطق و رویی از ضعیف، شدن استقلال,سپاهان و...حرف میزنی مثلا سال گذشته قرارداد کاوه کم بود یا شجاعیان و جباروف و جباری و منتظری و....... سپاهان هم که دوسال گذشته همه ستاره ها را خرید, نه عزیزم. سرت را از زیر برف تعصب و بی منطقی بکش بیرون رمز قهرمانی پرسپولیس برانکو و هواداران فهیمشه که برخلاف امثال شما و تیمتان مانند جام حذفی در ابادان نیازی به لابی و داور و....نداره امثال هم به لطف خدا وکوری چشم بد خواهان پرسپولیس قهرمانیم
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۹:۴۶
7
46
دبل.۶:::::::۶+۶
هیس.‌‌‌شیش باشی.... بیشترین خرج و هیاهو و ترقه شبانه مال شما بود ... باز داور کمکتون کرد ..که جام .وووو میدونی که ؟؟؟
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۹:۲۰
7
42
پرسپولیس
مشخصه خیلی سوختی شش باشی از قهرمانی سرورت قشر مرفع الو ۱۲۵
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۹:۳۵
9
40
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
این برخی کیه؟؟؟ همه میگن؟؟؟؟ بهونه ای قبول نیست...
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱:۰۱
پاسخ
79
17
ALI
کیروش وحشت داره از هتریک قهرمانی این داستانها هم سناریوی از پیش طراحی شده هست برانکو هم ساده است افتاد تو دام این پرتغالی ولی شفر زرنگی کرد از این دام جهید خدا این فصل رحم کنه به پرسپولیس تا نیم فصل مدیریت کنه با عدم نتیجه گیری تو جام ملتها کیروش رفتنیه
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۳:۰۸
پاسخ
14
95
shahin
علیرضا خان هر چی بشه تو 48 دقیقه 6 تا نمیخوریم خخخخخخ
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۷:۴۲
6
30
علیرضا م.
بذارین بازی تهاجمی پرسپولیس جلوی الدوحیل رو ببینیم، شاید هم برانکو رفت خخخخ البته شما که دیگه عادت دارین هر سال ۵-۶ تا بخورین حذف بشین، مربی هم بمونه... دیگه بدنتون تحملش رو داره خخخخ
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۹:۳۹
52
9
سرخ
بهتره بری حاشیه ساز
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹:۲۵
پاسخ
112
10
دبل.۶:::::::۶+۶
تا زمانی که برانکو و هوادارن پر شمارش پشت این تیم هستن .هیچ مشکلی سد راه سرخ پوشان نمیتونه باشه..... با رفتن این بازیکنان.دوباره برانکو مانند اینا میسازه... زنده باد پرسپولیس.....زنده باد برانکو...زنده باد هواداران.... هوادارن پرشمار پرسپولیس لایک کنید .که نشون بدین هواداری پرسپولیس بزرگ را...
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۷:۲۸
پاسخ
17
156
مهدی
در جواب به اقا علی رضا.معلومه کی شیشتا شیشتا خورده حذف شده اگه یکم از اعتماد به نفس شمارو تیم ملی داشت با ذخیرهاش شیش تا به پرتغال میزد .
۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۰:۲۵
0
4
مهدی
به نظر من هر کس که میخاهد بره چون پرسپولیس متکی به کسی نیست ونهایتا بر فرض مهال دهم میشه و این نیم فصل تموم میشه انوقت بازم اونا رو سیاه میشنو بازی کردن تو پرسپولیس براشون ارزو میشه.چیزی که موندگاره اول خداس بعد پرسپولیسه
۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۸:۲۳
0
7
66
درج افت پرسپولیس...داداش اینهاآخه سنگ پای قزوین محوکردن اینه دلیلش
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۷:۰۶
1
10
افت پرسپولیس، حسرت شیش تاییها
سر در نمیارم، این مصاحبه چه ربطی به جماعت شیشتایی داره؟ کسی سر در میاره ؟
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۳:۴۹
7
42
رحيم
شما پرسپوليسي ها خيلي رو دارين ..!! استقلال درگير مشكلات مديريتي و هر روز خبر استعفا افتخاري و تغييرات در هيست مديره ميرسه . قراداد تيام و چند تا بازيكن تمديد نشده بخاطر كمبود نقدينگي ... هر چي گرفيتم بازيكن جوان و بي نام نشون .بوده .. جالبه پرسپوليس داره مثل فصول قبل ستاره ها رو گلچين ميكنه براي پنجره نيم فصل ..!! بعد ميگن پرسپوليس ها رو نميذارن نتيجه بگيره..!!! يا خدا خودت داري مي بيني اين ناعدالتي رو...
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۴:۰۶
60
11
علیرضا م.
می‌سازه یا از یه تیم دیگه دوباره می‌خره؟
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۷:۵۳
53
10
مهران(بجنورد)
حالا بزار با الدحیل بازی کنید اول خخخ
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۳:۱۸
63
7
ارتش سرخ
تیم قهرمان بدخواه هم زیاد داره. مهم اینه که ۴۰ میلیون ایرانی پشت سر این تیمه. غمت نباشه...
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵:۳۱
پاسخ
12
119