نعمتی: مقابل پیکان به سختی ۱۱ نفر می‌شویم

نعمتی: مقابل پیکان به سختی ۱۱ نفر می‌شویم

4609
09:53
26 آبان 1397
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعد از مسابقات سنگین ۵ روز به استراحت رفتیم اما شرایط ما الان به گونه‌ای است که به سختی مقابل پیکان می‌توانیم ۱۱ بازیکن به زمین بفرستیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعد از مسابقات سنگین ۵ روز به استراحت رفتیم اما شرایط ما الان به گونه‌ای است که به سختی مقابل پیکان می‌توانیم ۱۱ بازیکن به زمین بفرستیم.

 

به گزارش وب سایت نود، سیامک نعمتی درباره شروع تمرینات این تیم بعد از پنج روز و کمبودهایی که از نظر بازیکن وجود دارد گفت‌وگویی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

* تمرینات پرسپولیس بعد از 5 روز تعطیلی از روز گذشته آغاز شد و این در حالی است که تعداد بازیکنان برای انجام یک بازی فوتبال هم کافی نبود.

بله، بعد از بازی با کاشیما، آقای برانکو پنج روز به بازیکنان استراحت داد تا از فشار بازی‌ها خارج شویم و از نظر روحی روانی در شرایط بهتری قرار بگیریم. ما خودمان را آماده حضور در ادامه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی می‌کنیم، هر چند که عملکرد ما در لیگ قهرمانان آسیا با همه کمبودها خوب بود و به مقام دوم رسیدیم.در حال حاضر همه تمرکز ما روی لیگ است اما تمرینات خودمان را از دیروز خوب شروع نکردیم. چند بازیکن در تیم ملی بزرگسال و امید داریم و چند بازیکن هم مصدوم هستند و متأسفانه حسین ماهینی و محمد انصاری را تا پایان فصل نداریم. ما در این شرایط از نظر بازیکن دچار کمبود هستیم، به طوری که در تمرین دیروز ماساژور تیم درون دروازه قرار گرفت تا بتوانیم فوتبال بازی کنیم.

*‌با این شرایط سخت و حساس چطور می‌خواهید مقابل پیکان حاضر شوید؟

واقعا شرایط ما خوب نیست و فکر می‌کنم مقابل پیکان به سختی یازده بازیکن بشویم چون اصلا بازیکن نداریم و نمی‌دانم آقای برانکو چطور می‌خواهد ترکیب یازده نفره را مقابل پیکان بچیند. خود آقای برانکو هم روز قبل از بازی به ایران می‌آید و نمی‌دانم در این شرایط اصلا می‌شود فوتبال بازی کرد یا نه. من که فکر نمی‌کنم این بازی برگزار شود!

* شرایط پرسپولیس به گونه‌ای است که پرسپولیسی ها انتظار داشتند همکاری بهتری با این تیم شود، نظر تو در این مورد چیست؟

واقعا نمی‌دانم در این باره چه بگویم، ما همه سعی و تلاشمان را کردیم تا در لیگ قهرمانان آسیا به قهرمانی برسیم و درنهایت به فینال رفتیم اما دوم شدیم، اما اینکه ما به فینال آسیا رسیدیم گناه نیست که برای ما بخواهند در این شرایط مسابقه برگزار کنند. ما کمبود بازیکن داریم و نمی‌دانم که چرا اینگونه برنامه‌ریزی کرده‌اند. ما قبول داریم که باید بازی‌های لیگ انجام شود، اما نیاز داشتیم که شرایط حساس ما را درک کنند. ما بازیکن مصدوم داریم و از نقل و انتقالات هم محروم بودیم و در این شرایط فکر نمی‌کنم مقابل پیکان یازده بازیکن هم بشویم. شرایط واقعا سختی را سپری می‌کنیم و بهتر است که مسئولان برگزارکننده بازی‌ها بدانند ما به عنوان تیمی که مدعی قهرمانی است نیاز به جمع‌آوری امتیاز داریم و در این شرایط واقعا کار سخت است. با همه این شرایط، برای شادی دل هواداران و قهرمان شدن می‌جنگیم، اما اینکه چه مسئله‌ای رخ بدهد در جریان نیستم و نمی‌دانم که بازی برگزار می‌شود یا نه، اما امیدوارم مسئولان تصمیم‌گیرنده شرایط پرسپولیس را درک کنند. ما نمی‌خواهیم تصمیمی گرفته شود که تیم‌های دیگر ضرر کنند، فقط می‌خواهیم وضعیت ما را درک کرده و شرایطی ایجاد کنند تا در یک رقابت برابر به میدان برویم.

