نفت تهران 2 - سپیدرود رشت یک/ احمد آهی یک تنه سپیدرود را از پای در آورد

نفت تهران 2 - سپیدرود رشت یک/ احمد آهی یک تنه سپیدرود را از پای در آورد

8531
23:12
05 مرداد 1396
در هفته اول لیگ برتر هفدهم و در دومین دیداری که در تهران برگزار شد، تیم های نفت تهران و سپیدرود رشت به مصاف هم رفتند.

وبسایت رسمی برنامه نود - در هفته اول لیگ برتر هفدهم و در دومین دیداری که در تهران برگزار شد، تیم های نفت تهران و سپیدرود رشت به مصاف هم رفتند. 

به گزارش وب سایت نود، دو تیم از شرایط خاصی برخوردار بودند؛ نفت با حاشیه ها و مشکلاتی که چند وقت اخیر با آنها روبروست، در این بازی تنها با سه بازیکن ذخیره به مصاف سپیدرود رشت رفت که اولین حضورش در تاریخ لیگ برتر را تجربه می کند. در ادامه گزارش این بازی را می خوانید. 

 

نفت تهران 2 - سپیدرود رشت یک

 عیسی آل کثیر (61) و محمد نصرتی (63-پنالتی) برای نفت تهران؛ محمد نزهتی (7) برای سپیدرود رشت

 نادر هوشیار از نفت تهران؛ سیدمحسن حسینی و حسین ابراهیمی از سپیدرود رشت

 

نفت تهران

میلاد فراهانی، محمد نصرتی (75- حسین جعفری)، محسن بنگر، هاشم بیگ‌زاده، امیرحسین فشنگ‌چی، علیرضا عزتی، احمد امیرکامدار، فرشاد هاشمی، فرید محمدزاده، نادر هوشیار (85- طاهر جهانبخش)، عیسی آل‌کثیر

سرمربی: حمید درخشان


سپیدرود رشت

سید محمد حسینی، سید محسن حسینی، سید احمد آهی، حسین ابراهیمی (60- میعاد یزدانی)، محمدرضا الماسخاله (66- غلامرضا رضایی)، میلاد قربانزاده، توحید غلامی، سیدمحمد میری، محمد نزهتی، حسین کعبی، محمد لطفی (46- مصطفی حق شناس)

سرمربی: علی نظرمحمدی

 

شرح بازی

 گل اول سپیدرود رشت توسط محمد نزهتی

دقیقه 7: قربان زاده از سمت چپ فرار بسیار عالی انجام داد و در ادامه ارسال بی نقصی را به درون محوطه جریمه نفت تهران انجام داد که محمد نزهتی از این موقعیت نهایت استفاده را برد و با یک ضربه سر دقیق اولین گل سپیدرود رشت در لیگ برتر هفدهم را به ثمر رساند. 

دقیقه 30: سپیدرود با پیشروی به سمت دروازه نفت تهران می توانست به گل دوم برسد، اما ضربه سر زیبای نزهتی با اختلاف بسیار اندکی از بالای دروازه میزبان به بیرون رفت.

دقیقه 33: حسین کعبی پس از نفوذ به سمت دروازه نفت تهران، ارسال زیبایی انجام داد که این توپ به میری رسید اما ضربه سرکش میری توسط میلاد فراهانی مهار شد.

دقیقه 37: در حالیکه توپ آرام آرام به سمت محوطه جریمه نفت تهران می غلتید، میلاد فراهانی برای تصاحب توپ از دروازه خارج شد اما تعادل خود را از دست داد و نزدیک بود نزهتی که در نزدیکی محوطه جریمه حضور داشت برای بار دوم دروازه نفت را باز کند اما هاشم بیک زاده توپ را از منطقه خطر دور کرد.

دقیقه 41: باز هم بازیکنان سپیدرود رشت از کناره های زمین اقدام به سانتر کردند که این بار مدافعان نفت با حضور به موقع توپ را از محوطه جریمه دور کردند.

دقیقه 2+45: در واپسین ثانیه های نیمه اول هاشم بیک زاده بخت خود را روی یک شوت از راه دور بسیار محکم آزامایش کرد اما این شلیک سنگین با واکنش به موقع حسینی مهار شد.

دقیقه 54: کامدار از پشت محوطه جریمه ضربه سری را روانه دروازه حریف کرد که توپ به شکل خطرناکی از بالای دروازه به خارج از میدان رفت.

 گل اول نفت تهران توسط عیسی آل کثیر 

دقیقه 61: عیسی آل کثیر با تیزهوشی از غفلت خط دفاعی سپیدرود نهایت استفاده را برد و با یک فرار عالی پشت مدافعان تیم میهمان با یک ضربه دقیق موفق شد گل تساوی بازی را برای نفت تهران به ثمر برساند.

دقیقه 62: باز هم خط دفاعی سپیدرود دچار اشتباه شد؛ مدافعان سپیدرود پس از اینکه توپ را از دست دادند، نتوانستند به خوبی مانع حرکت مهاجم نفت شوند. با پیشروی بازیکن نفت، سیدمحسن حسینی در درون محوطه جریمه خطایی را روی مهاجم نفت انجام داد که داور این حرکت را پنالتی تشخیص داد.

 گل دوم نفت تهران توسط محمد نصرتی (پنالتی)

دقیقه 63: محمد نصرتی مدافع نفت تهران پشت ضربه پنالتی ایستاد و پنالتی تیمش را به گل تبدیل کرد تا نفت در عرض سه دقیقه، جای برنده و بازنده عوض شود. 

 

 

پایان بازی

نفت تهران 2 - سپیدرود رشت یک

 

خلاصه بازی نفت تهران و سپیدرود رشت را  اینجا ببینید.

 

 

2081

نظرات کاربران
پوریا
تبریک از دل و جانم به تیم همیشه خوب نفت...با این همه مشکلات ولی بازهم بردن...دمتون گرم
۰۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۷:۱۳
پاسخ
25
30
Red
نفت تهران ...شانس آخرين لحظه ... زد به پيشبينيم!
۰۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۸:۲۱
پاسخ
6
25
sha.sa
وااای این هفته همه رو اشتبا زدم. تو پیش بینی:( اینو زدم 0-0 ذوب رو زدم 3-1 که نشد. پرسپولیسم با لطف داوری برد. تراکتورم زدم 0-0.همش 2 امتیاز:)
۰۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۶:۳۶
پاسخ
63
18
رضا پرسپولیسی
کاملا حق بهت میدم.حسابی حسابی از برد سرورت سوختی عزیزم داداش اینجا چرا آمدی؟باید زنگ میزری ۱۲۵ ادمین جونم خواهشا چاپش کن
۰۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۵:۳۰
13
40
P
با لطف داوری ؟ برو مشقتو بنویس بابا چی فوتبال پیش بینی کنی تو ادمین بچاپ لطفا
۰۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۰:۴۴
17
52