نعمتی نژاد: گل ذوب آهن برنامه های ما را بهم ریخت؛ روی اشتباه فردی گل خوردیم

نعمتی نژاد: گل ذوب آهن برنامه های ما را بهم ریخت؛ روی اشتباه فردی گل خوردیم

952
20:00
11 فروردین 1396
مربی تیم استقلال خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار داشت گل ذوب آهن برنامه های این تیم را بهم ریخت.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم استقلال خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار داشت گل ذوب آهن برنامه های این تیم را بهم ریخت. 

به گزارش وب سایت نود، سیروس نعمتی‌نژاد به جای سید سیروس پورموسوی در نشست خبری بعد از دیدار تیم فوتبال استقلال خوزستان مقابل ذوب‌آهن حاضر شد و اظهار داشت: بازی دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول بازی خوبی را شاهد نبودیم  اما در نیمه دوم شرایط بهتر شد و ما تیم بهتری بودیم. وقفه در بازی‌های لیگ باعث شد نیمه اول خوب از آب درنیاید.
 
وی ادامه داد: متأسفانه گلی که در نیمه اول روی اشتباه فردی دریافت کردیم باعث شد تمام برنامه‌های تاکتیکی ما خراب شود و به نوعی ما را از شرایط عادی بیرون برد.

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان تصریح کرد: در نیمه دوم بازی کاملاً در اختیار ما بود و واقعاً حیف شد که نتوانستیم این بازی را ببریم. از تمام تماشاگران تشکر می‌کنم که ما را در این بازی حتی در شرایطی که یک گل از حریف عقب بودیم مورد تشویق قرار دادند و امیدوارم در بازی‌های آسیایی هم به همین شکل ما را حمایت کنند.

نعمتی‌نژاد خاطرنشان کرد: ذوب‌آهن بازیکنان با تجربه‌ای در اختیار داشت که بعد از پیش افتادن به شکل منطقی دفاع می‌کردند. به بازیکنان گفته بودیم برای رسیدن به دروازه ذوب‌آهن، به شوت‌های راه دور روی بیاورند اما دروازه‌بان آنها عملکرد خیلی خوبی داشت. به هر حال رشید مظاهری، دروازه‌بان دوم تیم ملی است.
 
 
2081
نظرات کاربران