 * برانکو اعلام کرده که مجبور است با تیم زیر هفده ساله‌ها به مصاف پیکان برود!

به هر حال آقای برانکو زیر و بم پرسپولیس را می‌شناسد و می‌داند که در تیمش چه خبر است. شرایط ما واقعا سخت و دشوار است و مطمئنا اگر قرار به انجام بازی باشد، باید بازیکنان جوان به میدان بروند، چون تعداد بازیکنان بزرگسال پرسپولیس به حد کافی نیست. اینقدر فشار مسابقات زیاد بود که محمد انصاری و حسین ماهینی به صورت شدید مصدوم شدند و تا آخر فصل آنها را نداریم و دلیل آن هم به دلیل فشار زیادی بود که روی تیم ما وجود داشت. ما دوازده بازیکن بودیم که در چند جام جنگیدیم و مطمئنا شرایط از این به بعد هم همینطور خواهد بود. امیدوارم که دیگر مصدومی نداشته باشیم و دو بازیکن آسیب‌دیده ما هم هر چه زودتر به پرسپولیس برگردند.

* در حدود ۲۵ روز باید ۶ بازی سنگین برگزار کنید و این نگرانی وجود دارد که در همین شرایط باز هم بازیکن مصدوم داشته باشید و امتیاز از دست بدهید.

واقعا برگزاری ۶ بازی در ۲۵ روز بسیار سخت است و این را هم باید در نظر بگیرید که برخی از بازی‌ها در شهرستان برگزار می‌شود و ما باید به سفر هم برویم، اما ما تا همین جا جنگیدیم و از این به بعد هم می‌جنگیم. برخی از بازی‌های ما با رقبای مستقیم‌مان است و به قولی، بازی‌های ما شش امتیازی است و این مسائل کار ما را سخت‌تر می‌کند. باید مقابل این رقبا بهترین نتایج را بگیریم اما باز هم اعتقاد دارم که مسئولان برگزارکننده بازی‌ها می‌توانستند از نظر زمانی به ما کمک کنند.

* پیکان را چطور تیمی می‌بینی؟ به هر حال خودت سابقه بازی در این تیم را داری.

پیکان تیم خوبی است و شرایط خوبی هم دارد، آنها امسال تیم خیلی خوبی هستند اما ما اصلا تمرکزی روی تیم پیکان نداشتیم، چرا که در تعطیلات بودیم و فکر نمی‌کردیم با این تیم بازی می‌کنیم و بعد از پنج روز تعطیلی فقط با دو جلسه تمرین باید با پیکان بازی کنیم و این مسئله کار را بسیار سخت خواهد کرد.

* قهرمان نشدن در لیگ قهرمانان آسیا تیم پرسپولیس را از نظر روحی دچار مشکل نخواهد کرد؟

ما دوست داشتیم قهرمان آسیا شویم، هیچ تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان نشده بود و ما دوست داشتیم این کار را انجام دهیم تا اولین تیمی باشیم که قهرمان می‌شویم، اما نشد. همه از این وضعیت ناراحت بودیم چون هدف ما قهرمانی آسیا بود، اما بعد از هر شکستی موفقیت در راه است و امیدوارم آنقدر بجنگیم تا به موفقیت برسیم، باید تلاش کنیم در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا باز عملکرد خوبی داشته باشیم تا بتوانیم با درس گرفتن از فینال گذشته، قهرمان آسیا شویم.

* هواداران پرسپولیس معتقد بودند که اگر تو در بازی برگشت حضور داشتی، پرسپولیس می‌توانست قهرمان آسیا شود.

