نقش بازیکنان الاهلی عربستان در اخراج فوساتی

نقش بازیکنان الاهلی عربستان در اخراج فوساتی

4440
10:33
29 فروردین 1398
بازیکنان تیم الاهلی نقش کلیدی در اخراج خورخه فوساتی، سرمربی اروگوئه‌ای این تیم عربستانی پیش از دیدار با پرسپولیس در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا داشتند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از روزنامه الریاضیه عربستان، برخی بازیکنان الاهلی در اخراج خورخه فوساتی از سمت سرمربیگری این تیم نقش داشتند.

باشگاه الاهلی شب گذشته (چهارشنبه) تصمیم به قطع همکاری با خورخه فوساتی گرفت تا یوسف عنبر، دستیار اولش در سه بازی باقیمانده لیگ عربستان روی نیمکت بنشیند. هر چند سران الاهلی دلیل این اخراج را اعلام نکردند، اما گزارش‌ها نشان‌ می‌دهد که نظرسنجی میان برخی بازیکنان کلیدی درباره عملکرد خورخه فوساتی صورت گرفته است و آنها نارضایتی خود را از سرمربی اروگوئه‌ای اعلام کردند.

الاهلی عربستان روز بیستم فروردین در سومین هفته از مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه 2 بر صفر از پرسپولیس شکست خورد. بازی برگشت این دو تیم روز دوشنبه دوم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

1870

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
حالا فهمیدید ک‌شیش_پولیس ..چ تیمه بحران زده‌ و‌ضعیف و از هم‌پاشیده و‌غیره متحده برده ؟؟ :-P حالا باز الهلی بزرگ‌کنید :-)
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۷:۲۷
پاسخ
46
15
سعید
:))))))))))))))))
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۰:۴۹
2
12
ققنوس سرخ
حالا با شوکی که به الاهلی وارد شده مسلما"این الاهلی خطرناکتر از الاهلی دور رفته،با در نظر داشتنه این نکته که همه بازیکنانه الاهلی هم از این اخراج کاملا"راضین!!!(اینم از شانس ما).
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۹:۴۹
پاسخ
10
76
اتحاد سرخ
روزی که بازبکن ها برای باشگاه ها تصمیم بگیرن فاتحه اون مدیریت و باشگاه رو بایستی خوند، امیدوارم بتونیم از الاهلی امتیاز بگیریم تا از کورس عقب نمونیم
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸:۴۶
پاسخ
6
64
هوادار واقعی
این پرسپولیس چه تیمی شده که با هر تیمی بازی میکنه بعد بازی تیم حریف یا میره تو حاشیه یا اگر هم تو زمین خودشون به زور و درد سر مساوی ازش میگیره مربی تیم حریف احساس غرور و بزرگی بهش دست میده ... ممنونم از برانکو و تمام بازیکنان پرسپولیس کبیر درود برشما.
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸:۲۸
پاسخ
12
81
صابر666666
اگر مخالف فوساتی هستید عدد 1 و اگر موافقید عدد 2 را ارسال نمایید تا در قرعه کشی شرکت داده شوید . ستاره مربع هم یادتون نره . این چجور مدیریت فوتبالیه ؟
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶:۰۹
پاسخ
5
49
سرور آبی ❤
ماهم تیمی داریم تو ایران ک بازیکناش تعیین و تکلیف میکنن مثلا ترکیب میچینن بازیکن میارن مخصوصا پنالتی زن انتخاب میکنن خخخخ مدیونید اگه فک کنید منظورم تیم سوم پایتخته
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۱:۱۵
پاسخ
9
61