نعمتی: فرقی نمی‌کند در مرحله بعد با کدام تیم بازی کنیم

نعمتی: فرقی نمی‌کند در مرحله بعد با کدام تیم بازی کنیم

2187
23:00
27 فروردین 1397
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای ما فرقی نمی‌کند در مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا با کدام تیم بازی کنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای ما فرقی نمی‌کند در مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا با کدام تیم بازی کنیم.

به گزارش وبسایت نود، سیامک نعمتی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل السد قطر درباره صحنه خطای مرتضی پورعلی‌گنجی روی او، اظهار داشت: من دقت نکردم پورعلی‌گنجی بود یا نه، اما فکر می‌کنم حواسش نبود. دفاع حریف پایش را گذاشت روی دستم و «سه خط آدیداسی» روی دستم افتاده است! الان کمی درد دارم و امیدوارم خوب شود.

وی در مورد اینکه دوست دارد در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با چه تیمی بازی کنند، تصریح کرد: برای ما فرقی نمی‌کند با کدام تیم بازی کنیم، اما اگر با تیمی بازی کنیم که بتوانیم در تهران به میدان برویم، برای‌مان بهتر است.

هافبک تیم پرسپولیس در مورد درگیری دقایق پایانی بازیکنان پرسپولیس و السد قطر گفت: طبیعی بود که حریف می‌خواست در دقایق پایانی فشار بیاورد و ما هم عقب بکشیم. در هر صورت همیشه درگیری بین تیم‌های ایرانی و عربی وجود دارد.

 

1004

نظرات کاربران
y.m
دمتگرم پسر امروز عالی بودی فقط یه نکته،چند وقتیه که دقت کردم به بازی امیری. جلو خوبه اما توی دفاع واقعا ضعیف کار میکنه امروز اگه محرمی پشت سرش نبود واقعا به مشکل بر می خوردیم باید این ضعفو برطرف کنه چون یکی از ملی پوشای ما توی جام جهانی
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۸:۴۲
پاسخ
9
18
06
پسر تو چرا آنقدر سردرگم بازی میکنی؟!
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۱:۳۵
پاسخ
27
6