هواداران به من لطف دارند و من از آنها ممنون هستم، اما بعد از اینکه در بازی رفت فینال آسیا بازی کردم، غیبتم در بازی برگشت بزرگترین حسرت برای خودم بود چون نتوانستم در بزرگترین فینال بازی‌های باشگاهی در آسیا در بازی برگشت به میدان بروم. مطمئنا بیشترین لطمه را از غیبتم در فینال آسیا خودم خوردم، اما این را باید به هواداران بگویم که ما با یک بازیکن به فینال آسیا نرسیدیم بلکه ما یک تیم داخل زمین و یک تیم بیرون از زمین بودیم که با هم موفق شدیم و اینطور نبود که چون من نبودم نتیجه نگرفتیم. من دوست داشتم به پرسپولیس کمک کنم اما نشد و مطمئنا از این به بعد بیشتر تلاش خواهم کرد تا در سایر بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر نتایج خوبی بگیریم. 

 

2051

نظرات کاربران
ققنوس سرخ
وقتی خودت می دونی که به سختی 11نفر میشیم پس لطف کن خودت و بچه های تیممون الکی کارت زرد و قرمز نگیرید.
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۲:۳۶
پاسخ
2
9
ARYOBARZAN
به جووناتون بازی بدین مثل سالی که استقلال به جووناش بازی داد دربی هم سه تا بهتون زد نیم فصل دومم بیشترین امتیازو گرفت
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵:۴۷
پاسخ
20
7
mojtaba
نیم فصل دوم ازمون بیشتر امتیاز گرفت آخر فصل کجا بود؟؟؟؟؟
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹:۰۹
3
9
jd.dri
"" سیامک نعمتی : ما دوازده بازیکن بودیم که در چند جام جنگیدیم ... محمد انصاری و حسین ماهینی به صورت شدید مصدوم شدند و دلیل آن هم فشار زیادی بود که روی تیم ما وجود داشت "" خوب اینا رو از برانکو بپرس که از یکسال پیش میدونست نمیتونه بازیکن جدید بگیره ، چرا اینهمه فشار به شما آورد و از بازیکنان امید و جوانان پرسپولیس استفاده ای نکرد تا تیم به این روز بیوفته !!!!!!!!!!!!! برانکوی پرمدعا عرضه نداشت تو این یکسال حتی یک چهره جوان از امیدهای باشگاه رو به فوتبال مون معرفی کنه !!!!!!!!
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳:۵۹
پاسخ
21
7
خطاب به بالایی
استفاده نکرده ربطش به۶تقلالی چیست نتایج تیم به مربی ربط داره تامام
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۶:۲۷
3
5
حامد
مقصر خودتونید میخواست بازیکنتون تخلف نکنه در ثانی درسته تیمتون کمبود داره ولی اینقدر بهتون حال میدن و حمایتتون میکنن که بعید میدونم فرقی با بقیه تیمهای لیگ داشته باشید
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۷:۱۸
پاسخ
18
4
آبی همیشگی وابدی
ننه من غریبم.... سید جلال فعلا تو کف اون جام قلابی سوپرجام بود، ایندفعه این یکی شروع کرد به غر غر کردن...
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۸:۱۴
پاسخ
21
8
حسین
آخ ننه من غریبم ب من رحم کن.هرچی بهتون لطف کردن بستونه.هرچند هنوز وزیر و رسانه ها پشتتونن نگران چیزی نباشید. ادمین جان بچاپ خواهش
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴:۲۳
پاسخ
21
6
میلانی اصیل
بازی کنین و ما برامون فرقی نداره ببازین یا ببرین!مهم اینه بهونه دست یه عده ندین!خدا بزرگه و اخر فصل حق به حقدار میرسه!فعلا یه تیمی با2لازی بیشتر و21بازیکن هشتمه!
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۵:۳۹
پاسخ
10
31
خطاب به میلانی
