نفت مسجد سلیمان 0- 0 فولاد خوزستان/ تساوی در بازی کم هیجان

نفت مسجد سلیمان 0- 0 فولاد خوزستان/ تساوی در بازی کم هیجان

811
22:23
19 مرداد 1397
دربی خوزستان به تساوی انجامید.

وبسایت رسمی برنامه نود - دربی خوزستان به تساوی انجامید.

به گزارش وب‌سایت نود، در ادامه‌ی هفته‌ی سوم رقابت‌های لیگ برتر امشب از ساعت 20:30 در ورزشگاه شهید بهنام محمدی شهر مسجد سلیمان، تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در بازی‌ای که قضاوت آن بر عهده‌ی رضا کرمانشاهی بود، به مصاف فولاد خوزستان رفت. این دو تیم در حالی امشب دربی خوزستان را برگزار می‌کردند که هر دو در بازی هفته‌ی گذشته مقابل حریفان خود شکست خورده‌ بودند. نفتی‌ها هفته‌ی گذشته 2 بر صفر مقابل پارس جنوبی جم شکست خورده‌ بودند و فولادی‌ها هم در ورزشگاه آزادی با 3 گل مقابل پرسپولیس، تن به شکست داده‌ بودند.

تلاش دو تیم در بازی امشب گلی به همراه نداشت و دربی خوزستان با نتیجه‌ی صفر بر صفر به پایان رسید.

رضا کرمانشاهی داور بازی در بازی امشب چهار کارت زرد به تارتا سوارز در دقیقه 25، حسن بیت سعید در دقیقه 42، میلاد بدرقه در دقیقه (1+45) و عبدالله کرمی در دقیقه 89 از فولاد خوزستان و دو کارت زرد به حکیم نصاری در دقیقه 42 و اسماعیل شریفات در دقیقه 88 از تیم نفت مسجد سلیمان نشان داد.

 

ترکیب نفت مسجد سلیمان:

میلاد فراهانی، موسی کولیبالی، مجتبی بیژن، یوسف وکیا، میلاد خدایی، حسین دوستدار، علیرضا علیزاده عباس عسکری، حکیم نصاری، پیمان میری و فرشید مومنی

 ترکیب فولاد خوزستان:

 احسان مرادیان، ایوب والی، میلاد بدرقه، رضا میرزایی، احمدرضا جلالی، میثم دورقی، تارتا سوارز، سروش رفیعی، حسن بیت سعید، مهدی زبیدی و لوسیانو پریرا

 

اتفاقات ویژه

در دقیقه 91 بازی یک ضربه کاشته تماشایی از سوی میلاد خدایی اصل زده شد و احسان مرادیان با واکنشی عالی توپ را راهی کرنر کرد.

با تساوی امشب دو تیم در دربی خوزستان، شاگردان عبدالله ویسی در تیم نفت مسجد سلیمان که تازه لیگ برتری شده‌اند، همچنان بدون برد در لیگ هجدهم حضور دارند و شاگردان سیروس پور موسوی در تیم فولاد خوزستان هم همچنان ناکام در کسب پیروزی در بازی‌های خارج از خانه باقی ماندند.

 

خلاصه بازی نفت مسجد سلیمان و فولاد خوزستان

 

1870

نظرات کاربران