نفت مسجد سلیمان 1- 1 صنعت نفت آبادان/ تقسیم امتیازات در دربی خوزستان

نفت مسجد سلیمان 1- 1 صنعت نفت آبادان/ تقسیم امتیازات در دربی خوزستان

1088
17:25
20 آبان 1397
دربی خوزستان به تساوی انجامید.

وبسایت رسمی برنامه نود -دربی خوزستان به تساوی انجامید.

به گزارش وب‌سایت نود، در ادامه هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر امروز از ساعت 15:30 نفت مسجد سلیمان به مصاف صنعت نفت آبادان رفت. تلاش دو تیم در دربی خوزستان برنده‌ای به همراه نداشت و بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

روح‌الله شریفی داور بازی در نیمه دوم حسین ساکی بازیکن صنعت نفت آبادان را از زمین اخراج کرد.

 

 کارت زرد

جاسم کرار دقیقه 44 و رضا جبیره دقیقه 49 ( صنعت نفت آبادان)

علی علیزاده دقیقه 60 و یوسف وکیا 80 (نفت مسجد سلیمان)

کارت قرمز

حسین ساکی دقیقه 69 (صنعت نفت آبادان)

 

ترکیب نفت مسجد سلیمان

حبیب فرعباسی، میلاد خدایی ( 60 عرفان کاظمی)، اسماعیل شریفات (76 پیمان میری)، حکیم نصاری، میلاد میداوودی، سید محمد حسینی، صادق صادقی، حسین دوستدار و یوسف وکیا

 

ترکیب صنعت نفت آبادان

شهاب گردان، کرار جاسم ( 73 محمد قریشی)، اکبر ایمانی، وفا هخامنش، سیروان قربانی، مصطفی احمدی، عقیل کعبی، طالب ریکانی (86 فردین عابدینی)، جعفر سلمانی، رضا جبیره (84 بهنام برزای) و حسین ساکی

 

اتفاقات ویژه

در دقیقه 20 شوت دقیق حکیم نصاری بازیکن نفت مسجد سلیمان می رفت که دروازه شهاب گردان را باز کند ولی شوت او فقط چند سانتی متر با تیرک عمودی دروازه فاصله داشت و به بیرون رفت.

در دقیقه 35 اشتباه عجیب حبیب فرعباسی دروازه‌بان تیم نفت مسجد سلیمان سبب شد تا شاگردان مرزبان خیلی راحت دروازه خودرا باز شده ببینند. این گل توسط جعفر سلمانی ثبت شد و فرعباسی در کمال ناباوری روی دو صحنه اشتباه کرد تا گل ثبت شود.

در دقیقه 73 ارسال خوب فرشید موئدی در دهانه دروازه به عرفان کاظمی رسید و این بازیکن موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند.

 

صنعت نفت آبادان با این تساوی خارج از خانه دوازده امتیازی شد و با یک پله صعود به رده‌ی نهم جدول رده بندی رسید. مسجد سلیمانی‌ها هم که با پیروزی سپیدرود، قعرنشین لیگ هجدهم شده بودند این تساوی کمکی به آن‌ها نکرد و در رده‌ی شانزدهم جدول رده بندی باقی ماندند.

 

 

خلاصه بازی نفت مسجد سلیمان و صنعت نفت آبادان

 1870

نظرات کاربران