دقیقاً خدا بزرگه و بخاطر همین با این همه خرج میلیاردی و گرانترین کادر فنی لیگ تو ازادی شاهد قهرمانی کاشیما بودید و باز هم حسرت به دل موندید .... بار کج به منزل نمی رسه ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۹:۴۱
3
2
محمد قاسمی
من نمیدونم چرا اینقدر این حرفها مطرح میشه؟ اولا مگر قرار نشد بازیکنان امید به تیم برگردند و بازیکنان بزرگسال هم در اولین فرصت در اختیار باشگاه قرار بگیرند؟ دوما قانون مشخص میکنه هر تیمی با چند بازیکن ملی پوش در تیم ملی مشمول معافیت از بازی باشگاهی میشه(قطعا با دو ملی پوش بزرگسال نمیشه) پس اگر فدراسیون خلاف این عمل کرد باشگاه پرسپولیس اون موقع باید اعتراض بکنه...در غیر اینصورت اگر قانونی نقض نشد اینکه پرسپولیس بازیکنی نداره تقصیر خودشون هست و حتی اگر یک بازیکن داشته باشه ربطی به فدراسیون نداره..خلاف کردن اینم جریمه ش هست و اگر قرار باشه چون بازیکناشون مصدوم شدن و برانکو نمیتونه جراتش رو بالا ببره و از بازیکن جوان استفاده کنه بازی هاشون رو ببرن نیم فصل دوم حق برخی تیمها پایمال میشه و جریمه نقض قوانین رو کامل نشدند..تنها راه برای بازی نکردن استفاده از قانون تعداد ملی پوش هست و اگر شامل این قانون نشدند این مظلوم نمایی ها صرفا جنبه تبلیغاتی داره چون هر تخلفی بالاخره یک جریمه ای هم داره دیگه.یوونتوس رفت دسته دو بخاطر تخلف اینقدر مظلوم نمایی نکرد که باشگاه های ایرانی از سرخابی ها گرفته تا سپاهان و پدیده وایکس و ایگرگ مظلوم نمایی میکنند...
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲:۱۱
پاسخ
22
12
مسوت
چقد ناز دارین شما. انقد بازیکن خوب خریده بودین که روزهای آخر محرومیت تازه دارین سختی رو حس میکنین. بیچاره تراختور کل دو فصل نتونست ۱۱ نفر جور کنه ولی نه خودش عجز و لابه کرد و نه رسانه‌ها اهمیتی دادند. ولی نوبت پرسپولیس که میشه آسمان به حالش خون گریه میکنه.
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۵:۱۲
پاسخ
36
19
من
آره بیچاره تراکتور که بیشتر بازیکنانش مجانی براش تموم میشدن ضمنا تعداد بازیهای پرسپولیس هم از تراکتور بیشتر بود با توجه به بازی توی آسیا
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۵:۱۱
5
13
mojtaba
تراکتور اومده بود فینال لیگ قهرمانان؟؟؟؟ ما دنبال بهونه که نیستیم فقط میخوایم همه بازیکنامون باشن ما مثل بعضی تیما ولخرجی نکردیم که بیست تا بازیکن بگیرین به تعداد نیازمون خریدیم
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۶:۴۶
5
13
خطاب به بالایی
تراختورکه بزرگترین افتخارش دودقیقه قهرمانی درلیگه وجام دراصفهان چرخیدکری نداریم یه جام بیاریدباسایپا ذوب آهن کری بخونید
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۰:۳۷
7
12
ایران سرخ
۱. نخیر یک تیم نبود که باخت خودت دقیقه ی آخر تو ژاپن با بی فکری کارت زرد دوم را گرفتی و احتمال قهرمانی رو از پرسپولیس گرفتی. دفعه ی بعد تکرار نشه. ۲. در ضمن مقصر اصلی قهرمان نشدن پرسپولیس و این وضع اسفناک که کسی ازش یادی نمی کنه و جریمه ای هم نداده (و ظاهرا بقیه تیمها باید این جریمه رو بدن) طاهری بود که رفته و پیداش نیست و قرار بود در یه مصاحبه مطبوعاتی همه مدارک رو نشون بده که فعلا معلوم نیست مصاحبه مورد نظر کجا رفته و کاری کردن که هوادارای ظاهر بین فقط‌به طارمی بدبخت گیر می دن که محرومیت پرسپولیس کاری به رفتنش به ریزه نداشت بلکه جعل قراردادی که کردن خودشون و طارمی رو هم گول زدن به این روزشون انداخت.
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴:۵۵
پاسخ
4
31
Perspolis
به هرحال اين چندسال كم افتخار كسب نكرديم بقيه تيمها هم هزينه هاي ميلياردي كردن و از نظر من ايرادي نداره امسال تيم ديگه قهرمان بشه همه ما ميدونيم در تمرينات اناليزور دروازه بان ميشه تا بازيكن كم نداشته باشيم! فقط هوادار اين روزها يادش نره
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱:۵۳
پاسخ
11
34
پادرا
موقع پول گرفتن، همه دَم از فوتبال حرفه ایی میزنن. امیدوارم دیگه ازین اشتباهات نکنی و مثل قبل برای تیم مثمرثمر باشی
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۶:۲۱
پاسخ
4
33
فرهاد مشهد
استاد هیچ تیمی از ایران قهرمان نشده تو آسیا؟؟؟مگه تو اروپا فرمت مسابقات عوض شد قهرمانی های ریال مادرید حذف شد؟؟؟پس ماهم بگیم هیچ تیمی به ما 6 گل تا حالا نزده چون مسابقات تخت جمشید بوده(که این مهمترین افتخار تیم شماست)در ضمن اون ستاره که زدین رو لباستون بخاطر جام های بی ارزشه او زمانه(طبق استدلالت)
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۲:۰۵
پاسخ
47
23
آسمان گفت آبیم ..عشق میورزم که استقلالیم**
عزیزگفتن این حرفهای حق به هواداران تیم مافیای فوتبال ایران هیچ سودی نداره.. والا اینهمه دروغ علنی نمیگفتن که ما ۱۱بازیکن نمیشیم.. پس اونهمه جوان روی نیمکت برگ چقندرن.. امثال علوانزاده وطاهر خانی فقط واسه تست دوپینگ روی نیمکتن.. مربی ترسوتون چرا از جوانان دوساله بازی نمیگیره وبه تدریج به ترکیب اضافه نمیکنشون.. امثال نورافکن. قاعدی. مجیدحسینی. صیادمنش. آقایی آذری اگر توتیم شمابودن هنوز رنگ چمن نمیدیدن.. سرتون از زیر برف دربیارین با واقعیت روبروبشید.. خیلی از تیمها قبل از شما به فینال آسیارسیدن ولی هیچ حمایتی ازشون که نشد هیچ حتی براشون مشکل سازی هم کردن مسعولین رده بالای رنگی فدراسیون که همشون طرفدار تیفوسی تیم شما بودن..
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۳:۵۳
15
5
پرسپولیسیم
شدیدا بات موافقم، خوبه قبول دارین اونموقع که تو چارجانبه قهرمان شدین 6 تا گل از ما خوردین...
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۳:۴۴
3
16
....
ما نگفتیم فیفا و ای اف سی گفتن خخخ
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹:۲۴
3
16
من
گفته هیچ تیمی در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان نشده خب شده؟
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۳:۱۰
3
17
mojtaba
گفته هیچ تیمی از ایران قهرمان لیگ قهرمانان آسیا نشده همون طوری که فیفا و ای اف سی گفتن فقط سه تیم ایرانی اومدن فینال هروقت گفتن قهرمان چهارجانبه شماها بیاین وسط ضمناالعین به شما که شش تا زده مهمترین افتخار شما هم اینه که ما توی فینال باختیم
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴:۰۴
6
20
mori titan
استاد در اروپا هم قبل از دو فرمت جدید مسابقات به صورت دوره ای بوده و رئال مادرید با 13 بازی قهرمان شده نه با سه بازی توی زمین خودی
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۸:۴۹
9
20
دکتر حسین
بهانه/ در واقع سرپوش گذاشتنه که احیانا باختین بگین بازیکن نداشتیم
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۰:۲۰
پاسخ
47
21
Reza red
شما فعلا سکوت کنید
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۹:۳۶
پاسخ
10
37